Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#1576

2013-05-27 09:12

To je moglo svakom da se desi,nas zakon nije dobar pa sta da je lopov ubio neduznog coveka?Morao je da se odbrani.Covek u strahu nezna sta radi.Neka to bude pouka svim lopovima koji provaljuju u tudje stanove da mogu tako da prodju.A drzava neka se pozabavi malo vise takvima da nisu na ulici vec da se pozaposljavaju pa nece krasti.

Gost

#1577

2013-05-27 09:14

Kad cujem ovako nesto, ne znam sta da prokomentarisem, osim da su ovom zemljom vladali i vladaju kriminalci, lopovi i razbojnici pa su samim tim, kao sto vidimo, i zasticeni... Ja se licno nadam da ce se i na ovom drzavnom ("visem") nivou pojaviti neki "Sasko" da malo ocisti prljavstinu. Bez mnogo nade da ovi nasi potpisi i komentari mogu nesto da promene, G-dinu Sasku upucujem iskrenu podrsku!


Gost

#1578

2013-05-27 09:14

Covjek treba da bude oslobodjen. Od kad se to zatvarao covjek koji je branio sebe i svoju porodicu i sve sto posjeduje u zivotu ?! Sramota
Pozdrav iz Sarajeva

Gost

#1579

2013-05-27 09:15

Treba lisiti slobode svakoga ko dolazi na tuđi posed i pokusava oduzeti legalnom vlasniku ono sto mu pripada, a ne lisavati slobode ljude koji brane svoju imovinu, a prvenstveno porodicu!!! Srbijo NEMAJKO, nikada drzava nece od tebe biti.

Gost

#1580

2013-05-27 09:15

Covek se ozenio dobio dete ,svijo svoje gnezdo .U rodjenu kucu mu neko nasilno ulazi i ugrozava njgovu porodicu ,coveku je pala roletna i reagovao kako ga je nosilo .Mom muzu i meni je pre par meseci isto tako provalnik hteo da udje ,sva sreca te imamo najbolji zivi alarm ...kucu...odma smo primetili da taj lavez nije isti .Moj muz je poleteo i brzom brzinom savladao provalnika i oborio ga na pod ,ni sam se ne seca kako je to uradio ,kaze dobio sam nadljudsku snagu ,verujem da se isto desilo i Sasku

Gost

#1581

2013-05-27 09:16

Sloboda za Saska!

Gost

#1582

2013-05-27 09:17

Kriminal nema granice. Zato ni ovo moje prikljucenje vasoj peticiji ne bi trebalo da je ima.
Dali je Saso trebao da saceka da bandit pobije njegovu familiju kako bi ispunio uslove za samoodbranu?
Napolju je zakon ulice i ima prostora za sumnju i sl. ali u sopstvenom domu??? Pa gde da se krijemo???

Gost

#1583

2013-05-27 09:17

U Srbiji svi imaju više prava od porodičnog čoveka,čak i kriminalci,gejevi,životinje...Dosta više sa tim.

Gost

#1584

2013-05-27 09:18

Ovaj zakon za samoodbranu u Srbiji je strasan pod hitno se treba promeniti,ne znam sta bi se desilo da je provalnik ubio njega,zenu i dete! Zalosno je sto se tako zavrsilo kako se zavrsilo ali jbg covek ga ne bi ubio da nije morao!

Gost

#1585

2013-05-27 09:18

Podrska iz Crne Gore!!!!!

Gost

#1586

2013-05-27 09:18

Sramotno je sto ovaj gospodin, svakako u samoodbrani, mora dokazivati svoju nevinost. Mi, zlatiborski okrug smo uz njega i ukoliko bude potrebe svakako da cemo u avvnost izaci sa svojim stavom i misljenjem.

Gost

#1587

2013-05-27 09:19

Nadam se da ce se dokazati da je to uradio da bi zastitio svoju porodicu, cak i ako je u ovoj raspaloj zemlji samoodbrana tesko dokaziva, ali da se nadamo najboljem

Gost

#1588

2013-05-27 09:19

Potpuno sam uz Ovog hrabrog coveka koji je branio svoj kucni prag i svoju porodicu. Isto bih i sama ucinila,a kriminalaca je danas previse. Svesna sam da nam je zivotna situacija danas teska ali da se toliko krade,napadaju ljudi pa tome se mora stati na kraj. nekazem da je resenje ubijati ali braniti se to je nase pravo. Nadam se da ce dobiti oslobadjajucu presudu !!!

