Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!

Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!! / Saopštenja / Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta! / Komentari


Gost

#1

2014-04-02 17:51

Mene mnogo brine izjava sa VMA:

"- Cela priča je iskonstruisana. Ovo je OGLED KAO I SVAKI DRUG, a vrši se po zakonu, pritom nije u pitanju nikakvo mučenje, ni tortura životinja. Među članovima Etičkog komiteta sede ne samo pripadnici VMA, već i stručnjaci iz drugih ustanova - kažu u ovoj ustanovi."

KOJI SU TO "SVAKI DRUGI OGLEDI"?!


Gost

#2

2014-04-02 18:47

Koji bolesni gadovi!Trebalo bi njih poslati na testiranje...

Gost

#3

2014-04-02 20:57

Svaka cast i VELIKO HVALA svim humanim ljudima koji su ucestvovali u spasavanju ovih predivnih pasa!

Gost

#4

2014-04-02 21:21

Pobeda Boga protiv Sotone i njegovih sledbenika

Iskreno verujem da su psi mnogo bolji ljudi od nas samih, hvala svima koji su dali svoj doprinos

Gost

#5

2014-04-03 04:43

Nažalost obučeni vojnički psi se ne mogu tek tako jednostavno udomiti od strane nekompetentnih lica. Čak i dok su u službi, trenirani su da slušaju ISKLJUČIVO svog vodiča. Ako treba novi vodič da ga preuzme, on provodi period od 3-6 meseci zajedno sa starim vodičem i psom da bi se pas privikao na novog vodiča. Barem, takva je procedura bila u kasarni u vreme i gde sam služio i bio u kontaktu sa službenim psima. Ne vidim nažalost nikakvu mogućnost da penzionisani službeni vojni psi budu udomljeni od strane nestručnih civilnih lica bez potencijalne opasnosti kako po ljude i okolinu tako i po same pse.

Gost

#6

2014-04-04 07:57

Ja sam dobila informacije (radim u vojsci i imam kolege na VMA)da će se eksperimenti ipak nastaviti, ali na drugim psima. Saopštenja su data samo da bi se utišala javnost, niste valjda mislili da će tek tako odustati od prvobitne namere?

Gost

#7

2014-04-04 10:43

Uspeli smo, ali nam i ostaje da se nadamo da neće nekih sledećih 8 ovčara tajno biti iskorišćeni za tako nešto.

Gost

#8 Re:

2014-04-04 10:44

#6: -

upravo se toga i plašim


Gost

#9

2014-10-02 14:21

iskreno mi je drago da smo svi zajedno uspjeli ,još kad bi ostvarili pobjedu da se psi po Sarajevu u BiH krvnički ne istrebljuju i ne ubijaju,zbog predizborne kampanje...fuj za sve ubice pasa i svih životinja

Gost

#10

2014-10-04 10:05

Bravoooooooooooo



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...