VRATIMO ocenjivanje rada lekara na sajt www.kakavjedoktor.org!


Gost

#1

2012-12-11 19:22

Ocenjivanja se plaše samo loši lekari.To važi i za sve ostale grane : najlošiji se uvek plaše ocenjivanja.
Građanin

#2 #2

2012-12-11 19:37

Vreme je da se stvari u ovoj zemlji menjaju. Najmanje sto mozemo je da potpisemo ovu on line peticiju. Korupcija je bolest ove zemlje i siromasi je. Opste je poznato da zdravstvo spada u top 3 najkorumpiranijih delatnosti u Srbiji. Jednaka prava i tretman za sve pacijente. Građani imaju moć da menjaju stvari na bolje. Neko se boji sajtova kao jednostavne građanske inicijative za pravedan lekarski tretman. Za bolje sutra, za naše zdravlje!
Milos :)

#3 KONACNO NEKO DA PROGOVORI!!!

2012-12-11 21:45

SRBIJA U POKRETU SAMO NAPRED LJUDI UZ VAS SAM!!!
Dijana

#4 Subjekt

2012-12-11 21:48

Uvek se plasi onaj ko ima necistu savest,kad covek ima cistu dusu nema cega da se plasi niti saginje glavu.
Moja podrska!!!!!!

Gost

#5

2012-12-11 23:10

Dobro bi bilo da se ne slome koplja na sitnim ribama. Treba kontrolisati monopoliste lekare, koji rade u bolnici u nastavi u svojim prvatnim klinikama....i, zamoliti ih da se odluce za JEDNO.
Predikat

#7 Re: Subjekt

2012-12-12 20:59

#4: Dijana - Subjekt

Strah nema veze sa onim što je sajt uradio, a to je grubo narušavanje privatnosti. Da li sad treba dizati buku oko toga? Ja sam za da se i to preispita. I da odgovorni po svim prekršajima dobiju prijave i odgovaraju. A što se zakona tiče podržavam uvođenje člana slično definisanog kao ovaj, ali sa odredbom da se, ukoliko se napada ili hvali ličnost lekara kao pojedinca (fizičkog lica) MORA POZNAVATI I IDENTITET PACIJENTA KOJI napada ili pak hvali. Inače bi ukoliko takva forma nije zadovoljena član postao besmislen, a što je gore NEMERODAVAN i u potpunosti nepotreban.