Peticija da Monika Seleš dobije državljanstvo Republike Srbije
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija da Monika Seleš dobije državljanstvo Republike Srbije
|
Gost |
#12011-08-27 17:07super |
|
| |
|
Gost |
#22011-08-27 17:07odlicno |
|
| |
|
Gost |
#32011-08-27 22:06konacno se neko setio |
|
| |
|
Gost |
#4 Re: Peticija2011-08-28 16:38Bila bi u redu da ju je pokrenula Monika Seles. Ovako je o najveca glupost koju sam ikada videla. Neko i NJENO IME pokrece akciju o kojoj Monika pojma nema. Mene su blomkirali na sajtu jer sam se usudila izreci svcoje misljenje. ne smeta mi jer nivo tih ljudi nije moj, veriovatno ce i ovo da bude blokirano ali sto je najvaznije ja sam sam sajt oznacila kao SLPPAM jer se nazivom MONIKA SELES kozloupotrebljava njen identitet. Ona bi o tome trebala da bude obavestena i garantovano bi se pobunila... |
|
| |
|
Gost |
#52011-08-28 16:53Objasnjeno Vam je da je to stranica obozavaoca Monike Seles i da fanovi stoje iza nje i ove peticije! Glupost je uopste pomisliti da neko zloupotrebljava identitet Monike Seles! Idite, molim Vas i trosite energiju na neke druge korisnije aktivnosti, valjda ih imate u zivotu! Peticiju ima pravo da napravi bilo ko! Ovim samo pokazujete koliki vam je IQ! I nemojte nas vise zasmejavati svojim glupim ispadima! |
|
| |
|
Gost |
#6 Re: Re: Peticija2011-08-28 17:05hahahah po tebi bi Dusko Radovic trebao da uskrsne i sam objavi peticiju kako zeli da se novi most u beogradu zove po njemu, aahahahahahahah! |
|
| |
|
Gost |
#72011-08-28 18:55Monika je jedna od najvecih zena sa ovih prostora i generalno najuspesniji sportista svih vremena! |
|
| |
|
Gost |
#82011-08-28 20:51Sramota da Moniki to vec nije ponudjeno!!! Neki bulevar bi trebalo da dobije ime po njoj, kad vec ulice dobijaju imena ko-zna-koja... |
|
| |
|
Gost |
#92011-08-30 17:56Trebalo bi obavestiti Moniku o ovoj peticiji...mislim da ona ne bi odbila drzavljanstvo...mislim da je i ostala veci Jugosloven(ka) za razliku od nekih koji to nisu ni bili dok je Juga postojala, a obzirom da je rodjena u N.Sadu-ne vidim razlog zasto bi odbila da bude drzavljanka republike Srbije...kad bi se neko "gore na visini" setio - MOGLA BI NAŠA MO DA BUDE I AMBASADORKA!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#10 Re:2011-08-31 02:31Upravu ste u potpunosti, to su i zelje nas administratora stranice koja je pokrenula ovu peticiju! |
|
| |
|
Gost |
#112011-09-10 14:07Као што смо могли да видимо,држављанство Републике Србије могу да стичу и спортисти из других држава и било би заиста некоректно да наша Моника Селеш нема држављанство Републике Србије. |
|
| |
|
Gost |
#122011-09-25 18:32kako je moguce da nasa vrhunska teniserka nema nase drzavljanstvo???!!! bruka za srbiju |
|
| |
|
Gost |
#13 dd2011-12-07 14:06sta ce njoj drzavljanstvo kad je u milionima i moze da ide gde god hoce....smesna peticija... |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.