Заштитимо слив реке Власине

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-22 15:10


l dragan

#177 Re:

2014-04-22 19:12

#175: Inkvizicija -

some opet kisa tebe ce kisa da odnese. idemo dalje.sada prelazimo na fransis turbne pustaju li ti one ulje u vlasinu kao kaplan.neznas ni trafo da povezes .naravno da jeste bolje mene ubiti izvoli samo reci gde da ti dodjem.sta ja vredim kada onoliki narod nista ne vredi sto ga ubijas .ako si ti navikao da pijes ulje nastavi narod pije vodu....   dani si ti odbrojani moras da svatis ides uskoro u zabelu poseticu te da popricamo kao ljudi i videces da ces se kajati sto si radio .nemoj da se plasis . srbija je puna ljudi koji znaju i umeju da je izgradjuju bez ubijanja ....  stize polako ali pravedno

jesili sondu povezao ...ili si opet neku svalerku doveo pa nemas vremena a vremena se menjaju sta znam bio si po africi moza si i crnca nekog doveo....

ld

#178

2014-04-22 19:16

gde ja sa somom da se dogovaram .
dragan lukovic
korca

#179

2014-04-22 20:49

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-22 21:06


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-04-22 22:24


L

#182 SONDA

2014-04-22 22:46

ttps://www.google.rs/search?q=напонски+трансформатор&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=w_BWU-WMHceBywOpnoGoCQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=667#q=SONDA+ZA+NIVO+VODE&tbm=isch

Inkvizicija

#183 Odgovor moronu koji i dalje ništa ne razume ali pogani i dalje

2014-04-22 22:48

Toliko će ti biti opoganjeno truplo da ga ni crvi neće jesti. Shvati bedniče da si niko i ništa, i baš je dobro da se kitiš albanskom zastavom jer za srpsku nisi, izrode. Kada budeš sebe realizovao kao supruga i oca moći ćeš da držiš moralne pridike, ali opet u svojoj majmunskoj vrsti.
Naravno da ništa ne vrediš, i zaboravili smo na tebe a onda si se ti baš našao da nam držiš pridike i klevetaš. Duboko si zabrazdio i u sferi ličnih uvreda i za to ćeš da platiš vrlo visoku cenu, koliku tačno zavisi od našeg raspoloženja i sažaljivosti kada te se dočepamo. A ko šta zna ili šta ne zna ne odlučuje orangutan kao ti nego pismeni ljudi. Da si se držao svojih gudura i dalje bi dobijao po bananu da vučeš konopac ili zavrćeš zavrtnjeve, ovako već zaudaraš na lešinu.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-23 09:32


l dragan

#185

2014-04-23 20:59

uskoro cu ti dokazati za koji dan ko sam i koliko vredim ..mnogo sam zauzet ovih dana nemam vremena da ti se pravdam imam vaznija posla dva agregata treba da se puste . imaces dokaz videces slike sve sta radim.a ti pisi sta god hices.ne zanima me nemozes me isprovocirati . poz
L

#186

2014-04-23 21:46

da me neces da bacis u pec RTB BOR aaaaaaa/hahhahahhahahhahahahahahah
Inkvizicija

#187 Mi tebi mater i oca ne pominjemo, treba li?

2014-04-23 22:32

Za peć ćemo te naterati da pojedeš oba svoja oka. Pa da vidiš kako ćemo se mi smejati.Skote, pomenuo si implicitno čoveku oca u najgorem kontekstu i zato više ne zaslužuješ da živiš.
A za puštanje agregata ne postoji dovoljno velika vukojebina i frka da to daju pomoćnom radniku. Ti eventualno možeš ručno da digneš ustavu i tu je tvoj maksimalni domet. Nemoj da se foliraš,ti samo hrani kučiće i ne pipaj dugmiće, da ne pokvariš ljudima nešto, ili su zapravo agregati u tvom vlasništvu. Ma daj, goljo. Poživi ovo malo dok te ne nađemo.

A tvojih slika ćeo se nagledati ali tek nakon što mi tebe pustimo kroz naše ruke, šimike i cokule, poneku olovnu cev i sličan asortiman. ima da budeš u plavim i bordim tonovima.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-24 10:26



Gost

#189

2014-04-24 19:10

sto se lepo ne potpises kao branislav nikolic SOM IZ TIMOKA.a ne nekakve inkvizicije i dobro doslice .pa vidis some da si sam pises gluposti IMA DA TI DODJEM U FIRMU I DA TI KAZEM SVE U LICE SOME JEDAN .budi covek i samo reci do sada sto sam ti napisao da nije istina .samo nemoj kao neka kurva da beziz nego lepo da ti jos stvari kazem u lice some .glup si covece niti te ko brani usvati a zasto bi kad sam ti rekao istinu .tvoja vradnost je mala kao coveka a jos manja kao nekoga majstora vrati se nazad procitaj da ti opet ne ponavljam. a naj gore u svemu tome sto ubijas narod ubijas ubijas zivotinski svet u vlasini .ZA TO INVESTITORI NISU KRIVI TI SI KRIVAC ZATO STO NEZNAS SVOJ POSAO DA RADIS.
l dragan

