PETICIJA ZA UKIDANJE PARKING SERVISA HERCEG NOVI

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-10-03 23:22



Gost

#2

2012-10-04 01:58

rafinirani lopovluk,sa kojim se pojedinci iz najjace opstinske partije i pohvale.Zar je moguce da partijska pripadnost toliko odvoji covjeka od istih onih koji su mu dali povjerenje(glasove)

Gost

#3

2012-10-04 02:13

грађани и ван сезоне одвајају фине паре за паркинг, имају ли они нека права на комадић свог града, барем кад прође сезона, зато треба и укинути овај сервис.

Gost

#4

2012-10-04 13:16

Svaka cast ,da je se neko setio da pokrene! Jos kad bi se gradjeni ujedinili da naprave bojkot da niko nekupi nijednu kartu i da neposalje ni jedan Sms,ali svi zajedno!
MojaMladost

#5 Parking u HN

2012-10-04 14:06

Svi su oni isti,, samo da se krade,ode mi mladost zbog vas,NISTA ROBA !!!

Gost

#6 lopovi

2012-10-04 14:42

Svaka cast..Nek se konacno pokrene nesto protiv ovih tiranina i njihove fantomske agencije...

Gost

#7 Novljanin

2012-10-04 18:29

Interesuje me na koji način osnivač/pokretač ove peticije misli da sprovede svoju ideju i djelo? Bilo bi lijepo da se prikažu koraci u kom smjeru će da ide ova peticija, kao i šta ako se ne usvoji ista.

Hvala
Jozefina Ka

#8 Re: Novljanin

2012-10-04 19:39

#7: - Novljanin

Kada se prikupi dovoljan broj potpisa  ,uputice se zahtjev  Skupstini opstine za zakazivanje  vanredne sjednice skupstine sa jednom tackom dnevnog reda ,a to je ukidanje odluke o naplacivanju parkinga po ulicama Herceg Novog.Pozitivan ishod bi  znacio da poslanici vecinski podrze zahtjev gradjana,u slucaju da ne podrze ima i drugih nacina   ,organizovanje referenduma do krivicnih prijava.


Gost

#9 Tiranija

2012-10-04 19:39

doslo je vrijeme da se ukinu kontradiktorne opstinske odluke i prekine tiranija nad gradjanima Herceg Novog od strane divlje i ridikulne organizacije " Parking servis " Herceg Novi!!!!
NLO

#10

2012-10-04 22:21

;-)
Milan Bulajic
Gost

#11 Vratite nam nase !!!

2012-10-05 09:42

Napravite - izgradite parkinge pa naplacujte,sretno vam bilo !!!

Ljut k'o ris

#12 Radikalno!

2012-10-05 09:59

E da nas pola potpisnika dodje pred opštinu.......pa da nas vidi naš Deki...mislim da mu nebi bilo svejedno
Vozac

#13

2012-10-05 11:26

Stop otimacini.

Gost

#14

2012-10-05 11:41

Ustajmo Novljani
micikino

#15

2012-10-05 13:45

Mandić i Matkovic su sve zaposjeli za parking kao da im je djedovina
Slovak

#16

2012-10-05 18:17

Nadam se da će ova peticija pomoći ukidanju parking servisa
Jozefina Ka

#17 Re:

2012-10-05 20:28

JA

#18

2012-10-05 23:05

UMJESTO DA NAPRAVE TROSPRATNE, CETVOROSPRATNE GARAZE, ONI NAM ODUZIMAJU OD SVAKE ULICE CIJELU TRAKU !!!!! GDJE SETATI, KAKO PROLAZITI??? !!! MAME SA BEBAMA U KOLICIMA, LICA SA INVALIDITETOM, STARIJE OSOBE..... OVO NEMA NIDJE NA SVIJET!!!!
NEKA SAGRADE, NAPRAVE, PA NEKA TO NAPLACUJU, A NE OD ULICA DA ODUZIMAJU, I NAPLACUJU JADNOM NARODU, DOSTA VISE !!!
volonter

#19 Dzofenin

2012-10-05 23:43

Jel ovo taj tvoj volonterski centar za skupljanje potpisa??
djenova

#20

2012-10-06 10:09

Hajde da pokusamo!Ja apsolutno ne mogu da izadjem na kraj s njima!

