Подржимо права породица са више деце
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Подржимо права породица са више деце
|
Gost |
#12015-01-05 00:31za opstanak nacije o kojoj ovaj rezim ne vodi u pracu nataliteta |
|
| |
|
Gost |
#32015-01-05 00:45Podrzavam izneseno u peticiji,kad se osvrnem da polako nestaje Srbije,vise umire nego sto se radja,sumorna ali tacna cinjenica koja je vrlo bolna za svakog gradjanina Srbije,moramo se boriti svim sredstvima da olaksamo viseclanim porodicama zivot i iskreno se nadam da ce preovladati ljudskost i razumnost,necu da kazem humanost jer to nije cin humanosti to je obaveza Drzave,toliko,ja Vas pozdravljam i uz Vas sam.... |
|
| |
|
Gost |
#42015-01-05 01:37Djeca su bogatstvo jedne porodice i Srbije ,sve drugo je prolazno |
|
| |
|
Biba |
#52015-01-05 09:41Podržavam sve tačke, izuzev poslednje (da dete iz višedetne porodice dobije 30 poena, pri upisu u srednju školu); kao učitelj smatram da svako mora da se bori svojim znanjem, talentima...u raznim okolnostima. Zašto ovo kažem? Zato što postoje i porodice, gde roditelji imaju dvoje dece, a otac je, recimo, alkoholičar, pa ni ta deca nemaju dobre uslove za učenje. Ponavljam, radi ostalih tačaka bih potpisala peticiju - samo u slučaju da se izopšti tačka, koja je navedena kao poslednja u peticiji. |
|
| |
|
Gost |
#62015-01-05 11:37Dati sva prava porodici sa više članova porodice - dece da bi spasili Srbiju od bele kuge! |
|
| |
|
Gost |
#82015-01-05 16:30uradjeno-podeljeno |
|
| |
|
Gost |
#92015-01-06 06:50hvala za sve predloge |
|
| |
|
Gost |
#102015-01-06 17:13Дајем своју несебичну подршку овој иницијатици. |
|
| |
|
Gost |
#112015-01-06 17:53Срећно Бадње вече ! |
|
| |
|
Gost |
#122015-01-06 20:35Sve nacije koje misle o sebi to su uradile pre trideset godina |
|
| |
|
Gost |
#132015-01-07 00:23 ДА ЖИВИ СРПСКИ НАРОД И СРБИЈА! |
|
| |
|
Gost |
#142015-01-07 02:41U vremenu sveopste krize i opste uzurpacije svih drustvenih vrednosti, od kojih je naj bolnija strana sa dalekoseznim posledicama, upravo "BELA KUGA", gde svake godine imamo 35000 vise umrlih u odnosu na rodjene, svaka podrska retkim i malobrojnim pojedincima koji na svoj teret i rizik se opredeljuju za "ZIVOT I SPAS NACIJE", treba da nam sluzi za uzor, kao "heroje nacije", prema kojima je svaka pohvala, podrska ili pomoc vise nego dobrodosla, a ujedno i premala, u odnosu na njihov napor, teret, odricanja i pozrtvovanje, jer je to jedini nacin naseg bioloskog opstanka. |
|
| |
|
Gost |
#152015-01-08 11:21подржавам права Србске породице са више деце , никако циганске !!!! |
|
| |
|
Gost |
#162015-01-08 13:17слажем се са свим што је наведено у овој петицији, али нажалост мислим да је ткз. ”бела куга” нешто што се систематски подржава и спроводи са добро познатим циљем ..........Морамо да се оградимо од било које власти да се самоорганизујемо и да сами себи помогнемо док не прође овај ужас |
|
| |
|
Gost |
#172015-01-08 13:38ПОМОЋИ СВИМ СНАГАМА |
|
| |
|
Gost |
#182015-01-08 13:53SVIM SAM SRCEM UZ VAS. |
|
| |
|
Gost |
#192015-01-08 13:59SVU SRECU ZELIM I SVIM SRCEM SAM UZ VAS.... |
|
| |
|
Gost |
#202015-01-08 15:46VI KOJI STE NA VLASTI, не чините ништа, а понашате се као да чините све, лицемерно је и својствено "држави које нема" у шта сте Србију претворили, следећи туђ интерес а газећи сопствени. |
|
| |
|
Gost |
#212015-01-08 16:05 Ljude koji imaju više dece država mora nagraditi,u suprotnom izmrećemo kao narod. |
|
| |
|
Gost |
#222015-01-09 23:30ПРВО ПОМОЋИ НАШИМ ПРАВОСЛАВНИМ ПОРОДИЦАМА , ПА ОНДА СВИМ ДРУГИМ ПОРОДИЦАМА КОЈИ ВОЛЕ И ПОШТУЈУ СРБЕ И ПРАВОСЛАВЉЕ А ЖИВЕ У СРБИЈИ И НИСУ ПРАВОСЛАВНЕ ВЕРЕ. НАРАВНО СВОЈОИ НА ПРВОМ МЕСТУ. |
|
| |
|
Gost |
#232015-01-09 23:47Подржавам петицију. Можда је ово последња шанса да се подрже вишедетне породице, и да се млади људи мотивишу и подрже на стварање истих.У противном следи нам нестајање и као народа и као нације. |
|
| |
|
Gost |
#242015-01-11 18:34Рађање деце и живот у породици су права срећа. |
|
| |
|
Милан |
#25 Re:2015-01-12 11:02Подржавам овакав став
|
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.