Bolovanje za roditelje,dokle god se deca,obolela od raka,lece
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bolovanje za roditelje,dokle god se deca,obolela od raka,lece
|
Gost |
#12015-02-25 07:45podrzavam. |
|
| |
|
Gost |
#22015-02-25 10:19ova peticija treba da se usvoji.... |
|
| |
|
Gost |
#32015-02-25 11:04Podrska za nasu desu i roditelje!! Nasa deca su nase najvece blago. |
|
| |
|
Gost |
#42015-02-25 11:24to je potrebno i roditeljima i decu, vreme i podrska u lecenju... |
|
| |
|
Gost |
#52015-02-25 12:29podrzavam....podrzavam... podrzavam... podrzavam....1000x ako treba da ponovim... neznam sta tu ima da se komentarise,..... |
|
| |
|
Gost |
#62015-02-25 14:49Ne daj Boze, da bilo ko sazna...zasto je ovaj potpis vredan!!!Zelim da bude sto vise potpisa...a sto manje (nikako) bolovanja, zbog kojih ovaj potpis stavljam! |
|
| |
|
Gost |
#72015-02-25 16:51Kukaju kako pada natalitet ! Naravno kada sve cine da uniste svoj narod ! Tako necete povecati natalitet ! |
|
| |
|
Gost |
#82015-02-25 19:34Nedaj bože nikom da mu je dete bolesno ali ako se već desi treba pomoći na sve načine....Strašno kako ljudi postaju neosetljivi.. |
|
| |
|
Gost |
#92015-02-25 19:44Komentari su suvišni za ovakvu temu. |
|
| |
|
Podrzavam |
#10 Podrzavam2015-02-25 21:26U takvim trenucima vazno je da roditelj bude uz dete i da dete oseca konstantnu podrsku i ljubav kako bi se sto brze oporavilo. Namerno kazem oporavilo jer o onom drugom ne smem ni da razmisljam. Ne daj boze nikome... Tuzno je sto na ovu temu uopste treba praviti peticiju... |
|
| |
|
Gost |
#112015-02-25 22:02Neka rastereti vlada budžet otpuštajući dvorsku svitu ,dvorske lude , strane savetnike ,starlete i poslovnu pratnju i sredstva usmeri u Zdravstveni fond ,isključivo za plate majkama ili očevima , obolele dece . |
|
| |
|
Gost |
#122015-02-25 22:58lecenje dece dugo traje i ako drzava ne pruza najugrozenijima to je najveca bruka za drzavu |
|
| |
|
Gost |
#132015-02-25 23:36To je tužno, ali neophodno. |
|
| |
|
Gost |
#142015-02-26 00:03Sjajna inicijativa, nadam se da ce uspeti. Verujem svim srcem! |
|
| |
|
Gost |
#152015-02-26 08:11Roditeljima bolesne dece treba dati 100% plaćeno bolovanje kao i ostalim ljudima koji boluju od raka ili neke druge teške bolesti. Jer uz sve muke kad vam skinu pola plate je STRAŠNO! Pozdrav! |
|
| |
|
Gost |
#162015-02-26 08:12Naravno, da roditelj ili onaj ko se stara MORA imati bolovanje i to bi moralo biti placeno 100%, SVAKOME od nas treba neko da pruzi ruku kada je bolestan, a kamoli detetu, uz vas smo. |
|
| |
|
ja |
#172015-02-26 09:45Bez komentara |
|
| |
|
Gost |
#182015-02-26 09:53Nema potrebe za objašnjavanjem, sve je jasno. |
|
| |
|
Gost |
#192015-02-26 09:53/////////////// |
|
| |
|
Gost |
#202015-02-26 10:08Ja sam majka koja je izgubila dete koje je bolovalo od Osteo sarkoma pre 27 god. Preduzece u kojem sam bila zaposlena imalo je beskrajno razumevanje za moju odsutnost, bila sam celo vreme na placenom odsustvu. Roditelji moraju biti svo vreme uz svoju tesko obolelu decu!!! Podrzavam peticiju 1000 posto!!!
|
|
| |
|
Bakica |
#212015-02-26 10:12Tužno je što to što je do ove peticije uopšte došlo. Ali ako je tako, svakako je podržavamo! |
|
| |
|
Gost |
#222015-02-26 10:44Tuzno je sto za ovakve stvari treba da se potpisuje peticija... Nadam se da ce biti veliki odziv! |
|
| |
|
Gost |
#242015-02-26 11:27Zastitimo najslabije |
|
| |
|
Gost |
#252015-02-26 11:49Naša moralna obaveza je da se ovaj predlog sprovede u delo! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.