PETICIJA DA SE GOGA SEKULIC VRATI NA FARMU
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA DA SE GOGA SEKULIC VRATI NA FARMU
|
Gost |
#12015-09-15 01:04Vratite Gogu da ih dokrajci |
|
| |
|
Gost |
#22015-09-15 07:02Goga nije niss kriva, svako normalan bi odreagovao na takve provokacije i na vredjanje od pojedinih osoba. |
|
| |
![]() Anonymous |
#32015-09-15 08:22U potpunosti se slazem svako bi reagovao kao ona. |
|
| |
|
Gost |
#42015-09-15 08:59Vratit Gogu , jasta nego |
|
| |
|
Gost |
#52015-09-15 09:05Goga je u pravu. A ova starleta nabedjena ODMAH napolje. |
|
| |
|
Gost |
#62015-09-15 09:35Zato sto smo svi Culi za Gogu Sekulic. Nije bila laka devojka i sponzorusa. Ko je Tama Djuric,osim sto ima prebogatog decka starijeg 18 godina. I, da treba je pitati da nesto isprica na ruskom, s obzirom da je sekretarica u Moskvi. |
|
| |
|
Farma 6 |
#72015-09-15 10:24Zao mi je Goge zadruga je trebalo da reaguje i na tamarine izjave....jedna zena koja je sahranila muza ne mora da od jedne drolje trpi reci poput plakala si vise ovde u rijalitiju nego na sahrani svog muza...Gogo podrska.zao mi je sto joj silikonska usta nisi razbila |
|
| |
|
Gost |
#92015-09-15 10:45Pa nije uredu i zadruga je nepravedna dali joj zadatak i sad je izbacila jer treba da šuti kada je drugi vređaju e malo sutra trebala je za kose pocepati pa da bar ima razlog za izlazak iz farme a ovako i 100 put bi potpisala jer je velika nepravda bila prema GORI SEKULIC |
|
| |
|
Gost |
#102015-09-15 10:57Zelim da se Goga vrati na farmu da pokaze Tamari gde joj je mesto! |
|
| |
|
Gost |
#11 mister y2015-09-15 10:58Goga je carica i trebada se vrati i da im pokaze . Koje u opste ta Tamara prvi put je vidim ? |
|
| |
|
manjina |
#122015-09-15 11:47molim vas upucajte se |
|
| |
|
Gost |
#132015-09-15 12:01Goca je izazvana na reakciju od ovog olosa i silikonke. Hocemo da se i Zorica izbaci jel je javno pretila Staniji da ce izbrisati pod sa njom. A na glasace koji glasamo za nju ce popisati i time nas omaliva. |
|
| |
|
Gost |
#142015-09-15 12:06Vratite Gogu... |
|
| |
|
Gost |
#152015-09-15 12:10Goga nije kriva,svako normalan bi isto reagovao da ga isprovocira plasticna d..lja |
|
| |
|
Gost |
#162015-09-15 12:12Zato sto neki koji su prethodno fizicki napadali nicim izazvani nisu diskvalifikovani..ti isti prave sletke i zakuvavaju da do ovoga dodje...Ona nije zasluzila da bude izbacena zog onog silikonskog zla..Ako drugima gledate kroz prste a zasto Gogu instituciju izbaciste? |
|
| |
|
Gost |
#17 Re:2015-09-15 13:19Gogu nazad u farmu, ja bi Tamaru nalupala ne bi me niko zaustavio |
|
| |
|
Gost |
#182015-09-15 13:40Zato sto treba pokazati da nije sve u parama i da ne treba radiri sve i svasta zbog istih.Goga je pokazala da ima svoje dostojanstvo i ne dozvoljava osobama niskog morala da je pljuju celu drzavu su nam preplavile takozvane starlete koje rade za pate a za to su krivi matorci kao sto je taj Tamarin sto je placa za raxnorazne usluge,Takve osobevtreba da rade sve na jedom mestu. U Javoj kuci da se ne mesaju medju postene ljude kao sto je Goga Sekulic ona je ime i prezime za sve njih tamo i zato je treba vratiti da pokaze mladima kako se ponasa normalnabosoba |
|
| |
|
Gost |
#192015-09-15 14:20da se goga vrati jer je postupila ispravno,,,,ona druga kreten |
|
| |
|
Gost |
#202015-09-15 14:50Zato sto je Tamara nevaspitana, razmazena i bolesna djevojka. Ima momka od 100god i to joj je uspijeh u zivotu. |
|
| |
|
Gost |
#212015-09-15 15:21Da je izlomi kako treba |
|
| |
|
Gost |
#222015-09-15 15:31Ovdje nema puno priče postavila je kao Lavica tj kao veliki Covjek ne žena takva kao što je Goga nam i treba zato Kiki Stanija Ivana samo sam uz ljude kao što su oni veliki pozz iz Austrije tacnije iz Mattersburg Grada!! |
|
| |
|
Gost |
#232015-09-15 15:48Goga nije kriva. Tamara ju je uvjek provocirala na farmi. |
|
| |
|
Gost |
#242015-09-15 15:51Da bi Tamari nazalost mojoj sugradjanki koja bruka i roditelje i grad pokazala gde je svakom sljamu mesto |
|
| |
|
Gost |
#252015-09-15 15:59I ja sam za to da se goga vrati a svaka cast ko je doso na ideju za peticiju goga sekulic je morala to da uradi jer je ova Tamara bez imalo kulture i dostojanstva zena je fujjjj GOGA je gospodja, kraljica i borac ima svu moju podrsku |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
