ПЕТИЦИЈА ДА СЕ ОДОБРИ ОСТАНАК У СРБИЈИ КАРЛА И ЛУНЕ


Gost

#101

2014-04-21 05:10

Biserki i Natasi Kndic oduzeti srpsko drzavljanstvo, a dati Karlu i Luni.

Gost

#102

2014-04-21 06:51

Problem je što nemamo državu(vladu).Ovo,što se ovde predstavlja državom,okupirano je. Verujem,da među nadležnima ima mnogo onih,koji bi dali azila.ali ne smeju,jer su tu voljom, među ostalim vladama NATO alijanse je i Francuska.

Gost

#103

2014-04-21 07:15

ja ne vidim ni jedan razlog da se da im se ne dozvoli ostanak u srbji

Gost

#104

2014-04-21 07:37

пОТПИСАИ САМ ПЕТИЦИЈУ ЈЕР ЈЕ ТАЈИ ИСПРАВНО.ОНИ СУ НАШИ И НЕМА ПОТРЕБЕ БИЛО КУДА ДА ИДУ!

Gost

#105

2014-04-21 09:50

Nasa sramota! Ali blizi se vreme kada ce se svet ocistiti od parazita,a sve ovo samo nagovestava prorocku besedu Tarabica o poslednjim danima i dolasku sve veceg broja stranih drzavljana u Srbiju kao jedine slobodne zemlje sveta. Gospode pomiluj,slozi,obozi i umnozi!

Gost

#106

2014-04-21 13:53

Sramota je da se ovakvi ljudi odbiju. Ali nazalost to nije prvi put da Srbija odbija i odstranjuje one koji su vredni i koji joj misle najbolje. Najvaznije je da ne odustanu. I da podnesu zahtev za trajni boravak koji ce produzavati. Svaka cast ljudima kao sto su Karlo i Luna. Mislim da ih ovim putem treba pozvati da im pruzimo pomoc koliko je to u nasoj moci, a ne da samo sedimo sa strane i gundjamo. Ako citaju Karla i Luna ove komentare, pozivam ih da mi se obrate za bilo koju vrstu podrske i pomoci na petarrakocevic@yahoo.com

Gost

#107

2014-04-21 17:25

Pod obavezno im treba dodeliti Srpsko drzavljanstvo. Ako treba da se organizujemo i za miting, ja sam spreman.
Primarijus

#108 Marko Mitrovic

2014-04-21 17:33

Koliko treba ljudi da potpise peticiju da bi bila prihvacena?

Gost

#109

2014-04-21 20:45

SACUVAJMO PRIJATELJE...

Gost

#110

2014-04-21 21:15

nemam komentar samo se sve kaze
1389

#111

2014-04-21 22:03

pizda li vam materina primate siptare i cuvate sve dokazane antisrbe kao da su beli medvedi,a necete da pustite coveka koji za razliku od tih spodoba nas iskreno bar voli i doprinosi zajednici...dabogda svi pocrkali od raka majku vam jebem izdajnicku umirali godinama i raspadali se nazivo....kakva sve govna mi Srbi imamo medju sobom pa to je postalo vise za nepoverovati!

Gost

#112 Re:

2014-04-21 22:05

#101: -

 

ne,nego te krmace treba obesiti u knez-mihajlovoj pa onda zapaliti jer su vestice! dok tako nepocnemo da radimo ti zohari ce da se sire i kote i truju zdravu Srpsku omladinu!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-21 22:37



Gost

#114

2014-04-22 10:35

Da imam 1000 evra odmah bi mu uplatio na racun. Da sam saznao ranije, primio bih njega i cerku u stan da se ne potucaju kao podstanari...
Jovan

#115

2014-04-22 17:02

Pre cemo ceniti i postovati nekog ko nas nevoli(da ne kazem MRZI), a ovakvog coveka koji je stao na nasu srpsku stranu, i radi za nas, ne protiv nas, mi ga izbacujemo napolje???????

Gost

#116

2014-04-22 17:40

SRAMOTA ZA SRBIJU!


