Pravda za Staniju i Filipa

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pravda za Staniju i Filipa


Gost

#26

2013-06-22 15:39

potpunose slazem da su apsolutno svi farmeri krsili pravila,pa ljuba je javno priznala da kamermani koji rade na farmi su radili sa njom.pozivaju se otvoreno na linc roditelja i prijatelja stanije i filipa,diskriminisu ga nazivajuci ga mutavim i to kao zadruga iza koje stojhi ko pitam se ja?pa ljuba je rekla da bi bacila bombu na sve njih i nista,danijel i jovana su ko zna koliko puta bili zatvoreni u ve-ceu ali niko nije prijavljivao ili jeste ali vi ste resili da ce vas jeftinije kostati ovaj par jer ste na filipa i staniju zaradili ne malo nego sasvim dovoljno da mozete oboje da izbacite u nedelju.
lola

#27

2013-06-22 15:42

ja podrzavam sve ovo i zaista je velika nepravda od pocetka prema Filipu, zbog njega sam i reagovala. Stanija je igrac koja jako cesto ne moze da se suzdrzi pa ponizava Filipa na razne nacine. Ne znam kako vi sto gledate pink reality to ne vidite. Sva podrska Filipu!!!!
EDY

#28

2013-06-22 15:44

STANIJA i FILIP dvoje najvećih neradnika na farmi a njihove svađe i prepirke koje produkcija drži u kadru gotovo non - stop su mi se popele na vrh glave...Stanija koja nezna ni krompir da isprži da joj ne zagori sutra će šutnuti FILIPA jer joj on posle farme uopšte neće trebati..klasična noćna dama to se vidi u svakom trenu...njih dvoje nisu više zanimljivi nikome i samo to treba napolje istjerati što prije zajedno sa vješticom VESNOM i klošarom i lažnim vidovnjakom usrankom TAROTOM...EKREM,AKI i GOCA BOŽINOVSKA...od njih troje neko će biti pobjednik...a starleta i maneken mogu biti favoriti samo onakvima kao i što su oni..neradnicima i lezihljebovićima...
Ratko
Gost

#29

2013-06-22 15:44

Uz STANIJU I FILIPA DO POBEDE !!!!!!


Gost

#30

2013-06-22 15:45

Samo Pravda za Staniju i Filipa,iste srpske vjere..
Marko

#31

2013-06-22 15:46

Stanki I Filipe, samo hrabro!!!!

Gost

#32 Re: pa sta trazis ovdje??

2013-06-22 15:46


Gost

#33

2013-06-22 15:48

Istina

Gost

#34 Re: na

2013-06-22 15:50

#18: - na

Zar nije mnogo gore to što Akija sada najviše hvale upravo oni koji su ga do juče najviše pljuvali i ogovarali : Ša,Ljuba i Era.Zar su neki zaboravili i kako je taj isti Aki trčao za Stanijom i kod nje ogovarao Ljubu samo da bi ona dobila više štapića od njega.A on je i postavljen za slugu samo zato što je svom prijatelju Filipu dao štapić.

Neka ih svake nedelje stavljaju za sluge,neka stalno budu u izolaciji - svaki put će se vraćati sve jači i jači.Naravno da bi se mnogo toga moglo zameriti Staniji i Filipu, ali nije u redu OVOLIKO IŽIVLJAVANJE nad njima.

Pa, ispada da samo oni krše pravila, što je daleko od istine.


Gost

#35

2013-06-22 15:53

Sramota je veoma velikaod vas,prema Staniji i Filipu,kao da samo oni krse pravila a ostali ne.Treba i ostale da kaznite.Stanija i Filip do pobede !!!!1
S i F <3
Gost

#36

2013-06-22 15:59

Stanija i filip do pobede,ovo sto im zadruga radi je strasno.Cela Sremska Mitrovica i Ruma je uz njih,samo napred ne dozvolite da vam vezu pokvare tracare Ljuba i Goca.Danijel i Jovana su katastrofa,odvratni su jovana je obicna seljancura oni kupe fazone od S i F. STANIJA I FILIP DO POBEDE. A Aki je jedna mala umisljena debilcina nista zivo ne radi samo spava kreten jedan obican,on nije nikakav pevac. Goca B.treba da se stidi samo ide i iza ledja ogovara Stanu pa posle se kune u decu da nije.Ljuba TRANVESTIT grozna je i retardirana. Stanija i Filip do pobede :)


Gost

#37

2013-06-22 16:02

Pravila krše svi dokle da kažnjavaju samo Staniju i Filipa. zadrugi osladile se pare od Stanini i Filipovi glasača, svi gledaju farmu zbog naši golubčiča.Neka pobjedi ljubav.

