PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!


Gost

#176

2013-12-06 14:55

Zar je humanost nestala s ovih prostora??!!! Povratak u srednji vijek?!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-12-06 14:56



Gost

#178

2013-12-06 14:58

I oni imaju dusu i osecanja!
Strasno je nekome oduzeti zivot!
avlijaner
Gost

#179

2013-12-06 14:59

Trebao se ispoštovati Zakon o zaštiti i dobrobiti životinja i do ovog prijedloga izmjene ne bi ni došlo jer bi "problem" bio davno riješen...teško je bilo  iznaći sredstva za azile i prihvatilišta,sterilizaciju napuštenih životinja, ali zato ima para za audije...odvojeni život i ine beneficije koje parlamentarci imaju a nisu ih zaslužni jer ne rade svoj posao..Sigurna sam da u EU postoje fondovi iz kojih bi se mogla dobiti sredstva za izgradnju skloništa ali zbog stalnih svađa i netrpeljivosti naši političari ih neće iskoristite jer su glupi i ne vide dalje od svog nosa /fotelje/..kakav primjer dajemo našoj djeci??? šta god ti zasmeta uzmi pušku ili špric i to  humano"riješi...krasno i vrlo odgojno ...jednom kad na vrata političara  dođu tako naučena djeca, ko će njih braniti??? Pa gospođo Nermina zar se niste mogli raspitati kako Evropa rješava ovakve situacije umjesto da izađete sa ovako sramnim prijedlogom???...da je neko htio uzeti psa sa ulice zar mislite da bi mu trebalo 14 dana čekanja???...Vi ste svjesno i namjerno predložili tih 14 dana osuđijući nevine živote na smrt...da imam ikakvu moć natjerala bih vas da vi date tu prvu smrtonosnu injekciju bilo kojem psu samo da vidite šta znači ugasiti život nevinom biću ...

Hajiša Halilović


Gost

#180

2013-12-06 15:01

Želim da se prestane sa u ojanjem nedužnih životinja.
Nisu one krive što su se rodile. Ako ne moźete da im pomognete, nemojte ih ubijati.
Dada
Gost

#181

2013-12-06 15:05

Nađite drugo rješenje. Ovo nije način. Vi nemate pravo nikome pa ni životinji oduzeti život. NEMATE PRAVO, IGRATE OZBILJNIM STVARIMA KOJE ĆE VAM SE VRATITI. Najlakše je pasti na dno dna, na odluku koja je dno dna, pokažite da i vi niste takvi ako je ikako moguće jednom u životu. Ko ste vi da odlučujete ko će živjeti a ko ne ?! Dokazana hrpo smeća, zbog vas ovo i jeste ovako, hoćete li i slijedeći problem riješiti na ovaj način, sravniti sa zemljom bukvalno ono sto vam bode oči ? pa blago nama, obožavam vas još više.


Gost

#182

2013-12-06 15:07

ĐUBRAD

Gost

#183

2013-12-06 15:08

Nauka je dokazala da psi imaju iste osijecaje kao i covijek ,znaci sve sto covijek osijeca to osijeca i zivotinja ,mislim da niko na ovom svijetu nije zasluzijo patnju i nasilje a kamo li ubijanje!! Ovo ne bih poszelila ni svom najgorem neprijatelju a kamo li nekoj zivotinji koja zna i umije da voli i slusa prema tome " STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA" !!!! Sprijeci mo to jer zajedno smo jaci !!!
Dada

#184 Re:

2013-12-06 15:08

#177: Mirela -

Jako si ljubazna. Niko od nas nije dovoljno "jak" da rijesi sve probleme koje si navela. Zbog cega imamo vlast ? obrati se njima, psuj njima, ni na jedan problem ne treba zazmiriti a pogotovo ih rjesavati ovako.


Gost

#185

2013-12-06 15:09

da li se neko zapita kako su ti psi dospeli na ulicu ,cijim nemarom? ....ponekad se zajsta stidim ljudske vrste jer je poput hijena ,zacas pokrene ratove,unistenja ,genocid ...u poredjenju s nabrajanim jos jedno ubijanje /pasa lutalica/izgleda tako nebitno ...SRAMOTA !


Gost

#186

2013-12-06 15:10

Kako bi bilo malo vas politicare uspavati i pobiti???Pa znate kako to bi bilo mnogo lepo da se ova planeta ocisti od djubreta i sljama a to djubre koje zagadjuje planetu i zivot na njoj ste vi politicari a ne psi.Psa je dala priroda a vi ste vestacka nepotrebna tvorevina bagro jedna odvratna vas,vas treba pobiti sve do jednog.

