Obnovimo Jugoslaviju

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Obnovimo Jugoslaviju


Gost

#76

2013-08-14 22:52

Ko je rusio i trazio hleba preko pogace pravac ''Goli otok''!!!
jugovic

#77 BALSA

2013-08-21 21:18

Suze su mi posle na oci kad vidim da nas ima jos...zivela jugoslavija i jugosloveni...
Gardista

#78

2013-09-09 20:39

Srdacan pozdrav svima.Posebno se obracam sad gradjanima BiH imamo sad priliku na popisu stanovnitva
prvi ispit pozivam vas sve koji ste za obnovu Jugoslavije ma gdje zivjeli U Bihacu,Banja Luci,Sarajevu Livnu,Visegradu,Trebinju,Mostaru....KADA NAS POPSIVACI BUDU PITALI ZA NACIONALNOST IZJASNIMO SE KAO JUGOSLOVENI.POSLJE POPISA CEMO DALJE....POSEBNO SE OBRACAM NASIM SIMPATIZERIMA SIROM SVIJETA KOJI SE BUDU ODAZVALI POPISU IZJASNJAVAJTE SE KAO JUGOSLOVENI.


SMRT FASIZMU-SLOBODA NARODU!
ZA NOVU JUGOSLAVIJU


Gost

#79

2013-09-11 05:27

Živela Jugoslavija,živeli mi brača Jugosloveni!
Zajedno smo jači,zajedno možemo!
SMRT FAŠIZMU-SVOBODA NARODU!

Gost

#80

2013-09-11 05:46

sakam sto poskoro da ja vidam yugoslavija obedineta

Gost

#81

2013-09-11 07:52

Još malo drugovi i drugarice ja očekujem već u 2017 godini da dođe do stvaranja Jugoslavije. Iznenada se raspala iznenada će i da se opet stvori. Neće tu biti nikakvog obaveštenja ili najave unapred. Samo ćemo se jednog jutra probuditi u Jugoslaviji. Na vestima će biti prikazano kako se uklanjaju državne table na ulazima u republike carine će da se zatvore i ukinu između naših republika i to vam je to. Jedna država kao što i treba da bude. Sve republike će zajedničkim radom uticati na bolji razvoj ekonomije što će dovesti do povećanja plata i boljeg zdravstva. Nacionalnost će biti Jugosloven ili Jugoslovenka, državljanstvo Jugoslovensko a maternji jezik srpskohrvatski kao što je Tito i zamislio.

Gost

#82

2013-09-11 19:12

ovo mi je zivotna zelja.....rodila sam se u Jugoslaviji zelim da umrem u Jugoslaviji

Gost

#83

2013-09-11 19:30

sve je to lepo i ja bih voleo da je i dan danas Yugoslavija ali ako zanemarimo istoriju 90-ih dozvolicemo da nam se ta istorija ponovi!

Gost

#84

2013-09-11 19:46

Ovo je pametna peticija,vredi se boriti,barem pokusati.

Gost

#85

2013-09-11 19:53

SRETNO !!!

Gost

#86 Re: A kako to izvesti pored SAD i EU ? Jako to zelim ali mislim da nam to ne bi dozvolili.

2013-09-11 19:56


Gost

#87

2013-09-11 20:31

ovo je vrlo dobra stvar,samo napred drugovi i drugarice. "sretan je narod koji ima vakvu omladinu"

Gost

#88

2013-09-11 20:50

Vreme je za obnovu nase jedine domovine!!

Gost

#89

2013-09-11 22:09

Na zalost Demokratskim Fasistima kojima prija sve ono sto je TITO stvorio ,sa povratkom TITOVE filozofske ideje BRATSTVA i JEDINSTVA na politicku scenu SFRJ i Pobjedom na istovremenom referendumu u svim republikama , oni ce biti krivicno osudjeni i njihova imovina vracena narodima . Poz Dragan
Brca

#90

2013-09-12 06:21

I sam sam rođen i odrastao u Jugi,i stvarno nisam znao niti mi je bilo bitno tko je koje nacije,i bio sam oženjen drugom nacijom,dakle nije mi stvarno bilo bitno,ali ne sa figom u džepu ,kao nekima,nego izistinski i stvarno,ne mislim da bi danas ovom glupavom narodu trebalo dozvoliti ,i kad bi bilo moguće,da opet živi onako kako smo mi živjeli.Svojom glupavošću pojedinci ne zaslužuju da su uopće živi a ne da žive onako lijepo kako smo mi nekada u Jugi.Pojedini nacionalizmi su toliko bahati i glupavi da ne bih volio da se obnovi bivša nam država da takvi tipovi žive sa mnom u istoj zajednici jer su već sto puta pokazali da to ne zaslužuju...