#190

2014-04-24 19:11

sto se lepo ne potpises kao branislav nikolic SOM IZ TIMOKA.a ne nekakve inkvizicije i dobro doslice .pa vidis some da si sam pises gluposti IMA DA TI DODJEM U FIRMU I DA TI KAZEM SVE U LICE SOME JEDAN .budi covek i samo reci do sada sto sam ti napisao da nije istina .samo nemoj kao neka kurva da beziz nego lepo da ti jos stvari kazem u lice some .glup si covece niti te ko brani usvati a zasto bi kad sam ti rekao istinu .tvoja vradnost je mala kao coveka a jos manja kao nekoga majstora vrati se nazad procitaj da ti opet ne ponavljam. a naj gore u svemu tome sto ubijas narod ubijas ubijas zivotinski svet u vlasini .ZA TO INVESTITORI NISU KRIVI TI SI KRIVAC ZATO STO NEZNAS SVOJ POSAO DA RADIS.
L

#191

2014-04-24 19:17

ispuni mi onda jednu zelju pre nego sto me ubijes jednu noc da prespavam sa tvojom cerkicom......hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhhhhhhhhahahahahahhaahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahah SOMEEEEEEEEE

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-24 23:17


Inkvizicija

#194

2014-04-25 00:06

BN je u Španiji i GB, turistički i poslovno.Kada se vrati verovatno će nas organizovati da te propitamo o tim tvojim istinama i željama. Bilo bi ti bolje da se nikada nisi ni rodio tako nedopravljen, A za pominjanja oca a sada i ćerke jasno ti je da si ti već mrtav. Ništa lično, zbog očuvanja porodične časti ovo ne sme ostati nekažnjeno. Pa čoveče, samo za ono što ga nazivaš somom ti sleduje sakaćenje. Svi ovi tvoji komentari su sačuvani preko print screen. Ići ćemo redom, pa dok ne kloneš sasvim.

Nisi ti za firmu, prljav si. Tebe ćemo da gepekujemo pa u neku šumicu da možeš da se dernjaš do mile volje, da ne moramo da brišemo iza tebe kada se unerediš, a tu ćemo te i ostaviti da skapaš.

Sada ti je kasno da se lečiš, nema svrhe, ali da znaš da patiš od ne tako retkog mentalnog poremećaja kojeg karakterišu transfer ličnosti i gubitak jasne predstave o sopstvenoj ličnosti. Ne leči se u svim slučajevima ali bar su siptomi mogli da ti budu olakšani. To te ne vadi iz situacije uopšte. Sam si sebi presudio a da toga nisi bio svestan. Dok si samo bezazleno ali glupo stavljao u ravan sa našim tehničkim direktorom, trućao o ulju u turbini nisi bio ugrožen, Ali ti si odmah prešao na lične uvrede, insinuacije i laži, pokušavajući verovatno da zavadiš dva ključna čpveka firme. Pa to je baš bilo ambiciozno od tebe, ali nemaš ti takve domete, ti samo prduckaš. Za pominjanje familije uz onaj ludački smeh si sebi presudio, znači ljuti se na sebe i svoju lajavost, mi ćemo samo biti egzekutori, ekolozi, jer takvom đubretu nema mesta među nama.

A ko se tačno nalazi iza ovog pseudonima saznaćeš vrlo brzo i neće ti se dopasti nimalo.


Gost

#195

2014-04-25 11:06

zaboravio si svajcarsku .a poslovno si u vlasotincu. vuces kablove za sondu.samo polako red bi bio da to uradis a izvini ja neznam sta je to IP adresa .vazno je samo da si pjlunuo i polizao a sada seres i jedes.....poz
L

#196

2014-04-25 11:08

zaboravio si svajcarsku .a poslovno si u vlasotincu. vuces kablove za sondu.samo polako red bi bio da to uradis a izvini ja neznam sta je to IP adresa .vazno je samo da si pjlunuo i polizao a sada seres i jedes.....poz

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-25 11:12


L

#198

2014-04-25 11:14

imaces slike i tvoje sve sam ti spremio pa ces lepo da vidis some .
L

#199 razmisli

2014-04-25 11:28

kako lepo pretis al si glug.hahahhahahahahhahahaaaaaahahahah
Onaj koga si uvredio do srži i koji ne prašta

#200

2014-04-25 15:49

E ovo je sa Madridkog aerodrom Bajaderas, tebi koji se razumeš u IP adrese a inače si nepismen, zao i retardiran, platiću da te gledam kako patiš u agoniji, na pogrešnog si se namerio, prevršio i svaku meru i neću više da ti odgovaram ni na šta, a zabraniću i svojim drugovima. Doći ćemo tiho a onda ćeš ti da budeš vrlo bučan dok ti kidamo nokte i lomimo zube.

Toliko o tvom znanju IP adresa i ostalih stvari. Ti si samo za vukojebine, gudure i zabiti.
Kretenu. Budeš li se drznuo da mi pomeneš familiju goreće i tvoja familija, pa da vidimo ko će zadnji da se smeje. Nadaj se da ću nešto da poližem, samo se ti nadaj.

Ti nisi ni svestan koliko si me uvredio, potcenio i ujeo. Saznaćeš uskoro.

Crkni.