Спасимо једини државни беби сервис у Београду
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Спасимо једини државни беби сервис у Београду
|
Gost |
#12015-12-07 19:52Zato što smatram da vredi sačuvati bebi servis. |
|
| |
|
Gost |
#22015-12-07 20:05Nacionalni park Srbija |
|
| |
|
Gost |
#32015-12-07 20:32Ovaj servis je potreban Beogradu. |
|
| |
![]() Anonymous |
#42015-12-08 14:19Zbog toga što su osobe koje rade u bebi servisu najpouzdanije, zato što su usluge ubedljivo najjeftinije i zato što je ovo jedina ustanova sa tolikom tradicijom. Privatni bebi servisi deru svoje radnice i znam za mnogo slučajeva kada iste nisu ostvarivale svoja najosnovnija prava
|
|
| |
|
Gost |
#52015-12-09 08:18Ne može se štedeti na ovakvim stvarima, a pare bacati u vetar na milion drugih strana. Za bebiservis nema novca, a za povećanje broja komunalnih policajaca ima! Nađite načina da žene koje čuvaju decu sačuvaju posao i prihode, da roditelji kojima je potrebna pomoć bez nje ne ostanu i da deca dobiju najbolju moguću brigu od osoba obučenih za ovu vrstu posla. |
|
| |
|
Gost |
#62015-12-09 19:51Iz razloga sto imam troje dece, uzrasta od 2 meseca do šest godina, I do sada sam u nekoliko navrata za svo troje dece pozivala navedeni servis, gde sam od istih dobila korisne savete i uputstva, i na tome im neizmerno hvala. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
