Protiv izručenja male Ree ocu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv izručenja male Ree ocu


Gost

#101 Re:

2013-10-16 23:16

#98: - unfortunately

 


Gost

#102

2013-10-16 23:16

Srbijo i srbi stidite se!Ni decu neznate da zastitite
Ivana

#103 Re: Re: Re: Re:

2013-10-16 23:29

#67: Kalimero - Re: Re: Re: E kad si za pravdu reci mi ovako, neko te ostavi u 5om mesecu trudnoce jer ne zeli da bude otac, rodi se dete - ne pita za njega, kad god ga vidi preko one stvari trazi mu mane i izgovor da ne placa alimentaciju, i sutradan trazi starateljstvo i sud ga dodeli ocu jer je u boljoj materijalnoj situaciji sta ta majka treba da uradi, da ubije bivseg muza, sudiju, ministra ili da dozvoli da joj  dete koje je odhranila kako je znala i umela zivi sa neki kome je stalo samo do novca a do deteta ni najmanje?

 


Gost

#104

2013-10-16 23:30

Bilo bi lepo da i Drzava Srbija konacno stane iza svojih gradjana(u ovom slicaju majke Natase i cerke Ree).Ovo je uzasno nepravedan i surov cin prema jednoj porodici.Majka sam,imam devojcicu od 9 ipo godina sa Crnogorcem,razvedeni smo ,ali on ne izvrsava svoje obaveze(niti je vidja,niti joj daje alimentaciju)Sada ga teretim preko Ministarstva Finansija...Tezak je to put,niko mi ne pomaze.Od Drzave Srbije nisam dobila nikakvu podrsku.Moje Srbije!!!Rodjena sam i zivim u Beogradu,otac mi je Beogradjanin,deda,pa cak i pradeda...Otac mi zivi u "svojoj ulici"kako on voli da se nasali,jer ulica je dobila naziv,po njegovom stricu koji je bio ratni heroj)!!!Od moje Srbije nemam bas nikakvu pomoc sem sto su mi besplatno napisali PRVI dopis koji su i poslali.Posle toga nista vise.Mom bivsem suprugu,ne znam ko pomaze ali proces se toliko odugovlacio sve dok na kraju nisam dobila poziv da JA idem u Sud u Kotor i ostavim moju maloletnu devojcicu 2 dana SAMU KUCI da bih ja ispunila sudski zahtev da dodjem na glavnu raspravu.Znaci-ako zelim alimentaciju(koja je mom detetu zakonski pripala)ja moram da platim put ,ostavim dete na dva dana u Beogradu,predjem 500 i nesto km i kao majka lavovski da se borim u stranoj zemlji za svoja prava,protiv coveka (cija je duznost i obaveza da daje izdrzavanje)koji ima da predje citava 2km do Suda !!!....Tako isto i u ovom slucaju koliko sam upucena Hrvatski sud je na njegovoj(ocevoj) strani !!! Znaci nase bivse republike MOGU I STITE SVOJE GRADJANE,stoje iza njihovih necasnih postupaka,a sta je sa gradjanima Srbije?!Ko ce nas da zastiti?!!I kada?!!Kako ce Natasa da se izbori sama protiv odluke Hrvatskog suda ,ako joj u tome ne pomogne njena Srbija?Da li je potrebno da se desavaju ovakve tragedije?Da li je moguce da ce Srbija dozvoliti da izgubi jednog clana,tj. da ce tek tako da prepuste maloletnu devojcicu jednom nesavesnom ocu koji se nije udostojio ni da je obidje,a kamoli nesto vise od toga,a da pri tom ne zanemarimo ni cinjenicu da doticni nije ostavljen iz hira vec je mlada zena pobegla od nasilja!!!Da li nekom ko je u stanju ikoga da zlostavlja(makar to bila i zivotinja,a ovde se radi oljudima-ne o zivotinjama)treba dati dete na staranje?Kakvo ce detinjstvo biti tom detetu ako bude rasla bez majcinske ljubavi pored nekog nasilnika koji se vodi kao njen bioloski otac...I to je sve-BIOLOSKI NA PAPIRU,nista vise od toga,niti ce ikada biti.
SRBIJO, OTVORIMO OCI !!!SUPROTSTAVIMO SE SVI ZAJEDNO OVOM GNUSNOM CINU.Ako nas sada pregaze njihovom odlukom nikada vise nikoga necemo moci zastititi u ovoj zemlji!!!

