Обрадовићу дај оставку
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Обрадовићу дај оставку
|
Gost |
#12013-06-18 09:39imali smo razne ministre al ovaj je fenomen |
|
| |
|
Gost |
#22013-06-18 09:42Sve je jasno i bez komentara! |
|
| |
|
Gost |
#32013-06-18 10:06Ministar koji radi protiv dece i zaposlenih u prosveti,mora ne samo da ode,vec i da krivicno odgovara za sve svoje postupke za vreme mandata. |
|
| |
|
Gost |
#42013-06-18 10:37Ovakvo ponašanje je ona kap u čaši koja je falila, a kad počne da preliva, počećemo da se davimo. |
|
| |
|
Gost |
#52013-06-18 10:58Ovaj... je već isuviše dugo na toj funkciji i toliko toga je upropastio da MORA da ODE! |
|
| |
|
Gost |
#62013-06-18 11:13SRAMOTA,STA CE BITI SA TESTOM IZ MATERNJEG KOJI JE JUCE ODRZAN.DOKLE VISE PAMETNI DA CUTE |
|
| |
|
Gost |
#72013-06-18 11:31AKO IMATE OBRAZA PONISITITE PRIJEMNI , NEMOJTE DECU UCITI PREVARAMA , CELA SRBIJA BRUJIDA JE ITEST IZ SRPSKOG PROVALJEN A VI TRAZITE MATERIJALNE DOKAZE ! UPISITE DECU NA OSNOVU USPEHA OVE GODINE , NEMA VAM DRUGE , TO STO PONAVLJATE SUTR MATEMATIKU JE VAN PROCEDURE UPISA, A U REKLAMI ZA VEZIVANJE POJASA PREDSEDNIK REPUBLIKE KAZE spaŠavanje , A RASPITAJETE SE STA JE PRAVILNO ! |
|
| |
|
APOLO13 |
#82013-06-18 11:42A šta je to čudno u zemlji "na farmi velikog brata". Moje dete je maturant. A evo šta keže na ovu tragi-komediju:"odh ja na Dunav po ovako vrelom danu!"-i ode. Nema komentara-smejte se ljudi jer će nam i to oduzeti. |
|
| |
|
Gost |
#92013-06-18 12:36A zar je potreban komentar???!!! |
|
| |
|
Marija |
#10 Ostavka ministra!!!!!!!!!2013-06-18 12:41Ako i posle ove bruke Obradovic ostane ministar, svi treba da napustimo posao! Sramota! |
|
| |
|
Petra |
#11 Re: Ostavka ministra!!!!!!!!!2013-06-18 12:42 |
|
| |
|
Gost |
#122013-06-18 13:10Posle svih spletki, bio bi red da da ostavu. Imas da kupis diplome, resenja.. Jos malo ce poceti da prodaju i bubrege i jetre, ako ih na licu mesta ugradjujes, 30% popusta. |
|
| |
|
Gost |
#132013-06-18 13:46Preduhitrili ste me, imali smo istu ideju! |
|
| |
|
Gost |
#142013-06-18 14:14Njega može da smeni samo partija koja ga je tu i postavila. |
|
| |
|
Gost |
#152013-06-18 14:17Katastrofa! Smatram da je prijemni ispit glupost i da ga treba ukinuti, a da Zarko Obradovic da ostavku, jer nam takvi ljudi nisu potrebni u drzavi! Sramotaa!!! |
|
| |
|
Gost |
#162013-06-18 14:24Buđavi je morao sam da podnese ostavku 15 min posle otkazivanja testa |
|
| |
|
Gost |
#172013-06-18 14:26Sramota... |
|
| |
|
Gost |
#182013-06-18 14:40NECEMO PRIJEMNI NISMO MI DUZNI I DA ISPASTAMO ZBOG VAS,A ZA 99. TO NIJE U REDU 7 PREDMETA NE MOZEEEEE TO TAKO,ILI UKINITE KOMBINOVANI TEST ILI BICE VESELO |
|
| |
|
ZORANA |
#19 PRIJEMNI2013-06-18 14:43NE MOZE KOMBINOVANI TEST ZA GENERACIJU 99 ,TO NIJE U REDU ZA NJIH A SVI SAMO 2 PREDMETA,A DO 1974 NIJE NI BIO PRIIJEMNI! |
|
| |
|
Gost |
#202013-06-18 14:44nadam se da ce umesto Obradovica doci neki mnogo bolji covek |
|
| |
|
M |
#21 prijemni za generaciju 992013-06-18 14:48vi niste za prosvetu,dajte ostavkuuuuu,ovo je uzas za decu,oni su ugrozeni pogotovu 99. ukinitwe priujemni ako ne zelite priuemni ukinite jkombinoviciii test iodmaaaaaaah |
|
| |
|
sa |
#22 sramota2013-06-18 14:48bruka za obradovicaaaaa odmah ostavka strasno,bruko jedna |
|
| |
|
Gost |
#23 31312013-06-18 14:50kad obradovic ode nadam se da ce dodji bolji covek koj ce imati vise srca za decu i ne ugrozavati ih za priijjemnim isptitima uzas obradovicu |
|
| |
|
Gost |
#242013-06-18 14:52OBRADOVICU BRUKO! |
|
| |
|
Gost |
#252013-06-18 15:29Obradovic je obicna lopina! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.