Podrška za profesora Milana Kocića

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrška za profesora Milana Kocića


Gost

#1

2013-07-10 19:57

Smesni ste :D
kg

#2 ???

2013-07-10 20:12

Koja je poenta ove peticije? Ne mogu da verujem za kakve gluposti vi pravite peticije. Profesora treba podržati ali ovako ispadate smešni!

Gost

#3

2013-07-10 20:19

Pa naravno da su smesni, covek je vec ismejan dovoljno, a oni jos i peticiju pisu, samo produbljuju ovo, umesto da cute. Da, profesor ce vam biti vecno zahvalan, svi koji su potpisali na ispit ne mora ni da izlaze ;)

Gost

#4

2013-07-10 20:21

Подршка и од оних који нису са Економског!

Gost

#5

2013-07-10 20:24

Prof.Milan Kocic je jedan od najboljih profesora na Ekonomskom fakultetu. Žao mi je sto se pričaju ovakve priče o njemu. Ali danas je to sa slobodom medija lako. Napadaju, a ne znaju pozadinu price. Studenti su uz njega.

Gost

#6

2013-07-10 20:38

Kod njega sam polagao Međunarodni marketing (menjao je tada bolesnog profesora Đorđevića) i pamtim i ja da je primerima iz prakse (naravno najviše iz sveta) pokušavao da razbije monotoniju naših suvoparnih udžbenika. A greška se desi svakome.
Realan

#7

2013-07-10 20:49

Na jednoj strani, pismo profesorke Rajne Dragicevic, gde se svako drugo zanimanje osim "Profesor" smatra za nedovoljno dobro, na drugoj strani predstavnik tog istog zanimanja, koji pre svega treba biti toliko inteligentan da zna da se "njuz" na engleskom pise "news" i da mu deduktivno zakljucivanje bude na malo visem nivou od ostalih... I sve to u sluzbi srozavanja, ionako vec dovoljno poljuljanog sistema skolstva... Pogresi covek, ja to razumem, ali isto tako i ti isti "profesori" moraju da razumeju kada student ili ucenik pogresi na testu ili ispitu... U svakom slucaju, ova peticija vam je smesna, i samo moze da nasteti tom istom profesoru, jer u Srbiji svako cudo za tri dana, i tako bi se i o ovome zaboravilo, ali neke uvlake su se nasle pametne da pokrenu ovo i gurnu profesora u jos veci ambis, to se na srpskom kaze, medvedja usluga...

Gost

#8 Re:

2013-07-10 21:16

#7: Realan - Svaka cast! Ozeni me :*

 


Gost

#9

2013-07-10 21:16

Ja ne razumem ove što pišu da je izuzetan profesor - uopšte nije izuzetan i daleko od toga da je stručan, a ako pod fer i korektan podrazumevate da traljavo obavlja posao profesora prihvatajući svakojake seminarske, diplomske, završne i master radove uz neverovatnu prolaznost ispita (koja nije rezultat znanja studenata), onda je stvarno fer i korektan. A najveci ste hit vi što stavljate njegovu sliku na profil, ceo dan se smejem oko ludaka, hvala vam. :D
Kuku

#10 Re:

2013-07-10 21:20

#9: -

Goste ne primamo...Nisu dobrodosli sa svojim komentarima...


Gost

#11

2013-07-10 21:22

Posle ove peticije i ovih komentara ovaj profesor je nacisto propao, zahvaljujuci vama koji se uvlacite u dupe! Je l' vam lepo tu? Sramota za sta vi pisete peticiju!
Aleksandra

#12

2013-07-10 21:30

Ne slazem se da profesor svoj posao obavlja traljavo... Da je tako on ne bi predavao toliko predmeta. Ono sto profesor Kocic radi za studente je za pohvalu, a i da je ovo sve laz, u svakoj lazi ima i malo istine. Tako da ako do sada nije zabranjeno koristiti facebook na radnom mestu, sad je pravo vreme. Svi smo svedoci da postajemo zavisinici od drustvenih mreza prevashodno od facebooka,a to sebi ne priznajemo. 90% zaposlenih koji imaju otvoren profil polovinu svog radnog vremena provode na ovoj drustvenoj mrezi, sto znaci da nisu posveceni svom poslu. I posle se zale kako ne mogu da napreduju na poslu i kako ih niko ne hvali za rad, pa kako da pohvali kada je vaznije da li je neko u vezi ili je raskinuo ili gde je bio, gde se sad nalazi, da li se slikao u kupatilu, sta se desava sa igricom i da ne nabrajam dalje... Ljudi trgnite se od virtuelnog sveta i zivite pravi zivot. Upravo zato sto je profesor Kocic posvecen 100% svom poslu pokazuje da je upao u zamku virtuelnog sveta i nacinio gresku, zato pomozimo profesoru da prevazidje sve ovo!!!
e moji vi

