Ne damo pozorište na Banovom brdu!
Ne damo pozorište na Banovom brdu! / Saopštenja / Napomena / Komentari
|
Lala |
#1 👏🏻👏🏻👏🏻2023-01-04 14:35Hvala Nataša, Uz Vas sam jer mi "TNB" mnogo znači. Bar 3 puta mesečno sam išla na predstave. "Boing Boing" predstavu gledam kad god je na repertoaru, jer omiljena je. Njihove predstave su mi pomogle da sačuvam mentalno zdravlje za vreme najveće pandemije. Zdravstveni sam radnik, "bežala" sam u Teatar da bih se vratila u normalu. ❤ |
|
| |
|
Autor peticije |
#2 Re: 👏🏻👏🏻👏🏻2023-01-04 15:06Draga Lala, Upravo to što navodite i jeste jedan od glavnih razloga zbog čega nam je pozorište takve vrste potrebno. Zahvaljujem se na komentaru. Pozdrav, Nataša |
|
| |
|
Gost |
#32023-01-04 18:10Hvala draga Nataša. Bravo i svaka čast! |
|
| |
|
Gost |
#42023-01-04 18:37Uh, koliko sam jutros bila ocajna zbog broja potpisa, sada sam bas srecna! |
|
| |
|
Autor peticije |
#5 Re:2023-01-04 19:24Poštovana, Kao što sam jutros i rekla u grupi-peticija je otvorena juče, tačnije sinoć. Broj koji je bio jutros, sasvim je očekivan. Ne zaboravite da verujete u cilj koji imamo. Videćemo šta će na kraju biti, ali stvarno se nadam najboljem. |
|
| |
|
Gost |
#72023-01-04 23:44Uz vas smo. Ako treba skup neki da se napravi ispred Opštine i da se dobiju odgovori dolazim u kompletu s decom! |
|
| |
|
Autor peticije |
#8 Re:2023-01-05 01:46Dragi ljudi, za sada, ideja je da ne pravimo nerede po gradu, već pokušamo da delujemo mirnim putem. Moramo biti strpljivi i sačekati da se prvo, i dodatno, obrate ljudi na čelu Teatra, za Božić, kada su obećali. Tada ćemo znati više. Praznici su , mnoge institucije ne rade, i mislim da bismo štrajkom ozbiljno pogoršali situaciju. Potpisanici peticije su brojna zvučna imena, zar ne mislite, da je štrajk rešenje, da bi se kolege glumci, prvi digli...I Andrija, i Aleksandra, i Viktor su obožavani među svima. Zato, apelujem na razum svih nas. Ovde nastupam u ime grupe Banovo brdo, sa ciljem i tendencijom da nešto rešimo na civilizovan način. Cilj mi je da peticiju odštampam i predam na nekoliko važnih mesta za kulturu, zato je važno da je podelimo, da nas ima što više. Hvala na svakom potpisu i podeli. Ipak, za sada, ponavljam, bilo kakav protest nije pobednička ideja. Hvala Vam! Srdačno, Nataša |
|
| |
![]() Anonymous |
#9 БРАВО!!!!!2023-01-05 14:45ДО ПОБЕДЕ!!!!!! МОРА СЕ СТАТИ ОВОМ САДИСТИЧКОМ И САТАНИСТИЧКОМ СИСТЕМУ.... СВЕ ЖИВО ЗАТВОРИШЕ.... МУЧНО МИ ЈЕ КАДА ЧУЈЕМ И ВИДИМ КАКО УНИШТАВАЈУ ГЛУМЦЕ И ГЛУМУ НА СВАКОМ ПОЉУ..... А О БУЏЕТУ КОЈИ ГЛУМЦИ ДОБИЈАЈУ НЕЋУ НИ ДА ПРИЧАМ..... ИНАЧЕ САМ СЕ ДУГО ГОДИНА АМАТЕРСКИ БАВИО ГЛУМОМ ИМАМ СВАШТА НЕШТО (РЕКЛАМЕ ФИЛМОВЕ СЕРИЈЕ ПРЕДСТАВЕ) ЧАК ПРОБАО И ФДУ ДА УПИШЕМ (ЖАО МИ ЈЕ ШТО НИСАМ) ТАКО ДА ПОРЕД ГЛУМЕ ДРУГА ЉУБАВ МИ ЈЕ МУЗИКА (БУБЊЕВИ)..... ЈОШ ЈЕДНОМ ЖЕЛИМ ДА УСПЕТЕ ДА ИДЕТЕ ДО КРАЈА ДА СЕ ОТВОРИ ПОЗОРИШТЕ ИАКО И ДАЉЕ НЕ БУДЕМ МОГАО ДА ДОЂЕМ БИЋЕ МИ ДРАГО ДА ВИДИМ РЕПЕРТОАР ЗА МЕСЕЦ ФЕБРУАР ОВЕ ГОДИНЕ... СРЕЋНО!!!!!!!
|
|
| |
|
Natasa Andrejevic Autor peticije |
#10 Re: БРАВО!!!!!2023-01-12 14:35Hvala. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
