Pravda za Staniju i Filipa

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pravda za Staniju i Filipa


Gost

#126

2013-06-23 06:48

pa sta reci jako su se okomili na to dvoje ljudi u kupatilo non stop ulaze po dvoje a samo su oni kaznjeni Proka kao da nema nikog vise u kuci pa samo njih kritikuje puna podrska za StanFil
d2

#127 Re:

2013-06-23 06:52

#104: -

Slazem se u potpunosti sa tobom.

d2

#128 Re:

2013-06-23 06:54

#76: -

Podrzavam komentar u potpunosti.

eleonora

#129

2013-06-23 07:03

Ova produkcija je nula,svi krše pravila to je neminovno a samo se njih dvoje kažnjavaju ,ali kako nerazumete svi koji pišu da ih mrze govore neistinu oni su im toliko zanimljivi da ih prate u stopu.Pinku treba da se oduzme licenca za emitovanje farme jer su prekršili sva pravila,dozvolili su fizički kontakt što nije normalno da vrate Božinovsku i Rivas ja sam mislila kad su ih pozvali u studijo da hoće da prokomentarišu njih dve o svemu ni na kraj pameti mi nije bilo da će ih vratiti,užas.Sada favorizuju Jovanu jer je zaštitno lice Pinka ,baš ih je lepo prestavila ,promovisala je prostituciju,ide iz kreveta u krevet kod većine muškaraca na farmi,kad je pričala Danjelu da je možda trudna pričala je o predhodnim abortusima što je imala ,alkoholizam,o njenoj kulturi da ne govorim ,devojka koja izlazi iz toaleta i ne pere ruke nikada a potom jede da li je neko obraćao pažnju na to,ja sam se zgražavala ,alapačaa sad je Pink favorizuje.Božinovska veliko razočarenje ali je zaštićena kao beli medved ne kazniše je nominacijoj samo honorarom a to je velika sramota ovo joj nije prva graška tokom rialitija ni njoj ni Ljubi samo se zadruga pravila da ne vidi.Zašto ne kazniše Jovanu i Danjela nominacijoj i oni su bili u toaletu a ja sam i prošlu žurku tačno pisala vreme kada su oni bili zatvoreni u toalet i poslala na Pinkov zvanični sajt ,nije niko ni pogledao .Da rezimiram Gordana romoviše nasilje ,alkoholizam i primitivizam,ali za nju je sve dozvoljeno.Jovana takođe alkoholizam ,prostituciju nekulturu ,devojka bez kućnog vaspitanja.Mema promoviše crnu maagiju,ovog jadnog Ekrema je doveo u propast.Pinku definitivno treba oduzeti licencu jel promoviše fizički kontakt ,prostituciju ,alkoholizam,crnu magiju ,nekulturu,nevaspitanje,pravila nisu ista za sve ukućane to je evidentno i sramota.Glasam i glasaću za Staniju i Filipa do večeras ću pratiti da vidim šta će se desiti ako neko od njih ispadne nemam ništa više lepo da gledam u tom rialitiju.Ja se iskreno nadam da zbog svih propusta zadruge i Pinka da Farme 5 neće ni biti i da treba da im oduzmu licencu,jer sve što je trebalo da se poštuje u rialitiju zadruga ili Pink su dopustili.

Gost

#130

2013-06-23 07:04

najgora farma od ove 4 zadruga je prekrsila vise negvrci na njemu kao on na Filipu sramota od coveka o Stanija I Filip to vise ne vredi gledati to je dno dna .Proka me razocarao u svakom pogledu kako bi njemu bilo da zadruga

Gost

#131

2013-06-23 07:09

ova zadruga je vise prekrsaja napravila osd Filipa I Stanije zar to nije ocigledno I steta sta se ljudi muce I glasaju ako uopste I glasaju jer sta su oni odlucili taj ce I da pobedi a to je sigurno alkoholicarka Goca Bozinovska zlo od zene al nije mogla prikriti svoju zlobu ,zato ovu farmu sad sam glela I nikad vise jer ste nepravedni do zla boga .Jos samo da recem Proka je necovjek sa svojim ponasanjem prema Filipu, nije mi Filip favorit al zao mi decka sta sve prozivljava na ovoj farmi ocaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,fujjjjjjjjjjjjj zadruga I cjela farma

Gost

#132

2013-06-23 07:14

sramota sta radite dvoma mladih ljudi koji su drzali serijal i sto se vole a to nekom smeta neka vam bog sudi isto kao sto ste vi njima.zarje greh voleti .stidi se produkcio ja vas vise negledam nemoj te praviti narod budalama

Gost

#133 Re:

2013-06-23 08:11

#4: -

slazem se mnogi su gresili ali ,niko osim njih se ne kaznjava. nije fer od zadruge .

buki

#134

2013-06-23 09:23

Hvala sto ste pokrenuli ovu peticiju jer ovo sto produkcija radi je bezobrazno na sto bi se trebala oglasiti i radio difuzna direkcija jer se javno neki ljudi sikaniraju a nitko ne snosi posledice.Ako je potrebno i nakon zavrsetka farme pokrenuti tuzbu jer dokaza ima toliko da ti pamet stane.Neznam kako misle da ko ce im uci na sledecu farmu kad se direktno utjece na pobjedu a nas gledaoce smatru debilima a zive od nas i nasih poziva tj, glasanju.Ovo ili dovestei da su svi takmicari jednako vrednuju ili zabraniti ovakvu blamazu

Gost

#135

2013-06-23 09:27

Stanija i Flip do kraja ! Ne rade , moze im se . Ni Aki nije radio ovih 90 dana ! STANFIL! <3 !

