Redovna GSP linija kroz Vinogradsku ulicu!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Redovna GSP linija kroz Vinogradsku ulicu!


Gost

#26 Re:

2013-10-31 20:29

#24: Tata -

Svi mi to znamo, i svima nam je jasno da nam sve treba. Ali ono što nemamo jeste neko jak iz ulice ko bi se zalozio za to kod nadležnih organa. Vi ako ste jaki na delu, kao što ste na rečima, slobodno se izborite za prava Vinogradske ulice, građani će Vas podrzati!


Gost

#27 Re:

2013-10-31 23:40

#1: -

blokada u petak, 15h kod kruznog toka, dodjite

Quo Vadis

#28 Krajnje nepotrebna blokada!

2013-11-01 21:14

Slažem se apsolutno sa time da treba regulisti Vinogradsku ulicu u svakom smislu te reči... I kamioni pomenutih firmi takodje predstavljaju problem. No, bilo kako bilo smatram da blokada koja je napravljena bila čist BEZOBZIRNOST I TESKI BEZOBRAZLUK!!! Ako hoćete negde da protestujete, to možete učiniti ispred opštine NBGD, a ne onako odsecajuci sva naselja u opštini Surčin. Prvo je meni trebalo 3 sata da dodjem kući jer su se svi autobusi u sred špica samo vraćali na kruznom toku za grad ostavljajući po sto ljudi iz svakog buša napolju, puta 15-ak autobusa, pa vi vidite koliko je ugrubo tu bilo ljudi... Trebalo je sačekati sledeći bus i ući u isti, a vi ste otišli kući na ručak... Jos jedna stvar... Drugar moj je u tom momentu vozio malu bebu hitno u bolnicu i nije mogao da prodje od vaše BEZOBZIRNE I IDIOTSKE blokade, pa je morao nazad za Surčin, pa na autoput do grada u bolnic u... Da li ste k ojim
Quo Vadis

#29

2013-11-01 21:21

Da nastavim... Da li ste kojim slučajem razmišljali o tako nekoj situaciji gde će neko morati hitno da prodje!? Pa niste samo vi na ovom svetu u problemu! Ima drugih mesta gde moze da se iskaže nezadovoljstvo i na drugi način! Ovo sto ste vi uradili danas je jako primitivno! Da sam ja bio na mestu drugara i da mi se nedaj bože nesto desi sa detetom, jbes mi sve pogazio bih vaš sve k'o macice! Ni policija nije k'o sto je nekad bila... Sve treba pendrekom preko rebara zbog ovakvog idiotluka! Potpisacu ovu peticiju, dabogda vam dali deset linija jbo vas autobus...

Gost

#30 Re:

2013-11-01 21:25

#29: Quo Vadis -

Gospodine najobzirniji čoveče na ovom svetu,

danas je bio jedan automobil koji je imao baš taj slučaj koji vi pominjete sa detetom, i mi smo ga PROPUSTILI,i prošao je, što vas drugar nije otisao do policajca i rekao da ima problem, i bio bi pusten..kao i ovaj covek danas sto je imao isti slucaj.... mi idemo poslednjih 100 godina peske...pa idite i vi jednom da videte kako je nama.......


Gost

#31 Re:

2013-11-02 06:22

#17: -

Vinogradska nije "divlje" naselje. Postojala je pre nego što si i došao u Beograd iz svoje divljine.

asta la vista

#32

2013-11-02 09:01

Ja sam 14 godina isao peske 2,5 km svaki dan do skole i nazad isto toliko,pa je to 5 km svaki dan,po kisi,po snegu,po vrucini,i niko nije nislio ni na mene ni na svu ostalu decu koja su isla u skolu.Ne zelim da i moje dete koje za par godina krece u skolu isto ide peske po 5 km,i zato apelujem na vlasti da ucine nesto po tom pitanju.Takodje muku mucimo sa kanalizacijom jer je nemamo,pa svaki mesec zovemo cisterne za jame,ili kupujemo pumpe koje nisu jeftine da izvlace fekalije,jer je nekada kroz vinogradsku isao kanal koji je zatrpan,ali su ostale podzemne vode,koje danas stvaraju problem.Takodje i trotoar je preko potreban,jer malo-malo,neki auto pokupi pesaka i to bas na onim mestima gde nema ni T od TROTOARA.Jel to normalno u 21 veku na Novom Beogradu,najrazvijenijem delu Beograda?Resavajte to!!!!
Quo Vadis

#33 Zgrada opstine...

2013-11-02 14:20

Ako nesto hoćete da blokirate, blokirajte zgradu opstine, ne put! I sledeći put se setite da pozovete novine i televiziju, pošto vas nije video niko koga bi trebalo da zanima vaš problem...

Gost

#35

2013-11-07 08:10

Molimo Vas da proširite reč o ovoj peticiji. Što više potpisa ima na peticiji, na nju će biti usmereno više pažnje od strane medija i onih koji donose odluke.
james bond

#36

2013-11-07 15:14

ne znam samo ko ce da primeti sto ste se jedan dan okupili i protestvovali.. boli njih uvo za nasu ulicu... lepo brate uzmete nekog krsa od kola zapalite na sred kruznog toka pa onda protestvujte....kazete bacili smo bombu tako cemo i na skupstinu... pa da vidite kako ce onda televizija da dodje i sama bez poziva... samo na bezobrazluk sve moze da se dobije u ovoj prevarantskoj drzavi! ovako se nista nece postici.

Gost

#37 Re:

2013-11-09 00:48


Gost

#38

2014-01-16 18:42

što pre i što bolje organizovati bolji prevoz i po mogućnosti i jedna linija prema centru grada. hvala za razumevanje

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-16 21:55