PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA! / Saopštenja / Peticija / Komentari


Gost

#1

2013-12-07 14:11

Nesto nije u redu sa ovom medjunarodnom peticijom...
Please be careful
This link might be malicious. Please follow it with care. Learn more about keeping your account secure.

The link you are visiting: http://www.avaaz.org/en/petition/EU_Commission_EU_Parliament_BiH_Parliament_The_European_Parliament_STOP_BIH_FROM_IMPLEMENTING_KILLLAW_AMENDMENTS_TO_THEI/?dHcuugb

Gost

#2

2013-12-07 15:05

Stranica se ne otvara...

Gost

#3

2013-12-07 18:26

nemojte da nasim Politicarima ovo prodze i da se na zrtvama jadnih zivotinja jos i obogacuju govoreci jedno a radeci drugo kao sto smo od njih vec naucili.oni i nemisle da ih eutaniziraju nego po obicaju zive zakopaju

Gost

#4

2013-12-07 19:21

Stop
Ina
Gost

#5 Re: DOKAZ šta je pas za čovjeka....

2013-12-07 21:21

https://secure.avaaz.org/en/petition/Ivana_Ina_Mostarac_ZAUSTAVITI_POLITICKO_SILOVANJE_I_UBIJANJE_ZIVOTINJA_I_ZIVOTA_GLOBALNO/share/

Mi, ljudi, na Planeti Zemlji, NE smijemo dozvoliti da vlast - države usvajaju Zakone s kojima se UBIJAJU životinje, penzioneri koji jedu iz kontejnera, beskućnici, samohrane majke....!
Sve Zakone o UBIJANJU moramo, ZAJEDNO, srušiti a političare poslati na Goli otok jer samo to zaslužuju! Ljudi su postali odvratni Monstrumi, a životinje bile i ostale veliki Prijatelji NORMALNIH LJUDI
SPASIMO PSE OD LJUDSKIH - POLITIČKIH UBICA - MONSTRUMA!!! Ivana I.M.


Gost

#6

2013-12-07 23:47

Kultura jednog naroda vidi se po odnosu prema životinjama. I bilo je dosta prolivanja krvi u vašoj zemlji, nadam se da bog sve vidi i, da če vas kazniti!!

Gost

#7

2013-12-08 00:53


Gost

#11

2013-12-08 07:14

Gospođa Uzunović treba da zna da će svi uhvaćeni psi biti ubijeni( neka joj je na dušu, ne boji se onog gore), jer ko će njih da usvoji? Jel kad od svog obilnog ručka ponijela šta nekom cuki.Neka pokuša.Vidjet će zahvalnost u njegovim očima,što kod rodbine i komšija sigurno neće, ma šta činila za njih.

Gost

#12

2013-12-08 10:05

Pa onda vi vodite kući te pse što hodaju po ulici,koji svaki dan nekog napadnu
Matilda

#13

2013-12-08 15:57

Očito ste i vi kao udruženje riješili da dodatno ugrožavate naša i prava naše djece kada su u pitanju lične slobode, slobode kretanja i slobodu življena bez straha i posljedica ujeda onih bez kojih bi vaše egzistiranje bilo upitno. Fuj za onog koji je pokrenuo peticiju. Znate li vi da su dva smrtna slučaja i jedna amputacija noge rezultat ugriza pasa lutalica. Masa djece koje su psi izgrizli su dobili dijabetes, a neka su čak i na inzulinu. Toliko od mene. Nadam se da će ova priča imati svoj kraj uskoro. Do tada sačuvajmo sebe i svoju djecu od pasa i inih đukela od kojih jedino udruženja imaju koristi...

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-08 15:57


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-08 15:58



Gost

#16

2013-12-08 21:33

MAMU VAM JEBEM MRVTU STOP UBIJANJU PASA!
Matilda I

#17 Re:

2013-12-09 09:04

#13: Matilda -

Ta vasa prava su i nasa prava ako niste znali i prava svih zivih bica, i mi imamo djecu samo sto su nasa za razliku od tvoje djece rasla uz ljubimce pa znaju sta znaci voliti. Vi draga moja ne volite ni sebe ni svoju djecu niti bilo koga drugoga cim ste u stanju da ovako pisete, a ne znam ni sto pisete, meni necete promijeniti misljenje, a ni mnogim drugim. Vec sam negdje pisala na komentar poput vaseg da udruzenja imaju koristi, pa vam toplo preporucujem da se i vi uclanite u neko udruzenje pa da i vi imate koristi jer vjerovatno imate dokaze za ovo sto pisete (da ne ispadu samo vase nebuloze). Ovoj prici nece sigurno brzo doci kraj, a do tada cuvajmo sebe i svoje ljubimce od takvih kao sto ste vi


Gost

#18

2013-12-09 11:10

Nije mi jasno kakav bolesni um moraš biti da bi ubio jedno živo biće...
zbunjena

#19 Re: Re:

2013-12-09 21:04

#17: Matilda I - Re:

u potpunosti se slazem, kako vas samo nije sramota da podrzavate ovako nehumano delo, ko im daje za pravo da ubijaju neduzne pse. da su ljudi malo vise brinuli o svojim ljubimcima do ovoga ne bi ni doslo, ali ne,pustaju ih na ulicu kao odbacenu i istrosenu krpu, znaju citavo leglo ostaviti pored puta da se brine o sebi i snalazi kako zna i ume. draga gospodjo, ako niste znali sva udruzenja se baziraju na volontiranju i jedini koji imaju korist to su psi koji su sklonjeni sa ulice i pruzenaim sansa da pronadju pravi dom. draga gospodjo usima se pokrite od sramote, cemu vi mozete da naucite vasu decu??? ocigleddno samo mrznji prema drugim zivim bicima!!!


Gost

#20

2013-12-10 11:07

Nazalost jos jedna nehumana i nepromisljena odluka vlastodrzaca. Nisu se psi odjednom nasli na ulici, sta ste radili u neko proslo vrijeme? Mogao se ovaj predlog na pokolj neduznih zivotinja sprijeciti mnogo ranije, da ne dodje do sadasnjeg stanja. Ovo je sramota za cijelu BiH.

Gost

#21

2013-12-10 17:41

Iako nisam iz Bosne, STOP UBIJANJU PASA!

Gost

#22

2013-12-11 19:34

a sta kinezi da spremaju ondakkkkk

Gost

#23

2013-12-17 17:11

stop ubijanju nasih pasa sa ulice.....
Geja Avenger

#24 Re:

2014-01-11 22:46

#13: Matilda -

ja razumem te amputacije, jel kako svi znamo psi imaju ugriz kao krokodili u najmanju ruku, ali insulin ?! dragi zivotoljupce steta sto ste daleko jel spremila sam divnu pitu za vas !


Gost

#25 Re:

2014-01-11 22:46

#22: -

mozda ono sto ti jedes u cevape !!!