Gost

#1589

2013-05-27 09:19

Ovog coveka moraju odmah pustiti na slobodu i njemu se ne sme presuditi cak ni uslovna kazna. Nas zakon HITNO mora da se menja po ovom pitanju. U kojoj to normalnoj drzavi covek nema pravo da brani sebe, svoju porodicu i imovinu?

Gost

#1590

2013-05-27 09:19

I ja bih tako uradila i svi ljudi koje poznajem....Sudite i meni,nama...

Gost

#1591

2013-05-27 09:21

Oslobađanje čoveka koji je u svom stanu, provalniku naneo teške telesne povrede, sa krajnjim ishodom smrti, neophodno je u trenutku porasta kriminala, i sve manje časnih ljudi kao što je pritvoreni g. Bogeski. Život je već izgubljen, ne ože se vratiti, potrudimo se oko onih za koje još uvek nije kasno.

Gost

#1592

2013-05-27 09:21

Svakom od nas moze ovo da se desi,znaci da pustimo da nam otimaju sve sto mukom sticemo. Zakon se mora promeniti da bi zastitili porodice i sebe i imovinu. Pravda mora biti zadovoljena ..

Gost

#1593 Re: omalidialicat

2013-05-27 09:22

Rizik je uvek na napadacu. Ti me napadni ili provali mi u kucu a kako cu ja da se branim, e burazeru, o tome si trebao da mislis pre nego sto si napao ili provalio. Zar zakon stvarno misli da ako me neko napadne nozem a ja imam pistolj, da cu da pocnem da trcim po kuci i trazim noz iste duzine i oblika (jer bo po zakonu ako je moj noz duzi to je prekomerna odbrana). Pustite Sasu na slobodu, ne ohrabrujte olos.

Gost

#1594

2013-05-27 09:22

Слобода за Сашо!

Gost

#1595

2013-05-27 09:23

I ja bi isto tako ucinio da sam zatekao nekoga u svom domu imam 26 godina i nebi oklevao da uzmem bilo koji predmet da naudim provalniku koji se nalazi na mom imanju ali posto Covek koji je izvrsio ovo delo sa punim pravom nema prostor za psa ja bi mu rade volje poklonio Srednje aziskog ovcara pa neka mu provalnik udje u kucu. Unapred hvala sudu na usvajanju ove peticije.

Gost

#1596

2013-05-27 09:23

Svako bi postupio kao Saso ! U ovom ludom vremenu, logicno je da bar mozemo da branimo ovo malo jada od imovine sto imamo

Gost

#1597

2013-05-27 09:24

Želim mu svu sreću jer će mu biti potrebna, država samo čuti i ne preduzima ništa. Izdrži Sasko!!!!!

Gost

#1598

2013-05-27 09:26

Promeniti zakon i zaštititi one koji su ugroženi a ne one koji nas ugrožavaju. I sam sam bio žrtva upada provalnika u kuću dok je dete od 10 godina samo spavalo u kući.
Javni tužioc u mom slučaju nije našao valjani razlog da ove kriminalce krivično goni.

Gost

#1599

2013-05-27 09:27

Ukinuti pritvor odmah , omogućiti čoveku da se brani sa slobode.

Gost

#1600

2013-05-27 09:27

U potpunosti podrzavam da se napokon zakoni o samoodbrani usklade sa normalnim zakonima za obicne ljude.Sramota je kada zivite u drustvu gde se ni ne komentarise pravo coveka na odbranu sebe i porodice a gledate kako sponzorisani kriminalci vrsljaju drzavom bilo da su navijaci,bahati vozaci,dileri a onda ako ih i osude budu amnestirani.Podrska ovom coveku treba jer je covek samo stitio pravo da zivi normalno i on i njegova porodica.Sramota naseg drustva je sto cutimo ne pokrecemo javno mnjenje da se napokon nas represivni aparat nzv.drzave ne svede na to da te polcajac pita prvo a kolika je steta i onda bahato ustanovi da je to mala vrednost jer za njih su samo oni od velike vrednosti.A treba da se posalje i poruka navali raznih lopovcica i lopuza koji su zbog ovake bahatosti policije i sudstva i nasih liberalnih zakona sve smeliji i drskiji.Hvala vam sto ste pokrenuli peticiju i napokon treba reci PRAVDA ZA SASKA-PRAVDA ZA COVEKA!!!!!! Pozdrav.........