#13

2013-07-10 21:39

ma dajte ljudi, ne znam da li ste videli ostatak pomenutog udzbenika, citira "vodeceg strucnjaka" istoka pavlovica, izvor informacija mu je www.scribd.com?! plus, literatura nije ni navedena prema pravilima (Njuz net. Vest. Autor, dostupno na www.njuz.net, datum pristupa ...)a ne samo copy/paste adrese. svako ko je bar neki ozbiljniji seminarski radio (da ne govorim o nekim bitnijim radovima), zna kako se navode literatura i citati.
Realan

#14 Subjekt

2013-07-10 21:42

Obzirom da je Facebook izasao na berzu ubrzo ce poceti da se naplacuje, i koliko god ljudi bili zavisni o njemu, kod nas Srba vazi ona stara i dobra poslovica "Sto je dzabe i bogu je drago", kada bude krenulo da se naplacuje velika vecina ce pogasiti svoje profile, moralne vrednosti se mozda podignu na visi nivo, socijalna svest ce doci do veceg izrazaja, ali i bez njega i dalje ce ostati to da imamo preko 80% nepismenih gradjana, i dalje ce ostati to da nestrucni kadrovi obavljaju razlicite poslove, i dalje ce se poslovi dobijati po partijama a ne po zaslugama i strucnosti... Svemu ovome smo svedoci u svakodnevnom zivotu i batalite peticije kako bi dobili sesticu u index ili kod onih malo ambicioznijih neku devetku ili desetku, okrenite se stvarima koje su stvarno problem...
P.S. Ozenicu te samo ako nisi potpisnik ove peticije :)

Gost

#15 Re: Subjekt

2013-07-10 22:20

#14: Realan - Subjekt Haha nisam :) Iz ovoga jedino pametno sto moze da ispadne jeste nasa svadba :D

 

Realan

#16 Re: Re: Subjekt

2013-07-10 22:34

#15: - Re: Subjekt

Nemoj da kvarimo ljudima posao, neka se bore za svoj prosek, sto se kaze "Cilj opravdava sredstva", a mi ih komentarima samo sputavamo u tome :)


Gost

#17

2013-07-10 22:39

Dobro, kako ti kazes...ja sam dobra zena :)

Gost

#18 Re:

2013-07-10 22:45

#3: -

vecina nas koji smo potpisali smo polozili ispite kod doticnog profesora tako da ne moramo da mu se ulizujemo vec samo hocemo da pokazemo da je doticni profesor velicina od coveka i jedan od najboljih profesora,steta sto vecina profesora nije kao on, i da ne treba da se blati njegov ugled i ime na osnovu jedne greske

Realan

#19 Re:

2013-07-10 22:45

#17: -

Ne sumnjam u to :)


Gost

#20 a recenzenti

2013-07-10 22:59

pokojni mosa, i neke dve gospodje iz nisa, pa i one treba da se pomenu u ovom "medijskom lincu". plus, da ne zaboravimo asistentkinju kacu radakovic "koja je navodjenjem interesantnih primera i statistickih podataka iz razlicitih izvora uticala na dodatnu aktuelizaciju udzbenika" - mislim da je upravo ona odgovorna za ovu njuz.net epizodu, a niko da joj udeli paznju.
luka

#21 Re: Re:

2013-07-10 23:02

#18: - Re:

Čovek je uneo u udžbenik neproveren podatak sa interneta, vi ga još branite.

ahhahah

#22

2013-07-10 23:21

svi znamo kako se zavrsava ovaj fakultet. Uclanis se lepo u njihovu organizaciju usef, i onda se lepo uvlacis ovima na vrhu da bi ti sredili ocene. I vi onda kao pisete tu neke peticije pa vi ste bre sto puta gori od ovih novinara sto su ocrnili ovog dobrog coveka

Gost

#23

2013-07-11 00:03

Podrska profesoru, ne dozvolimo da nam zamagljuju vid takvi kao sto je taj Lazarevic koji verovatno samo nije bio sposaban da spremi ispit pa je uzeo da se bavi ovakvim glupostima.Profesore samo napred , najbolji ste.


Gost

#24 Re:

2013-07-11 00:06

#22: ahhahah -

Sram te bilo da tako pricas o fakultetu-verovatno nemas ni osnovnu.

Anti-USEF

#25 Re:

2013-07-11 00:53

#22: ahhahah -

NAJGORA MOGUCA ORGANIZACIJA KOJA POSTOJI :), LOPOVI LOPOVI :) EKONOMIJADE NAPLATE AUTOBUSA PREVARE STRANIH STUDENATA,OBMANE,KORISCENJE POVLASTICA KOD PROFESORA,TRPPANJE PARA OD HUMANITARNIH ZURKI,PRETNJA !!! VAS USEF :)