Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari

admin

#2 Re:

2014-05-19 08:08

#1: -

A zasto tako javno lazes?

Nije te sramota da siris laz za koju si placen?

Bruko!

Gost

2014-05-19 09:47

onaj stub kamufliran u krosnju drveta sa ostalim objektima sa stepenicama do vrha i crvenim svetlom bez ikakvih oznaka govori sve o sebi.

Gost

2014-05-19 18:33

UKLONIMO NARAVNO

Gost

2014-05-19 18:57

Pisao sam neko0liko puta o harpu koji je u Srbiji i da je opasan. Pogledajte na Internetu pa od toga pola bacite a pola uzmite sa rezervom a pola za istinu. Ispada da je mnogo opasani i da moze da kontrolise mozdane talase.

Gost

2014-05-19 21:56

ON BI TREBAO DA JE IZMEŠTEN IZ BARAJEVA UBRZO POSLE PUŠTANJA U RAD,I NEKA ISTRAŽIVANJA POKAZUJU DA JE SAKRIVEN NA TERITORIJI KOSOVA,DISKUTABILNO JE DA LI JE MANJA verzija ugrađena u vrh pilona mosta na adi,CLABO SAM DOBIJAO PODATKE IZ INOSTRANSTVA O AKTIVNOSTI IZ PODRUČJA BARAJEVA,MADA POSTOJE I MOBILNI SISTEMI HAARP,MOLIM VAS DA MI POŠALJETE DATUME AKTIVNOSTI HAARPA KOD NAS DA BI PROSLEDIO PODATKE BORCIMA U SVETU PROTIV TE POŠASTI,POGOTOVO ZATO ŠTE SE KORISTI I ZA KONTROLU UMA,UNAPRED ZAHVALAN ,ZORAN.

Gost

2014-05-20 08:38

Malo je ružno što je potpisnik peticije neko anoniman. To nije pošteno!!!!!
Neko od sitne , ne bitne boranije.

#8 Re:

2014-05-20 17:35

#1: -

Kada neko odabere ovako drzak i bezobrazan način da nešto sopšti, naravno da može samo da iritira. Moraju da se jave odgovorni i "umešani" i da objasne "glupom i prostom narodu" o čemu se radi! Možda nismo dovoljno obrazovani, ali imamo pravo da znamo istinu. Ako se nešto radi u tajnosti, naravno da izaziva sumnju.

GAGA

2014-05-21 16:22

Zasto potpisnik krije svoj identitet ? Ako nam se ne predstavi imenom i prezimenom,i da mozemo da proverimo ko je on,ja cu ponistiti svoj potpis,a to ce uciniti i svi moji prijatelji.

Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi. Reklamiraćemo ovu peticiju ljudima koji gledaju druge peticije na našoj veb lokaciji, ali koji još nisu pogledali ovu peticiju.

Facebook