Gost

#136

2013-06-23 09:28

...sa rogatim se ne moze bosti,al nek se zna da nismo glupi,kako oni misle,mnogi ne koriste internet,u mom mestu uglavnom starija,populacija,preko sedamdeset godina,na raspolaganju ima tv.i to je jedan od razloga,prinudjeni su gledati sta im se nametne...Staniji sve pohvale,dobro je i normalna,pri tolikom pritisku,psihickom,...psihicko matletiranje je gore od fizickog...naucno dokazano,al to vi znate i bice kako ste VI odlucili a ne mi,..Rezijo,pozdrav,i dozvolite, da mi odlucimo...
ALEKSA......

#137

2013-06-23 09:50

VECERAS PUN GAS SA GLASOVIMA ..............ZA STANIJU I FILIPA
iva

#138

2013-06-23 09:53

Trazimo pravdu za Staniju i Filipa!Pa oni su celu farmu obelezili.I oni sto ih vole i on sto ih ne vole pricaju samo o njima.Ako su pravila za sve sve farmere ista,tako i kazne moraju da budu.Ne mogu se samo Fica i Stana najstroze kaznjavati.Goca i Vesna prekrsile su najstroze pravilo i za to na kraju bile nagradjene povratkom.Ekrem uvredio i nasu zemlju i nas narod i nikom nista.Takodjer Ljuba,Jovana,Memo i ostali prekrsaja koliko hoces-oni ni opomenuti.Ja samo znam posle ove farme da Pink vise nikada necu pogledati zbog ove nepravde.

Gost

#139

2013-06-23 10:25

malo vas je...

Gost

#140 Re:

2013-06-23 10:31

#53: -

sta ces ti ovde

 


Gost

#141

2013-06-23 11:10

LJubav i iskrenost imaju prednost <3

Gost

#142

2013-06-23 11:11

Ljubav i iskrenost imaju prednost <3

Gost

#143

2013-06-23 14:24

pravda za stanfil
Miki.l

#144

2013-06-23 15:52

Svi koi podrzavate Saniju i Filipa obavezno pogledajte. Filip i Tarot otvoreno o svemu

http://www.youtube.com/watch?v=rY6qV9bh3lc

Kopirajte link dalje u vasim komentarima kako bih i drugi culi i videli. Ficko govori ISTINU
Iris M
Gost

#145

2013-06-23 17:40

Poznato je da TV Pink (i Grand) ne postuju nikakva pravila, a kamoli podjednako prema svim ucesnicima Farme (i drugih takmicarskih emisija). I da oni i odredjuju pobednika, a ne narod.

Ali, ako je ovo jedini i prvi nacin za borbu da i u Srbiji jednom pocne nesto pravicno i fer da se primenjuje i da se bez unosenja subjektivnosti i profitabilnih i drugih ciljeva dozvoli svim ucesnicima ravnopravan tretman, onda sam pristalica i borac za uspeh ove peticije. Ako je ovo pocetak nekog drugog ponasanja u zemlji na koje nismo, na zalost, do sada navikli, borim se i svakim svojim i najmanjim  potezom za to! Uvek verujuci da su dobro i pravda jaci od zla i nepravde!


Gost

#146 Re: U pravu ste sasvim! Mada, ni Pink ni Grand ne postuju pravila i neko njihov ce nazalost pobediti

2013-06-23 18:00


Gost

#147 Re: Hvala na ovoj mejl adresi, saznala sam puno!

2013-06-23 18:01

Mima

#148 Podrska

2013-06-23 18:18

Ljudi podrzite ovo dvoje mladih ljudi i na officialnoj stranici Farme, borimo se za njih.
Link je ovaj: https://www.facebook.com/pages/Farma-4/145794922122282

Gost

#149

2013-06-23 23:09

Pravda za staniju i filipa. Ovo sto radite je prevrsilo sve granice. Ostali farmeri vidno grese a ne kaznjavate ih!!! Ocito ih ponizujete, pocevsi od svadbe koju ste organizovali. A sad ste poceli i favorizovanjem kao navodne "prave ljubavi" - D&J!! Odvratno. Devojka(jovana) nije prvo znala za koga da se odluci, pa kad je od vecine dobila nogu, ostao joj danijel. Pa kad nema drugo, dobar je i jugo - kažu. Ne zanima me sta cete sa njima ali ovo dvoje NASIH ostavite na miru. Dosta ste uterivali nemira među njih dvoje!! Ne mesajte se u njihov odnos, to nije vasa stvar. Kaznjavajte i ostale sto sapucu, ne nose bubicu, puse po vise njih zajedno u wc-u, pricaju i placu sa izolovanima....

Gost

#150

2013-06-24 01:34

Ista pravila,uslovi i kazne za sve, TO JE NAJBITNIJE!