Oduzimanje drzavljanstva Srbije " Sonji Biserko "
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Oduzimanje drzavljanstva Srbije " Sonji Biserko "
|
Gost |
#12014-05-13 05:59ПРИДРУЖУЈЕМ СЕ СА ЗАДОВОЉСТВОМ ОВОЈ ИНИЦИЈАТИВИ КАКО БИ СЕ УСКРАТИЛО ДРЖАВЉАНСТВО СОЊИ БИСЕРКО КОЈА ЈЕ У СВОЈИМ ДОСАДАШЊИМ НАСТУПИМА У ЈАВНОСТИ ИСПОЉИЛА ПАТОЛОШКУ МРЖЊУ ПРОТИВ СРБИЈЕ И СВЕГА ШТО ЈЕ СРБСКО. |
|
| |
|
Gost |
#22014-05-13 07:04Dali me mozda nece pozvati na informativni razgovor zbog potpisivanja peticije protiv zlocinca sonje biserko? |
|
| |
|
Милан |
#3 Re:2014-05-13 07:32У том случају пошаљите је МЕНИ, добровољно ћу отићи са ТВ екипом коју имам иза себе и новинаре, да видимо ШТА то смета госпођи Бисерко у СРБА ? |
|
| |
|
Биљана |
#42014-05-13 08:06Нови светски поредак, његова структура и методологија су веома добро спознати и јасно је да је за Србију у оквиру тог пројекта предвиђен нестанак. Ради се на реализацији старог циља: "Уништити српски вирус" - што се уклапа у глобални пројекат гашења самог доживљаја слободе као аутентичне људске потребе, неопходне да би човек задржао свој онтолошки статус. У случају радника на задатку уништења предуслова да Србија и Срби опстану, њихова одговорност је неспорна и по божанском и по овоземаљском закону. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-13 11:55- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#62014-05-13 15:14Већ шаљем..... |
|
| |
|
Александар Радић Але Gost |
#72014-05-13 16:44Да ли је потребан коментар уз чињеницу да јој је брат погинуо у ХДЗ војсци, учествујући у злочинима против мог народа, а она мисли да га радом против Срба и Србије свети?! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-13 17:57- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#9 Re:2014-05-13 18:36Da,brat joj je poginuo negde kod Knina.Biografija doticne je interesantna.Gotovo 20 godina u ministarstvu spoljnih poslova nekadasnje Jugoslavije. |
|
| |
|
Gost |
#102014-05-13 19:04to je najmanje sto treba |
|
| |
|
Gost |
#112014-05-14 14:46O D U Z E T I Dryavljanstvo .Pod hitno!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#122014-05-14 15:33Slazem se sa gornjim naslovom za oduzimanje drzavljanstva SONJI BISERKO. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-14 16:22- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Branka Jovanović |
#142014-05-14 17:15Pitam se pitam, zašto je više od 90% komentara protiv Sonje Biserko napisano pravopisno nepravilno? Slučajno? |
|
| |
|
Gost |
#152014-05-14 20:18FUKARA USTASKA! |
|
| |
|
Gost |
#162014-05-14 21:04Podržavam peticiju za oduzimanje državljanstva Srbije Sonji Biserko, jer više od dve decenije radi protiv Države Srbije i naroda srpskog.Služi se lažima i fabrikuje nestine i otvoreno radi za strane agenture i finanisrana je od istih. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-14 23:24- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#182014-05-15 00:59antisrbima treba oduzeti srpsko drzavljanstvo! neka budu ono drugo sta god pozele... |
|
| |
|
Gost |
#192014-05-15 01:49Ne samo njoj vec svim ne prijateljima Srpskog Naroda! |
|
| |
|
Gost |
#202014-05-15 08:36prvo je osuditi na tesku robiju a onda prognati iz srbije tamo odakle je i dosla |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-15 11:58- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Gost |
#22 Православац до последњег даха2014-05-15 19:42Не саму њу, него и све оне који против ПРАВОСЛАВНИХ СРБА и државе СРБИЈЕ раде. Само ПРАВОСЛАВНИ СРБИ могу да раде у СРБИЈИ у државним институцијама а остали у приватним предузећима. Ми сви знамо како то изгледа када "слепац слепца води" обоје падну у провалију. |
|
| |
|
Милан Зарић |
#23 ??????2014-05-16 03:25Да ли сте сигурни да она има србско држављанство? Ја бих њу у тамницу, са или без држављанства! |
|
| |
|
Gost |
#242014-05-16 09:28Sonja Biserko u stanu na 4 spratu ima 3 kera koje nikada ne izvodi po celu noc luduju po stanu tako da stanari ispod iznad i pored ne mogu da spavaju nocu. Ona izuzetno vodi racuna o svojim pravima a tudja prava je ne interesuju. |
|
| |
|
KizaKoala |
#252014-05-16 09:49Све сте рекли,и све се зна.Нека иде тамо за кога ради,и нека се не враћа.... |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.