BEZ POLAGANJA MALE MATURE ZA OSMAKE 2014.
BEZ POLAGANJA MALE MATURE ZA OSMAKE 2014. / Saopštenja / OBAVESTENJE / Komentari
|
Gost |
#12014-05-23 11:19super,a ja se te mogucnosti nisam ni setila,toliko su mi ovi delovali "neprikosnoveno" |
|
| |
|
Gost |
#22014-05-23 11:38Samo napred!!! |
|
| |
|
Gost |
#32014-05-23 12:20Grad Beograd? |
|
| |
|
Gost |
#42014-05-23 12:35Super, poslacu muza i babe i dede i komsije i kume i sve redom!! |
|
| |
|
Gost |
#52014-05-23 14:39Da li mozete da mi nadjete e-mail od Vucica? |
|
| |
|
Gost |
#62014-05-23 14:39Moze broj od vucica |
|
| |
|
Gost |
#72014-05-23 14:48https://www.sns.org.rs/kontakt/srpska-napredna-stranka neka neko zove to je kontakt od Vucica. Javi se njegova sekretarica i trazite njega.Ja sam zvala pa nije bio tu.Sad me sramota da ponovo zovem.Ako neko hoce neka zovne i pita za ukidanje ispita. Javite me ako je neko to ucinio pa da mi kazete sta je bilo :) Zovete ovo informacije za gradjane!! |
|
| |
|
Gost |
#8 Re:2014-05-23 14:48
| ||
|
| |||
|
Gost |
#92014-05-23 15:02Strajk ce se obavii 26 maja ISPRED SKUPSTINE! |
|
| |
|
Gost |
#102014-05-23 15:07juce |
|
| |
|
Gost |
#11 Strajk2014-05-23 15:37SAMO NAPRED BRE! |
|
| |
|
Gost |
#122014-05-23 16:57Da ali mi iz S.Palanke nismo u mogucnosti da dodjemo jer imamo radnu obavezu zbog vanredne situacije koja ovde ostaje na snazi i dalje. Pozdrav |
|
| |
|
Gost |
#132014-05-23 17:49potrudicu se da dodjem, nadam se da cemo uspeti zbog nase dece. |
|
| |
|
Gost |
#142014-05-23 18:00Naravno ideja super,ali nezvodna satnica odrzavanja,ljudi su u tovreme rade! |
|
| |
|
Gost |
#152014-05-23 19:08uz vas smo ... |
|
| |
|
Gost |
#162014-05-24 06:34Mislim da bi boje bilo SUBOTA ili NEDELJA; jer puno ljudii radii u to vreme....tada bi došlo i puno dece....možda bi skup trebalo i najaviti!!!! Bolje organizovati!!! |
|
| |
|
Gost |
#172014-05-24 08:04ok |
|
| |
|
Gost |
#182014-05-24 08:24e i treba !!!!! |
|
| |
|
Gost |
#192014-05-24 11:04Bolje u nedelju! |
|
| |
|
Gost |
#202014-05-24 16:56Zaisa mi nije jasno kako misle da "stave u isti koš" decu iz poplavom ugroženih krajeva i ostalu, jer ako se zaista budu uzimali u obzir bodovi sa maturskog ispita kako će deca iz Obrenovca i ostalih poplavom ugroženih krajeva da urade ispit pri zdravoj pameti kada ni odrasli ne mogu da se "saberu" i ostanu "normalni" posle situacija u kojima su bili i šoka u koji su upali. Mislim da je ovo jedan zaista opravdani razlog zbog kojeg se ne trebaju uzimati u obzir bodovi sa maturskog ispita, a ne onaj prošle godine kada nisu bili sposobni da sačuvaju ispitne zadatke. Ako su nesposobni ne treba ni da se bave onim čemu nisu dorasli. U svakom slučaju mišljenja sam da prijemni ne treba da se održi!!! |
|
| |
|
Gost |
#212014-05-24 20:52imate moju podrsku u svakom pogledu,mislim da je treba ukinuti skroz jer po meni je to debilizam i maltretiranje dece...pa neupisuju se na koledje vec u srednju skolu...posle se pitamo zasto nam je skolstvo takvo...a nasi dragi ministri bi trebali da se zapitaju zasto nam je ovakva generacijja ili ih naravno ne zanima jer imaju svoje interese |
|
| |
|
Gost |
#222014-05-27 21:43IPAK SMO ZAKLJUCILI DA JE BOLJE DA SE PROTEST ODRZI U PONEDELJAK (02.06.) U 11.30H U PIONIRSKOM PARKU (preko puta Narodne skupstine) !!!! TO JE POSLEDNJA ODLUKA ORGANIZATORA. |
|
| |
|
nije fer, uopšte nije fer |
#232014-05-28 16:53Fazon je da će se ove godine verovatno održati završni, iz svih 7 predmeta-3 testa(matematika, srpski,kombinovani), a sledeće godine će biti kao i prošle, 2 testa, iz matematike i srpskog samo :P |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-05-28 16:53- Date of removal: 2014-05-28
- Razlog uklanjanja:
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.