Оћемо јефтинији Вињак и стару амбалажу!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Оћемо јефтинији Вињак и стару амбалажу!
|
Nikola |
#1 Podrška!2015-03-03 14:08Svaka čast na pokretanju peticije! Narod vam je zahvalan! Živi bili Vinjak pili! |
|
| |
|
Gost |
#22015-03-03 14:11Moze i Vinjaci od 2 litre! |
|
| |
|
Gost |
#32015-03-08 17:49molim vas vratite staru ambalazu |
|
| |
|
Gost |
#42015-04-29 01:49Vinjak brate |
|
| |
|
Gost |
#52015-06-03 18:07Potpisujem ovu peticuje iz razloga sto vinjak derem, pijem, i uzivam u njemu. Zelimo staru ambalazu i staru cenu jer zbog ove nove ambalaze poskupe i stara. Nema potrebe za novom ambalazom iako je kul, bitno je da se toci vinjak. Mogli bi tociti 2l ambalaze ili balon od 3-5l jer me mrzi da idem u prodavnicu na svakih pola sata. |
|
| |
|
Sveštenik Gost |
#6 Ljubi vinjak svoj kao sebe samoga2015-10-05 21:17Kao sveštenik verske družine posvećene našem istinskom Bogu, tj kruševačkom Vinjaku kojeg možemo svojim očima videti, a unučeta mi, i njegovu toplotu oko srca osetiti, saglasan sam da vinjak treba biti jeftiniji, a time i dostupniji širim masama radi daljeg širenja našeg svetog kulta u koji su svi ljubitelji ovog za nas iskonskog pića dobrodošli. U ime oca i sina, i svetoga Rubina, Živeli! |
|
| |
|
Gost |
#72016-01-05 19:27Pravda za Vinjak. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.