Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari

admin

#2 Re:

2014-05-19 07:08

#1: -

A zasto tako javno lazes?

Nije te sramota da siris laz za koju si placen?

Bruko!


Gost

#3

2014-05-19 08:47

onaj stub kamufliran u krosnju drveta sa ostalim objektima sa stepenicama do vrha i crvenim svetlom bez ikakvih oznaka govori sve o sebi.


Gost

#4

2014-05-19 17:33

UKLONIMO NARAVNO

Gost

#5

2014-05-19 17:57

Pisao sam neko0liko puta o harpu koji je u Srbiji i da je opasan. Pogledajte na Internetu pa od toga pola bacite a pola uzmite sa rezervom a pola za istinu. Ispada da je mnogo opasani i da moze da kontrolise mozdane talase.


Gost

#6

2014-05-19 20:56

ON BI TREBAO DA JE IZMEŠTEN IZ BARAJEVA UBRZO POSLE PUŠTANJA U RAD,I NEKA ISTRAŽIVANJA POKAZUJU DA JE SAKRIVEN NA TERITORIJI KOSOVA,DISKUTABILNO JE DA LI JE MANJA verzija ugrađena u vrh pilona mosta na adi,CLABO SAM DOBIJAO PODATKE IZ INOSTRANSTVA O AKTIVNOSTI IZ PODRUČJA BARAJEVA,MADA POSTOJE I MOBILNI SISTEMI HAARP,MOLIM VAS DA MI POŠALJETE DATUME AKTIVNOSTI HAARPA KOD NAS DA BI PROSLEDIO PODATKE BORCIMA U SVETU PROTIV TE POŠASTI,POGOTOVO ZATO ŠTE SE KORISTI I ZA KONTROLU UMA,UNAPRED ZAHVALAN ,ZORAN.

Gost

#7

2014-05-20 07:38

Malo je ružno što je potpisnik peticije neko anoniman. To nije pošteno!!!!!
Neko od sitne , ne bitne boranije.

#8 Re:

2014-05-20 16:35

#1: -

Kada neko odabere ovako drzak i bezobrazan način da nešto sopšti, naravno da može samo da iritira. Moraju da se jave odgovorni i "umešani" i da objasne "glupom i prostom narodu" o čemu se radi! Možda nismo dovoljno obrazovani, ali imamo pravo da znamo istinu. Ako se nešto radi u tajnosti, naravno da izaziva sumnju.

GAGA

#9

2014-05-21 15:22

Zasto potpisnik krije svoj identitet ? Ako nam se ne predstavi imenom i prezimenom,i da mozemo da proverimo ko je on,ja cu ponistiti svoj potpis,a to ce uciniti i svi moji prijatelji.