Gost

#187

2013-12-06 15:14

imam osjecaj da sto se vise glas dize protiv ovoga zla da ga se njegovi zastupnici sve jace drze kao sto bi se neobrazovane primitivne osobe drzale po svaku cjenu ne mogu reci po cjenu casti i obraza jer je u ovoj borbi ocito da je toga ne manjak nego potpuno odsustvo tih ljudskih vrijednosti pa me podsjeca na srednji vjek i igre gladijatora kada narod zapomaze da je gladan daj im borbe i krvi ili izmisli vjestice da ih se boje jer su one krive za svo zlo koje nas snadje

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-06 15:16



Gost

#189

2013-12-06 15:18

nisam za to da se vrsi eutanazija nad psima.zivotinja nije kriva ,jedini krivac je covjek.ima li kakvo drugo rijesenje .u nasoj drzavi najlakse je donijeti zakon ,samo da se ubiju ,pa to je ljudi moji kriminal ,pa gdje nam je humanost,makar to mozemo imati

Gost

#190 Re:

2013-12-06 15:19

#177: Mirela -

pa ovdje ima onih koji svojim komentarima govore o sebi puno pa nisu vrijedni odgovora jer je tesko spustiti se na njihov nivo  meni ih je iskreno zao  a zao mi je njihove djece koja ce zapravo narasti u bolesnoj sredini a djeca se radjaju sa naklonosti prema zivotinjama  i moja djeca se ne trebaju bojati pasa niti ih se boje ali  moja djeca rastu u normalnom okruzenju prema tome i zrace pozitivnom energijom

 


Gost

#191 Re:

2013-12-06 15:22

#177: Mirela -

Ljudi su sebicni i misle samo na sebe... Covijek moze dosta toga napravi i ucini a prema tome i dosta da  unisti. Pas sigurno nece napasti iz cista mira , zato je covijek sam kriv sto ga udara suta ne znam mu nikad nista sjetiti baciti nesto da pojede i onda se pita zasto mi je dijete napao, naravno i mene je bio napao i ja sam to dozivijela na svojoj kozi ali vlasnik je za to bio kriv zato sto ga je tako odgojio!!! Pas nema svoj glas i ne moze da govori za sebe niti moze da cini, okrivljavamo ih bez ragloga. Zar im nije dosta sto zive na cesti zamisli te samo na trenutak sbe u njihovoj situaciji pogotovo sad u ovo vrijeme promrzle i gladne trebate malo i drugu stranu price okrenuti pa razmisliti a da ne pocinjem tek sta su im sve sintori radili prije. Molim vas razmisli te malo imaj te imalo obzira !!


Gost

#192

2013-12-06 15:22

Samo da uspije!

Gost

#193 Re: Niiir

2013-12-06 15:23

#3: - Niiir

Govedo jedno maloumno i nepismeno!!!

Hope

#194

2013-12-06 15:28

STOP UBIJANJU ZIVOTINJA!

Gost

#195

2013-12-06 15:29

Dižite se, izlazite na ulice, skupljajte potpise za referendum, pišite svim mogućim organizacijama i institucijama, raskrinkajte mafiju javnim istupima, uvucite se u sve pore koje možete i ne odustajte.

Gost

#196

2013-12-06 15:34

SRAMOTA!!!SRAMOTA ZA JEDNU DRŽAVU KOJA ZNA ŠTA JE GLAD BIJEDA I JAD...ZA DRŽAVU KOJA JE PROŠLA PATNJU...MUKE I SMRT PRED OČIMA...AGONIJU I BOL...i da ta ista država to isto sada radi životinjama koje su TU NA CESTI "ZAHVALJUJUĆI" NAMA-"LJUDIMA",TI PSI SU BIJESNI SAMO ONDA KADA SE PLAŠE I BOJE KAO I ČOVJEK...GLADNI SU,HLADNO IM JE,BRANE JEDNI DRUGE I UPLAŠENI SU!!!!NIKADA NIKOGA NEĆE NAPASTI BEZ RAZLOGA-NIKADA!!!
SRAMITE SE-VESELITI SE SMRTI BILO ČIJOJ...SRAAAAMITE SE!!!

Gost

#197

2013-12-06 15:36

Rešenje problema - DA! Ubijanje pasa - NE!

Gost

#198

2013-12-06 15:37

Samo je osoba iščašenog uma mogla predložiti ovakav zakon.Isti su i oni koji su za njega glasali.

Gost

#199

2013-12-06 15:38

Ova odluka stvarno nema smisla

Gost

#200

2013-12-06 15:41

i psi su zivo bice i imaju pravo na zivot