Otvaranje ulaza C u zgradi PMF-a
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Otvaranje ulaza C u zgradi PMF-a
|
sparta |
#12016-10-07 11:27Ako se ovom peticijom ne izdejstvuje otvaranje ulaza C, onda treba razmotriti ulazak u zgradu kroz odzake! Jel sad shvatate kako je malim misevima! |
|
| |
|
kz |
#22016-10-07 11:33Небулозно је да на тој згради буде активан само један улаз. Такође се мора отворити и онај улаз лево. |
|
| |
|
Heisenberg |
#4 Drzava2016-10-07 12:15Drzava d'uradi nesto! |
|
| |
|
sparta |
#52016-10-07 14:47Treba zatvoriti sve ulaze i nastavu drzati u prirodi! |
|
| |
|
блокатор |
#6 БЛОКАДА!2016-10-07 17:20Треба блокирати централни улаз док неко не отвори улаз Ц!!!!! #БлокадомДоОдблокаде |
|
| |
|
sparta |
#7 Uvek ima resenja2016-10-07 21:40Postoji mogucnost da se prokopa tunel koji bi spajao Filozofski fakultet sa pmf-om. Time bi mogli svi ulazi da se na pmf-u zazidaju a da nasi studenti i nastavno osoblje ulaze u zgradu pmf-a koristeci ulaz na Filozofskom fakultetu pa caskom kroz osvetljeni tunel. Ukoliko bi se svi studenti Beogradskog Univerziteta angazovali na izgradnji tunela, isti bi bio zavrsen za 10 godina, cime bi problem zakljucanog C ulaza bio trajno resen. |
|
| |
|
Heisenberg |
#8 Re: Uvek ima resenja2016-10-07 22:08A i realno, to je dobra praksa za kolege sa Filozofskog, dobro ce im doci u CV-u kad se budu prijavljivali za poslove koje im diploma omogucava. |
|
| |
|
S. |
#9 na ulazu je guzva kao na gazeli2016-10-18 21:20Oce li se prekinuti hodocasce kroz hemijski skoro, ima li neke pravde na ovom svetu?! |
|
| |
|
Aki |
#10 Portir2016-10-18 22:03Ne kako je radio dosad! Već hoćemo portira, čemu li i služi ona portirska kućica i da bude otvoreno do 20h! AJMO SVI |
|
| |
|
sparta |
#11 Studenti svi zemalja, ujedinite se2016-10-19 23:09Ljudi, polako. Portirska kucica sluzi da portir udje u nju u slucaju da pada kisica, a da pri tome krov pmf-a prokisnjava! Osim toga, razmislite, koliko bi trebalo drva da se ugreje portir ako bi se grejao ceo departman a koliko ako se lozi samo kucica! Cak sta vise, kucica je i zvucno izolovana tako da portir ni sa 20 godina radnog staza ne mora u prevremenu penziju. Prednost se ogleda i u tome sto ako, a prava je retkost, neko zapali cigaretu, portir ostaje zasticen od duvanskog dima. Steta sto u toj kucici zapravo i nema portira, tako da sve gore navedeno zapravo i nema nekog smisla. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.