Gost

#105

2013-10-17 00:28

Bi bilo ubavo da nema potreba za vakva peticija. Nazad ste narode nemate nikakvi prava za zena nazad ste 100 godini. Dete nemozi bez svoja majka!!!

Gost

#106

2013-10-17 00:29

...svim srcem uz Natasu i Reu ...
xxx

#107

2013-10-17 01:48

otac koji udari majku,prvo ne postuje nju a onda ne postuje dete!svaki nasilnik pocinje sa majkom nastavlja izivljavanje nad detetom!svaka cast normalnim muskarcima koji izdrzavaju dete i brinu se o njima,takvima majka sigurno ne brani da ga vidjaju,sve moze dogovorom!

Gost

#108

2013-10-17 05:29

ovako nešto što se dešava je sramota, dati ocu dete koje se za njega nije interesovao 4 godine, sramota. treba izaći u medije

Gost

#109

2013-10-17 05:35

Podrzavam Natasu u svakom pogledu kao majka.

Gost

#110

2013-10-17 05:57

Ne razumem zašto žene obično obožavaju nasilne tipove koji im otimaju decu a od dobrih ljude beže kao od škorpiona.

Gost

#111

2013-10-17 06:30

Svako dete treba da raste uz majku, nije realno odvojiti dete jer time se narusava psihicka stabilnost obe strane, kasnije dolazi do negativnog efekta.

Gost

#112

2013-10-17 06:52

Zgrozena sam, otac se ovim postupkom sveti majci. On ne zeli dete vec majku.

Gost

#113

2013-10-17 06:56

strasno je da se dete vrati coveku zbog koga su bile u sigurnoj kuci ...maltretirao je dete cim nije davao da mu se peva i da doji a znamo svi da je majcino mleko najzdravije...samim tim i dete je trpelo zlostavljanje a ona batine...dal je moguce da takvom coveku se dete daje na poverenje...

Gost

#114

2013-10-17 07:08

Ponosna sam na Ljižane! Tako se brane deca!

Gost

#115

2013-10-17 07:11

Srbijo stidi se....drzava bez zakona...

Gost

#116

2013-10-17 07:22

Ako dozvoli ovo Srbija sramota je za nas narod a za politicare i da ne govorim.

Gost

#117

2013-10-17 07:26

Svaka čast mojim zemljacima iz Ljiga!!! Svim srcem uz malu Reu i njenu mamicu <3 Pozz iz Slovenije!

Gost

#118

2013-10-17 07:33

Mama sam dvema devojčicama....i znam da bih da sam u toj situaciji ISTO postupila...

Gost

#119

2013-10-17 07:34

Sve pohvale za ovu peticiju jer djetetu je mjesto uz majku, a ne kraj nasisnog oca!!!

Gost

#120

2013-10-17 07:35

osudjujem ovakvu nevidjenu nepravdu suda da nakon resenja kom je dete dodeljeno majci odbaci isto resenje i dete dodeljuje ocu !!!

Gost

#121

2013-10-17 07:44

ja nemam reci kojom bi opisala kako se ja osecam kao majka dva odrasla sina /, imala sam isto borbu posle razvoda za decu./ a kako je toj majci malene devojcice koje su prozivele torturu , bile u sigurnoj kuci ,i da nas sud donese takvu odluku , sramno je , neljudski , koliko je taj sudija uzeo para, boji li se Boga,drago mi je sto su ljudi digli svoj glas protiv te odluke i nadam se da ce nadlezni reagovati


Gost

#122

2013-10-17 07:45

sta reci,mestani svaka cast

Gost

#123

2013-10-17 07:47

Mala pripada majci , psihog nek radi sa detetom , i Centar za Socijalni rad rad nek radi normalno i pravedno. Sudija koji je doneo tu odluku 100 posto je primio mito , da bi otac dobio dete.Imala sam licno iskustvo na samoj sebi i mogu reci dok god Beograd nije preuzeo stvar u ruke nije bilo mira. No bogu hvala realno su ocenili situaciju i ponistili sudsku presudu , tako da je moj sin evo 20 g, i dan danasnji pored mene. nedajte da stvar legne. Borite se!!!!!!!!!!

Gost

#124

2013-10-17 08:06

Da ostane uz majku, malo žensko dete, naravno!!!

Gost

#125

2013-10-17 08:17

a