Gost

#21

2012-10-06 15:53

Ma sta ima da se komentarise,jednostavno to je Pljacka opstinske vlasti,zaposjeli su ulice i uzimaju dobar profit od toga!Gledo sam ljetos kako su turisti bili ogorceni,pod hitno ukinuti tu Pljacku!!!!
Ajd da su napravli parkinge onako kako treba da ti neko nesto grantuje,no su uzurpirali sve ulice.Ako si krenuo u Igalo i moras jos nesto svatit do grada,maznu ti dva evrica onako kulturno.Kazu opstina nema prihoda,Reciklazni centar,parking servis,dje su te pare???

Gost

#22

2012-10-06 16:53

Svaka cast, samo naprijed, imate potpunu podrsku s moje strane. Nasim roditeljima, a i nama se odbija od doprinosa za javne povrsine u ovom gradu, i jos treba izdvajati za placanje parkinga, ovo nema nigdje, podrzavam peticiju!!!
Gulas

#23 Gulas

2012-10-06 17:37

Konacno je gospodin Matkovic zajahao ovaj napaceni grad do te mjere da se neko odlucio na akciju. Kao gradjanin Herceg Novog zahvaljujem organizatorima prikupljanja potpisa na inicijativi, bio je vakat.
Moje skromno misljenje da naplacivanje parkinga u gradu moze postojati u nekoj odrzivoj varijanti, pa postoji u cijelom civilizovanom svijetu . A ako se slazete ,pogotovo ljeti, zavodi red. I preduzece ne bi bilo neophodno ukidati, vec dovest nekog razumnog covjeka , koji bi osluskivao kako stanovnici reaguju i da spram tog uskladjuje politiku sada nam jadnog javnog servisa. Trenutnog krvopiju mogu samo da zalim, jer ce ostati prezren medju narodom, prezren cak i od svojoh najblizih. Pojedine njegove kontrolore mogu da posmatram samo kao osobe sa teskim mentalnim hendikepom , a njegov tretman tih ljudi moze biti interesantan slucaj za silne vladine neorganizacije za zastitu ljudskih prava i sindikata rada (ako tako nesto uposte postoji van domena politickog navla- i uvlakivanja).
U kratkim crtama lijepo bi bilo:
1. Novouvedene lisice zajedno sa direktorom poslati na smetliste.
2. Zahtjevati od opstine i drzave (koji su donijeli te silne zakone i odredbe) da investiraju u parking prostor, pa da se onda zamaraju naplacivanjem.
3. Ponuduti inovacije u nacinu placanja , sacivati silne zivce
4. ponuditi razumnije cijene za stanovnike, one koji zive i rade u gradu,
i sve to uskladiti sa opterecem parking prostora.
5. Potpuna transparentnost poslovanja preduzeca
itd...itd...itd...






Novljanka

#24 Novljanka

2012-10-06 19:09

Javni servis - Parking servis da radi bolje i više,da se modernizuje i uvede red u saobracaj našeg grada i svojim radom pomogne infrastrukturu prigradskih naselja.
Castelnuovo

#25

2012-10-07 00:22

Tivcani su uspjeli.......nema naplate parkinga u gradu.......pa valjda mozemo i mi? Nisam primjetio da grad Tivat pretjerano pati zbog toga a i ljudi su mnogo zadovoljniji a i auta su uredno parkirana!
Stvarno mi je zao polupismene kontrolore koji sa zadovoljstvom pisu kazne na prekoracenja parkiranja od 20-30sekundi,valjda su zbog toga i zaposleni. Pokusajmo........ne boli da probamo.