Nećemo novi spomenik, hoćemo da spasimo život Vlade Đorđevića!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Nećemo novi spomenik, hoćemo da spasimo život Vlade Đorđevića!
|
Gost |
#12015-12-11 16:40Zasto sam potpisao?Treba li neko posebno pojasnjenje,molim vas???? |
|
| |
|
Gost |
#22015-12-11 16:56Super ideja,koju svi treba da podrze,jer svakako nasi politicari imaju para vise nego dovoljno i za njih i za neke njihove buduce generacije sigurno,barem kod nas u Cg,i ta jedna plata im ne znaci nista a spasava djeciji zivot,prema tome,nase je da se potpisemo,a njihovo da se lupe po obrazu za tu jednu platu koju ce donirat u humanitarne svrhe za operaciju,zivjeli i sve najbolje! |
|
| |
|
Gost |
#32015-12-11 17:06Zato sto je to ispravno. Detetu treba pomoc . A uklanjanje spomenika samo po sebi je besmisleno. Kome smeta spomenik? Ne razumem zasto ga uklanjati. |
|
| |
|
Gost |
#42015-12-11 17:20Drustvene okolnosti, siromastvo na svim nivoima, kao i druge negativne pojave koje se reflektuju, najvise pogadjaju najslabije u nasem drustvu, decu, starijie osobe , osobe sa invaliditetom , bolesne...Nedopustivo je da se bavimo jos uvek prosloscu i samo proslocu i to pre svega sa njene militaristicke strane, umesto da sirom otvorimo oci i vidimo surovu sadasnjost i da ublazavamo njene posledice kroz razlicite vidove pruzanja socijalnih i zdravstvenih usluga. Znamo mi da drzava kao zakonodavac postaje nemilosrdna, ali teret ove visegodisnje krize i siromastva se ne prenosi ravnomerno.Izmedju ostalog, ako ne mozemo da uticemo na parlament Republike Srbije, mozemo na nas lokalni parlament, kao i da apleujemo na veci stepen solidarnosti, empatije, tolerancije i ljubavi medju nama, dragi ljudi .Zato sam ja i protiv grandioznih spomenika militarne proslosti, ali cu svojim primerom pomoci Vladi, znam da je nas grad i grad humanosti , a ne samo kulture ! |
|
| |
|
Gost |
#52015-12-11 17:46Nepotrebno bacanje para,A Knićaninu postaviti spomenik na početku Knićaninove ulice. |
|
| |
|
Gost |
#62015-12-11 17:53Da, naravno da sam potpisala. Mora se znati šta je prioritet! |
|
| |
|
Gost |
#72015-12-11 18:06Zato što su deca budućnost ove zemlje a njihovo zdravlje je važnije od svega. |
|
| |
|
Gost |
#82015-12-11 18:12Zato sto imam mozak kojim razmisljam, i srce kojim volim ljude |
|
| |
|
Gost |
#92015-12-11 19:03Za Zivot......... |
|
| |
|
Gost |
#102015-12-11 19:06Da se spase jedan zivot koji je mnogo vredniji od bista |
|
| |
|
Gost |
#112015-12-11 20:38Potrebni su nam zivi ljudi a ne mrtvi spomenici! |
|
| |
|
Gost |
#122015-12-11 20:47Da bih pomogao, koliko ja mogu ! |
|
| |
|
Gost |
#132015-12-11 21:26Zato sto smatram da je suludo trositi novac na spomenike i kojekakve stvari kojih se svaka nova vlast doseti,a toliko dece je bolesno i nema adekvatno lecenje. |
|
| |
|
Gost |
#142015-12-11 22:48Posto smo godinama zagadjen grad a nikakve subvencije,beneficije kao gradjani nikada nismo imali slazem se da se pare usmere na zdravlje(barem) nase dece. |
|
| |
|
puna nade |
#152015-12-11 22:52Malo se uradilo za ovaj prelep zagadjen grad,pa kad vec nema za boljitak onda barem pravilno usmerite novac,a on je potreban nasoj bolesnoj deci. |
|
| |
|
Gost |
#162015-12-11 23:17Bitnije je da dete ode na lecenje nego novi spomenik... |
|
| |
|
Gost |
#172015-12-11 23:36Da li uopste ovde treba pricati sta je prioritet? Deca su najveca radost i svetlost naseg zivota. Radim sa decom i znam koliko ljudsko srce moze primiti ljubavi od tih malih, nevinih bica, Iskreno se nadam da ce ova peticija imati odjeka u nasem gradu i da ce ipak prioritet biti DETE!!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#182015-12-12 08:02Zivot i zdravlje deteta je najbitnije |
|
| |
|
Gost |
#192015-12-12 13:44Zato sto se u ovoj zemlji pare bacaju na gluposi, umesto da se potrose na neke jako bitne stvari, kao sto jecenje decaka. |
|
| |
|
Gost |
#202015-12-12 18:58Zivot deteta ili bilo kiog coveka je najvaznija stvar na svetu!!! |
|
| |
|
Gost |
#212015-12-12 19:12Zivot jednog deteta nema cenu. |
|
| |
|
Gost |
#222015-12-12 19:44Zato što je po meni ljudski život najvažniji. |
|
| |
|
Gost |
#232015-12-12 20:00Da spasimo život Vlade Đorđevića |
|
| |
|
Gost |
#242015-12-12 21:25Sta ce nam silni spomenici a deca nam umiru i od bolesti i od gladi uzas zivi |
|
| |
|
Gost |
#252015-12-12 22:26ŽIVOT DEČAKA JE VREDNIJI OD BILO ČEGA DRUGOG! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.