Pravda za Sasu Bogevskog!!!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pravda za Sasu Bogevskog!!!


Gost

#1

2013-05-24 07:54

SASO UZ TEBE SMO DRZI SE vodovodska
SAVESNI KOMSIJA

#2

2013-05-24 08:03

coveku drugi put ulaze za mesec dana oba puta je bio unutra sa porodicom ,policija otisla u 6 u mesto u 26 zmajevacku, provalnik imao sravciger, pa ja sada pitam sudstvo sta je on trebao da uradi.pustite coveka to je jedino ispravno ovoga trenutka!!!!! PRAVDA ZA KOMSIJU IZ ZMAJEVACKE!!

Gost

#3

2013-05-24 08:44

Браво комшије! Сашка знам годинама и верујем да је и вама добро познат. И ја сам супруг и отац и свакако бих бранио своју породицу. Како? Бог драги зна како када те такво зло стрефи. Можда и више него што је Сашко урадио. Накарадни закон накарадног законодавца у овој правно наказној и накарадној држави мора да се промени.
dobronamerni

#4 Duplikat peticije

2013-05-24 09:02

Izgleda da je ovo duplikat peticije... pogledajte ovde
http://www.peticije24.com/podrska_sasku
za sad ima vise potpisnika...
ako vec potpisujete bolje da brojcano porastemo na jednoj nego da se delimo na dve peticije

Gost

#5 Re: Duplikat peticije

2013-05-24 10:51

#4: dobronamerni - Duplikat peticije

Nismo videli da je pokrenuta peticija,spojicemo ih  ,gde god da se ljudi potpisu!!!!!!!!!!!!


Gost

#6

2013-05-24 11:20

Nije zaslužio da odgovara samo zato što je neki mali magarac rešio u životu da bude lopov i narkoman! Komšija je porodičan čovek, nije on upadao u tođe stanove. Jednostavno, on je da se vrati svojoj porodici, a ne da sedi sa ološem u zatvoru.

Gost

#7

2013-05-24 11:34

Zakoni koji su na snazi ohrabruju kriminalce umesto da deluju preventivno na njih.

Iako je nepovredivost stana Ustavom garantovana u praksi ona ne postoji. To se mora promeniti.

Gost

#8

2013-05-24 11:44

Privatno vlasništvo, čast i životi ljudi su svetinja....ali, onaj ko udara na tvoje vlasništvo, tvoju čast i tvoj život ili živote tvojih najbližih ...nema pravo na tu svetinju jer je upravo svojim postupcima gazi

Gost

#9

2013-05-24 12:22

Treba uvesti OBAVEZU a ne samo dati pravo da se provalnicima oduzme život, pa da vidimo ko će onda da provaljuje ?!

Gost

#10

2013-05-24 12:40

Pravda za pravdu !!!!!

Gost

#11

2013-05-24 12:41

Ko zivi sa macem, treba da je spreman od njega i umreti.Osnovno pravilo koje se mora postovati.U ovom slucaju JE KRAJNJA NUZDA, ILI NUZNA OBRANA.Svejedno trega ga osloboditi bilo koje krivice.I kod mene da je to uradio verovatno bi isto tako prosao.Take netreba Zaliti, gamad treba ZGAZITI.Ako drzava i policija nerade svoj posao ja sam svoju porodicu moram od PROVALNIKA I NASILNIKA BRANITI.I to adekvatno ako je upao naoruzan ima da odgovorim oruzjem bez razmisljanja.Niko nema prava na moj zivot napadati ili moju porodicu.Podrzavam peticiju u podpunosti da se drugi koji imaju na umu upadati i napadati neka dobro RAZMISLE.

Gost

#12

2013-05-24 12:43

Srbija vec uveliko i intenzivno radi protiv svojih gradjana i sve vrlo mnogo lici na organizovano izazivanje haosa zbog nekih drugih razloga nama nepoznatih tako da me ovo nije zacudilo ..... coveka treba pustiti iz zatvora jer je branio svoj dom, ali sumnjam da ce ova akcija imati odjeka
glas razuma

#13 razmislite

2013-05-24 12:46

Ljudi reaguju emocijama a ne razumom a ovakve peticije pokazuju kako se emocijama narodnih masa drzava moze uz podrsku naroda pretvoriti u tvorevinu poput teksasa gde se desavaju ovakve stvari: http://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Horn_shooting_controversy

Ukoliko se dozvoli ljudima da ubijaju druge samo zato sto su usli na njihov privatni posed, vrlo brzo ce se desiti da ce vas komsija koji vas ne voli pozvati na kafu a potom ubiti jer ste mu usli u kucu. Naravno, ubijeni nece imati priliku da objasni zasto je usao a ubica ce proci nekaznjeno.