Gost

#91

2013-09-12 06:43

Znam moju Jugu,svaki grad,svaku stopu,najljepša je!Znam i ljude u njoj,najbolji su!
Ali znam i što nam je zlo "globalnog kapitalizma" učinilo!
Iz raja doveli su me u pakao,želim ponovo svoj raj,želim ponovo svoju Jugu!
Сале!!
Gost

#92 ..

2013-09-12 06:59

да је ЈУГОСЛАВИЈА била сто пута гора, од онога што данас причају, ОНА је и даље сто пута боља, од онога што је после ЊЕ  настало!

И није у питању само обнављање ЈУГОСЛАВИЈЕ, у питању је и обнављање и наших живота, поноса и достојанства.

А ево и рецепта како да то урадимо. Ми СРБИ ћемо да потаманимо четнике, ХРВАТИ нек потамане усташе, МУСЛИМАНИ нек потамане муџахедине, и онда ћемо да распалимо једну ЈУГО журку, све да се пуши! А продане душе могу за то време да нам пуше!

С вером у ТИТА, без краља, али у СФРЈ отаџбину!

 


Gost

#93 Re: Jos samo malo

2013-09-12 12:12

#43: Jugoslav - Jos samo malo

bice nas jos, ne brini


Gost

#94

2013-09-12 14:08

Sta reci , a ne zaplakati ...

Gost

#95

2013-09-20 19:26

Potpuno se slazem!!

Gost

#96

2013-09-21 06:56

Bilo bi dobro da piše latinica a ne ćirilica jer nova omladina koja bi htela prići obnovu sa prostora cele Jugoslavije nezna ćirilicu čitati ako nisu iz Republike Srbije.

Gost

#97

2013-09-21 13:50

Za sve dobre ljude, skromne, vredne, radne i sve istinske patriote osnovni je ideal JUGOSLAVIJA.

Gost

#98

2013-09-24 14:44

Treba sto vise ovakvih stranica da ima na mrezama da bi ugasili vatru mrznje koju su neprijatelji nase zemlje rasplamsali, ljudi koji ne samo da mrze svoju domovinu vec mrze i sami sebe. Zato drugovi, sirite ove poruke svima koje poznajete da sto prije prestanemo da budemo sluge okupatorima novog svjetskog poretka. ZIVJELI JUGOSLOVENI, ZIVJELA JUGOSLAVIJA!!!!!
Miroslav

#99 Re: ..Potpuno ste u pravu

2013-09-24 15:02

#92: Сале!! - ..

Najgora bolest naseg naroda je ta sto bi svi zeleli da budu sluge nekoj drugoj sili i vrlo brzo zaborave kako nam je bilo lijepo kad smo slozno zivjeli sa ponosom i pravim identitetom. Sad mnogi komentarisu kako je Tito bio diktator a ne vide da im je sad daleko veca diktatura nametnuta od strane rimokatolicke crkve, srpske pravoslavne crkve i islama. Hrvatski "nacionalisti" su se uvijek borili kroz cijelu svoju istoriju da plove pod tudjom zastavom dok Srbi okrecu glavu ka Rusiji koja ih je toliko puta poslala u rat pa ih ostavila na cjedilu a Muslimani okrecu glavu prema Ankari i Teheranu ocekujuci od njih neki blagoslov a niko od njih ne vidi da zivi na tlu jedne najlepse zemlje u svijetu i da smo svi jedan te isti narod.

Patria o Muerte!!

#100 Re: gost Greska

2013-09-24 17:24

#39: macak - gost

U jugoslaviji su neki imali vise, neki malo manje, nekima je bilo bolje a nekima tek tako a sad su svi u propasti, osim politicara, gangstera ,popova i ostalih lopova.  Sad smo postali kompetencija sa romima, otimamo se pa kantama za smece da bi nasli nesto da prezivimo a nekad smo imali stanove, bolnice, skole sve besplatno a sad imamo k..... da izbijemo oci jedni drugima