Gost

#117

2014-04-22 19:03

sonja biserko i natasa kandic i ostali srbomrsci cineci samo zlo srbima vrlo konforno zive na racun ove sirotinje i od njihovih organa sto su ustase i siptari prodavali uz pomoc vatikana i jezuita
Драган

#118

2014-04-22 20:22

Нема ту много шта да се мудрује - човјек је наш пријатељ и брат и најмање што бисмо као држава могли да учинимо је да га признамо као таквог.. Мислим да је ужасна срамота свих нас који смо Срби, да се једном оваквом човјеку дешавају такве ствари у држави коју сматрамо својом.. Међутим, та држава није другачија ни према Србима по поријеклу, односи се према њима горе него маћеха, тако да је наш брат Француз и у трпљењу постао једнак нама.
Помозимо му ми, када већ неће ова антисрпска држава.

Gost

#119

2014-04-22 21:01

Gospodine Karlo, moja je zelja da se ispune Vasa i Lunina ocekivanja! SRECNO

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-22 21:05


Kako jeste

#121 Besmislica

2014-04-22 21:22

#1: -

Srpske vlasti ne mogu da odobravaju azil, kao i bilo koje druge zemlje, ukoliko ne posoji za to validan razlog. Ukoliko ljudi aista zele da mu pomognu, mogu da umesto potpisa, doniraju mu svi po jedan euro, taman ce prikupiti 1000 evra, koji su mu potrebni da ima na racunu ne bi li produzio boraviste.

A sto se tice samog Karla, vidim da su jos pre nekoliko godina pisali a forumima o tome kako je hteo da ih navuce na sumnjive "investicije", zena jedna je juce postavila to na njegovom profilu, ali je on naravno to odmah izbrisao, postujem i ovde: http://arhiva.elitesecurity.org/t240070-lunov-investment-ima-li-neko-informaciju-ovoj-firmi

Inace, obratite paznju na poslednji komantar u Danas-u, citiram:

"Imala sam prilike da upoznam Karla, svojevremeno smo i na fejsbuku bili prijatelji. Ono sto mogu reci o njemu je da je iako dobar, psihicki labilan covek. On je dosao u Srbiju nakon smrti njegove zene, vise da pobegne iz Francuske, gde nije imao prijatelje, posao, pa je video dokumentarac jednog dana o Srbiji, i tu mu se javila ta ideja da se preseli ovde. Drugi razlog je kako je rekao to sto je cuo da je Srbija jeftinija od Francuske, a s obzirom da je on imao minimum para, rodila mu se ideja da on "postane ambasador Srbije u svetu", kako se sam nazvao, otvori blog, i mislio je da ce pare pljustati, da ce to biti fina zarada o tome sto ce pisati afirmativne tekstove o Srbiji. Nista lose u tome. No, kada je video da to nije tako jednostavno, i da uspeva da zradi neki minimum za njega i njegovu cerku, on krece da naginje ka srpskom nacionalizmu, i odjednom njegov FB profil postaje sve vise "pljuvacki" protiv EU, Amerike, krece da promovise "Veliku Srbiju i Kosovo kao srce Srbije", da hejtuje LDP, LGBT populaciju...i da tugu svoju utapa u litrima rakije. U svoj svojoj agoniji, mislim da je negde 5 godina ako se ne varam vec ovde, njegovu cerku ne salje u skolu! Kaze da joj to ne treba, i da je njoj dovoljno to sto ce je on uciti o Srbiji (!) Devojcica je slatka i pametna, ali bez obrazovanja, koje je ovde obavezno naravno. Pored njega takvog, postala je dosta zatvorena i asocijalna, a secam se da je bila mnogo veselije dete, sada je i sama mukica zbunjena. Otkada je Karl krenuo sa svim tim govorom mrznje na njegovom FB profilu, izbrisala sam ga iz liste prijatelja. Kontaktirao me je naknadno jos par puta, trazeci mi novac. Eto, to je Karlova prica."

http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/francuzu_karlu_odburu_odbijen_azil_u_srbiji.83.html?news_id=75320



Gost

#122

2014-04-22 21:28

Srećno!

Gost

#123

2014-04-22 21:37

Komentar u najkracem ,velika sramota za Srbiju i svaka cast francuzu i njegovoj kceri.Zelim im svaku srecu u zivotu i ako mogu nek oproste za ovakvo ponasanje prema njima-vlada odavno nije reprezent srba /mi smo okupirana drzava a na celu drzave je belosvetski olos/

Gost

#124

2014-04-22 21:39

Dobrim ljudima treba dati mir....i mogucnost da zive gde se osecaju dobro.....

Gost

#125

2014-04-22 22:19

ОСТАНАК У СРБИЈИ КАРЛА И ЛУНЕ budimo ljudi i pamtimo dobra dela i bog ce ih upamtiti