Glavni problem ovoga za sta se zalazete je legalizacija ubistva u okolnostima koje nisu jasne i koje se ne mogu dokazati.

Na kraju krajeva, ko kaze da Sasa Bogevski nije ubio coveka koga je pozvao u kucu? Ko to sada moze da potvrdi, pokojnik? Coveku je naneo 5 uboda nozem u ledja. Da je hteo samo da ga otera mozda bi jedan ubod bi bio dovoljan. Pet uboda izgleda kao masakr. To sto vi zovete pravdom moze vrlo lako biti suprotno od toga.

Gost

#14

2013-05-24 13:00

pozdrav administratorima sajta ,srbija i crna gora ,ma dajte molim vas ...

Gost

#15

2013-05-24 13:04

PUSTITE COVEKA NA SLOBODU!!! COVEK ZASLUZUJE DA BUDE NAGRADJEN, ON JE HEROJ KOJI JE ODBRANIO ZIVOT SVOJE CERKE I ZENE!!!

Gost

#16

2013-05-24 13:06

Treba tako resavati sa nasilnicima pa ce im biti jasno da i Srbija nije vise drzava u kojoj se kriminal isplati.Pozdrav za porodicu Bogevski.

Gost

#17

2013-05-24 13:28

Kada bi sud adekvatno kaznjavo kriminalce ovakvih tragedija ne bi bilo. Pitam se da li treba potpisivati peticiju za coveka koji je branio svoju porodicu!!!!!U normalnoj (pravnoj) drzavi covek kao sto je Bogevski ne bi proveo ni pet minuta u pritvoru.

Gost

#18

2013-05-24 13:50

Treba li neko da me opljacka i ubije u svom domu ???
Da li je trebalo da ga posluzim picem,i da se pravim da se nista ne desava ???
Neka mi neko kaze ,u kojoj zemlji bi ovo bilo n
ormalno, da se domacin ne odbrani ili ovo spreci??
Puna podrska:
Stojan Trajkovic
Dred

#19 Re: razmislite

2013-05-24 14:15

#13: glas razuma - razmislite

Kad te neko zaskoči i kad se rveš sa njim u sopstvenoj kući udaraš dok se ne odbraniš. Provalnik je tek pušten iz zatvora i ima istoriju krađa i provala. I ti nalaziš da je opravdano da dovodiš u pitanje da li je ubijeni provalio u stan ili ga je optuženi pozvao?! Zaboga, otac ubijenog je sam rekao da je ubijeni bio narkoman i da je pribegavao krađi da bi kupovao narkotike. Nema tu nekog slučaja koji će da bude primenjivan slepo. Svaki slučaj ubistva mora da se razmotri sa svih strana, ali slučaj samoodbrane ili odbrane porodice i imovine mora da se uvažava. Nemoj da generalizuješ - to ne vodi ničemu.


Gost

#20

2013-05-24 14:16

SLOBODA ZA SASKA!!!

Gost

#21

2013-05-24 14:16

Čovek je heroj, spasao je svoju porodicu i ko zna koliko još porodica koje su bile na "spisku" ovog ološa, treba mu dati orden što je odradio posao koji policija nije sposobna da uradi.
DENI KREJN

#22

2013-05-24 14:17

ZOVITE ALANA ŠORA I DENIJA KREJNA, SAŠKO NA SLOBODU!!!

Gost

#23

2013-05-24 14:18

U svetlu porasta kriminala, kada "dobar" advokat uz korumpiranog sudiju pušta kriminalce iz zatvora, jedino što nam preostaje je samoodbrana. Ja sam bio napadnut; vinovnik je za to dobio 5 meseci. U mrđuvremenu je napravio još jedan napad i sudija je "objedinio" tužbu tako da je za drugi napad dobio 4 meseca - zbirno: "8 meseci uslovno"!
?!??? rekao sam sudiji da mu matematika nije jača strana - skoro se uvredio - da nije tužno bilo bi smešno!

Gost

#24

2013-05-24 14:28

Potpisujem peticiju jer je gospodin Bogevski branio sebe i svoju porodicu od provalnika.

Gost

#25

2013-05-24 14:54

Podrska!