ПОКРЕТАЊЕ ТУЖБЕ ПРОТИВ НАТО АЛИЈАНСЕ
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ПОКРЕТАЊЕ ТУЖБЕ ПРОТИВ НАТО АЛИЈАНСЕ
|
Gost |
#12015-11-22 13:30POTPISUJEM OVU PETICIJU PROTIV TERORISTIČKE I OKUPATORSKE NATO ALIJANSE ZATO ŠTO SU SE STAVILI U SLUŽBI AMERIKE I UN-a. I ZATO ŠTO SU KRIVI ZA BOMBARDOVANJE RS, SRJ I SVIH SLOBODOLJUBIVIH ZEMALJA. |
|
| |
|
Gost |
#22015-11-22 14:16ПОКРЕТАЊЕ ТУЖБЕ ПРОТИВ НАТО АЛИЈАНСЕ |
|
| |
|
Gost |
#32015-11-22 14:18Колико се сећам једном је покретана тужба против НАТО-а па су је Вук Драшковић и тадашња багра на власти повукли од ње одустали и зато пошто ратни злочин не застарева придружујем се осталим члановима и са задовољством потписујем ову петицију. |
|
| |
|
Gost |
#42015-11-22 14:33Optuznica je bila podignuta, Okruzni javni tuzilac mr Andrija Milutinovic, jednom recenicom, odustao od krivicnog gonjenja. |
|
| |
|
Gost |
#52015-11-22 14:33Zbog istine o bombardovanju i dece koja su stradala tokom bombardovanja od strane svirepo-gnusnih ljudi! |
|
| |
|
Gost |
#62015-11-22 16:03To je najmanje što mogu da uradim,kada već ne možemo da im vratimo istom merom |
|
| |
|
Gost |
#72015-11-22 16:36Vrijeme je da i ti diktatori odgovaraju za svoja pogubstva naroda u nasoj zemlji, za zlodjela koja rade, prodaju organa i sve ostalo. Pravde nema dok se nepocne suditi i lazljivcima i ubicama Nato pakta. Nacisticka Agresorska Teroristicka Organizacija |
|
| |
|
Gost |
#82015-11-22 16:39Nego sta nego tuzba. Nisu oni od Boga poslati da ubijaju i ruse sve sto im je na putu. Nikada oprostiti! |
|
| |
|
Мишкони |
#92015-11-22 16:48Да злочинци одговарају за оно што су учинили нама, што чине и даље по целом свету. Зло, кад-тад мора бити кажњено!!! |
|
| |
|
Gost |
#102015-11-22 16:55Da bismo živeli u pravnom i pravednom Svetu. |
|
| |
|
Gost |
#112015-11-22 16:57Da istina izadje na videlo i odgovornos preuzmu oni koji su pocinili zlocine sirom sveta. Smrtna kazna za pocinioce i organizatore. |
|
| |
|
Gost |
#122015-11-22 17:17ZBOG SVIH ZLOČINA NATO-FAŠISTA,JUDEO-HAZARA,VATIKANSKIH SATANISTA,ZLOČINA ENGLESKE KRALJEVSKE PORODICE,AMERIČKIH-FAŠISTA,PROTIV SRBA OD PRVIH KRSTAŠKIH RATOVA PA DO DANAŠNJIH DANA ,ALI I PROTIV SVIH PRAVOSLAVNIH I SLOVENA!!!! |
|
| |
|
нешадоктор |
#132015-11-22 17:18Питате ме зашто, зар разлог није очигледан, нисам од оних који су заборавили колико је деце, жена, стараца, људи побила и још увек убија та фашистичка организацију у мојој земљи и у целоме свету, зар то није довољан разлог да те злочинце ставимо тамо где и припадају, у затвор да иструну до краја свога злочиначкога живота, семе им се затрло |
|
| |
|
Gost |
#142015-11-22 17:37Zato što su zločinačka vojna alijansa. |
|
| |
|
Gost |
#152015-11-22 17:38Da više nikad i nikom se ovo ne desi,da nevin narod strada od te proklete Amerike ali i od stare kurve Evrope. |
|
| |
|
Gost |
#162015-11-22 18:12zato sto je posle svih ratnih razaranja pravilo da se plati odsteta, po svim odredbama MP i konvencijama; oni su nas gadjali mimo UNa |
|
| |
|
Gost |
#172015-11-22 18:30Građanin sam Srbije i bio sam žrtva NATO bombardovanja!U znak solidarnosti sa svim žrtvama NATO agresije!! |
|
| |
|
Gost |
#182015-11-22 18:30Volim svoju Srbiju, mi smo napadnuti, naš narod je nemilosrdno ubijan a niko nije odgovarao da tolika ubistva.Puno je dece stradalo a i ostali su siročad bez roditelja. |
|
| |
|
Gost |
#192015-11-22 18:34zato sto treba da plate svaku decju suzu, a o ostalom da ne pricam...dabogda ih spalila sopstvena sila! |
|
| |
|
Gost |
#202015-11-22 18:41Zasto sam potpisala ovu Peticiju? Mislim da je svaki komentar suvisan jer u naslovu stoji i razlog ;) |
|
| |
|
Gost |
#212015-11-22 18:48Treba platiti sve sto smo propatili 99te! |
|
| |
|
Gost |
#222015-11-22 19:10NATO teroristi moraju odgovarati pred sudom za pocinjeni genocid koji I Dan danas traje nad Srbskim narodom! |
|
| |
|
Gost |
#232015-11-22 19:14 |
|
| |
|
Gost |
#242015-11-22 19:26ZBOG MALE MILICE RAKLIĆ KOJA BI DANAS IMALA 18 GODINA, BOMBARDOVANJA, OTIMANJA DELA TERITORIJE, |
|
| |
|
Gost |
#252015-11-22 19:43zato sto je nato satanisticka privatna roksildova vojska 'zbog zala od koreje do ukraine preko vijetnama afrike juzne amerike bliskog istoka srbije |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.