Gost

#38

2013-06-22 16:04

Mislim da je svaki komentar suvisan...jasno se vidi cilj...gaziti i psihicki ubijati favorite...pretnje"klanjem",lupanje pesnicom o zid,opijanjima...pa zar je sve to dobar primer nasoj deci,omladini...kakav primer saljete???...stanija i filip zive u leglu zmija,i svi znamo zasto ih ko mrzi...pa samim tim i "njeno velicanstvo zadrugs",koja zatvara oci pred drugim farmerima,jer ocigledno nema.......da kazni bilo koga od njih...jasno se vidi da se su "igracke" skupe i opasne..ali zato imaju hrabrosti i smelosti da udaraju po onima koji su za njih bezopasni...VEOMA STE HRABRI KADA TREBA UDARATI PO ONIMA KOJI NISU OZLOGLASENI...UDARITE U"LEGLO ZVECARKI"...NARAVNO DA ZA TAKO NESTO TREBA IMATI...ALI VI TO NEMATE I OCIGLEDNO NE SMETE..toliko o pravdi i postenju...mada,nicija nije gorela do zore,pa nece ni vasa...jedva cekam da vidim face kad izadju sa farme...ustvari,to nece biti "face"vec blede kopijeosih glumaca...

Gost

#39 Re:

2013-06-22 16:05

#37: -

Tako je !!!!


Gost

#40

2013-06-22 16:07

Zadruga neje fer stalno kaznjava staniju i filipa.Ja cu glasati u nedelju za njih i njihovu ljubav !

Gost

#41 Re:

2013-06-22 16:07

#1: -

stanija i filip do pobede najbolji su


Gost

#42

2013-06-22 16:08

Goca bozinovska treba da se stidi svojih godina alkoholicarka jedna S i F najbolji <3

Gost

#43

2013-06-22 16:10

Jako sam razočarana ponašanjem produkcije.Mislim da ste jako nrpravedni do Stanije i Filipa.

Gost

#44

2013-06-22 16:14

sve za ljubav

Gost

#45

2013-06-22 16:20

Peticija je sasvim na mestu.I više nije važno ko će da pobedi,ovde se radi o ozbiljnoj hajci na jedan mladi par,o prljavoj kampanji i govoru mržnje koju je priređivač mogao u 3 poteza da prekine da je hteo.Ali nije.Evo,noćas(21-22 jun-žurka,veridba),na kajronu je prošlo barem 20 uvredljivih poruka(dakle ne ono napolje i sl.,već-debili,idioti,dno dna,neka crknu itd.),dalje bilo je još nekoliko desetina SMS-ova gde gledaoci očigledno lažu i izmišljaju situacije,pozivaju na linč i kaznu,svoju mržnju prema Staniji i Filipu predstavljaju kao činjenicu...Spominjali su se i roditelji i zavičaji u kontekstu brukanja(a pokušaj odgovora,oštar,ali biranim rečima,nije objavljen).Ipak,suština nije ko koga voli ili ne voli,ko je kome favorit,poenta je u tome da je produkcija dozvolila sezonu lova na Staniju i Filipa,da za njih važe posebna(nepravedna)pravila,da svaki nevoljnik može da ih lažno ili u najmanju ruku nekorektno optuži i opljune,da se njihove osrednje greške i mane ističu,a preko grubih ispada i karakternih nedostataka drugih farmera se prelazi...Cilj jeste profit,ali je veliki problem što se ujedno u javnosti,među ljudima,stvara loša,zla energija,što se vređa elementarna inteligencija i logika(jer inteligentan čovek ume da razdvoji bitno od nebitnog,npr.neki Stanijin razmaženi gaf od žestoke pokvarenosti nekih drugih farmera...)I na stranu to što je meni kao tipu,vršnjaku Stanija privlačna i intrigantna na sto načina,a Filip ispravan i vidno zaljubljen momak,ja bih ovu peticiju potpisao i da je neko drugi stavljen na brisani prostor gde svako može da ga verbalno masakrira.To nije normalno i treba dići glas i jasno reći.

Gost

#46

2013-06-22 16:23

Stanija i Filip nisu zasluzili ovu torturu...kazne su samo za njih..ostali su nekaznjeno prolazili...Farma je povecala gledanost zbog njih jer su lijepi,pametni,kulturni..odudaraju od ostalih..zelim im mnogo srece kako veceras tako i van Farme!!!

Gost

#47

2013-06-22 16:26

svaka cast

Gost

#48

2013-06-22 16:29

e bas su a preteral ko sta hoce radi na farmi, nikoa ne daju 24 sata dnevno kao sto njih terorisu i na kraju nadju im nesto da ih kazne,KAZNE VAZE NA FARMI SAMO ZA FILIPA I STANIJU a za AKIJA sto ga budi Proka u 12sati on spava li spava nista, i ovako nista ne radi,Ekrema NIsto on prica sta hoce ,radi kad mu se digne kad ne a vise ne, Jovana i Danijel jasili se do iznemoglosti pred celim svetom nista oni su superr gledate pono film,cak je kao prosi da bi omalovazali Staniju FUJ; DONELA mu pursten da je prosi na farmi, zato sto je bila napolje pa je majka sigurno izbrukala sta je radila pa nesme kuci da se vrati od bruke i sramote, zato je ona insistirala na to sto je on prosi pred kamerama,TESKA k.....anja.GUJ FUJ; NEZNAM DO SUTRA BI PISALA GROZNI SU!!!
izabela cabela

#49

2013-06-22 16:31

Kako kaznjavate njih kaznjavajte i sve ostale farmere koji krse pravila....nemojte da ste slepi na greske ostalih....sram vas biloooo

Gost

#50

2013-06-22 16:38

fuj ste.....izadjite odmah napoljeeee......