Hoćemo korejske serije

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Hoćemo korejske serije

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-18 16:10



Gost

#52

2014-06-22 14:06

#hocemokorejskeserija na tv prvoj

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-22 17:16


koreandrama

#54

2014-06-30 21:08

Vec godinu dana gledam korejske drame i odusevljena sam, nema lepsih serija, bilo bi dobro da puste neku na tv-u.
Tea Kim
Gost

#55

2014-07-01 09:20

Korejske drame su najbolje.One su definitivno bolje od americkih sapunica,meksickih telenovela i bolivudskih serija i filmova i slicnih TV programa.
Molim vas da ne slusate ljude koje spustaju korejske drame - oni ne razumejuo na cemu se baziraju korejske drame! Umesto da ih gledaju rai cistog emocionalnog zadovoljstva,oni seciraju zaplet i analiziraju likove.To je kao da citanje ,,Harry Pottera'' govoreci : ,,Ovo je smece jer nije realno!''

Dakle sta je to u korejskim dramama sto ih cini tako sjajnima?
- Zanimljiva radnja.Nikada se ne zna sta ce se dogoditi.Nepredvidljiva je,ne mogu da docekam da vidim sta ce se sledece desiti.
- Divni glumci, ne samo modeli vec i drugi. Lee Min Ho,Kang Dong Won,Lee Jun Ki,Lee Min Ki...da li treba jos da nabrajam?
- Odlicna gluma.Korejski glumci su najbolji na svetu - glume tako stvarno da zaboravite na sve ostalo.
- Svaka prica vas uci moralnu lekciju : dobra dela se nagradjuju,a zla dela se kaznjavaju, na ovaj ili onaj nacin.Postujte starije,cast svoga oca i majke,ne lazi,ne kradi,nemoj da pozelis nesto sto pripada nekom drugom...Zar to nisu najbolji vodeci principi po kojima bi trebalo da zivimo?
- One otvaraju prozor Korejske kulture.oni objasnjavaju u sta ljudi vjeruju.sta jedu,sta im se svidja i sta misle.Da nema korejskih drama ljudi ne bi imali priliku da nauce nesto o Koreji i ljudima koji tamo zive.
- One pruzaju priliku da se nauci korejsku jezik, jezik strasti.
- Svaka drama ima scenu pod tusem.Zgodan momak koji je sasvim slucajno misicav i jak stoji pod tusem oko minut i po,do struka naravno...naravno to nije nista vulgarno,ali je za svaku devojku dopadljivo :D
- Vecina drama su veoma 'nevine'.Pod tim mislim da su veoma ciste,nema scena,nema droge i prljavstine.U odnosu na Americke emisije one su kao dah svezeg vazduha.
- Situacija u dramama uvek podrazumeva neku vrstu romantike,bas kao Romeo i Julija i 99,9% svih velikih literatura.Medjutim momci u korejskim dramama su uvek stidljivi,slatki i EKSTREMNO romanticni. :D
- Poslednje ali ne i najmanje vazno,korejske drame su veoma emotivne.Oni apeluju na nesto vaznije od vasih mozgova - vasa srca!One nas cine da vjerujemo da se za ljubav vredi boriti i da je zivot vredan zivljenja.Cine nas jacim,srecnijim i boljim.
- Drama nije stvarna.To je bajka koja je tako lepa,privlacna i slatka - i vi sami pozelite da se premestite tamo i zivite u svetu drame. Zato je korejska drama kao droga.Neke drame su bolje od rugih,ali posto postoji mnogo razlicitih drama - akcija,romantika,komedija - ima nesto za svakoga.Pomozite da nam se i drugi pridruze u dramskom svetu!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-01 11:40


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-03 01:13


Milica

#58 K-pop

2015-04-12 01:44

Obožavam k-pop muziku i njihove filmove i serije a emisije su im jako zabavne i želim da vec jednom k-pop muzika dođje u Srbiju...❤️


Gost

#59

2015-06-24 16:20

Obožabam korejske serije !!!!!!

Gost

#60 Re: K-pop

2017-03-12 03:16

#58: Milica - K-pop 

 šta slušaš od k-pop muzike,mislim koji bend? :D 

Marija

#61 Re:

2017-03-12 03:18

#59: -  

 pls,predloži mi neku seriju da gledam :D zaluđena sam k-pop muzikom i serijama :D