Peticija podrske hafizu Fadilu Bektasu
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija podrske hafizu Fadilu Bektasu
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2012-04-21 16:19- Date of removal: 2013-12-04
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#22012-04-21 18:39da Allah na hajr okrene. |
|
| |
|
Gost |
#32012-04-21 20:05Allah selamet |
|
| |
|
Svasta |
#42012-04-21 20:06Bruka |
|
| |
|
Gost |
#52012-04-21 23:18neka ih bude sram i stid ,,,,,,,kakvu nepravdu cine ISTINA CE ISPLIVATI INSALLAH |
|
| |
|
isra |
#62012-04-22 14:27Molim Allah da uvazenom hafizu da ono sto je najbolje za njega amin |
|
| |
|
Gost |
#72012-04-22 19:03Moja puna podrška hfz Bektašu! Razredniče, vi imate na svojoj strani ISTINU, što vas čini mnooogo jačim od onih sa druge strane. |
|
| |
|
nur |
#82012-04-22 19:59moze li neko reci o cemu se radi? neki nisu upuceni u situaciju? hvala |
|
| |
|
Gost |
#9 Re:2012-04-22 22:19BRATE ILI SESTRO NUR,PUNO NAS POSJETILACA TO PITA I NEMOGUĆE JE SVIMA POJASNITI POJEDINAČNO.AKO SE VRATIŠ NA STARIJE POSTOVE U GRUPI I ODVOJIŠ MALO VREMENA SHVATIĆEŠ O ČEMU SE RADI. SUŠTINA JE U TOME DA TRENUTNA UPRAVA MEDRESE VODI PRAVU HAJKU NA HAFIZA BEKTAŠ FADILA S CILJEM DA SE IZBACI IZ MEDRESE JER SE KANDIDIRAO ZA DIREKTORA I TRAŽIO DA SE INDŽIĆ HAMID IZBACI IZ MEDRESE JER JE OŽENIO UČENICU MEDRESE KOJU JE "PODUČAVAO" HIFZU A MI SMO RODITELJI I UČENICI STALI UZ HAFIZA. OVO JE JEDINI NAČIN NAŠE BORBE ZA SADA. |
|
| |
|
Gost |
#102012-04-23 00:04podržavam hafiza Fadila Bektaša |
|
| |
|
Gost |
#112012-04-23 16:18Danas je sve teze raditi postenim i uspjesnim ljudima a sve lakse lopovima i prevarantima neki milse kao da nikad nece racun polagati neka ih bude stid i sram.Neka poslusaju bar jedno predavanje od hafiza Bektas Fadila mozda ce nesto nauciti |
|
| |
|
Gost |
#122012-04-23 21:22Uvijek uz hafiza :) |
|
| |
|
ena |
#13 ena2012-04-24 00:13Sve najbolje zelimo hafizu, ponosni smo sto si uprof u medresi |
|
| |
|
ghost rider |
#14 ...2012-04-24 01:00ovo je pocetak kraja propagande zadojene munaficko dunjalucarskim idejama... Bog s vama prijatelji |
|
| |
|
Gost |
#152012-04-24 01:48Allah je uz svoje robbove... |
|
| |
|
Gost |
#162012-04-24 03:03molim Allaha da podari sabur hafizu Bektasu i da ga spasi od onih koji su protiv njeg AMIN YA RABBI |
|
| |
|
Gost |
#172012-04-24 03:14ni sekundu ne sumnjam da ce nas hafiz izaci kao pobjednik, abd....vjernici ne gube nadu...selam |
|
| |
|
Gost |
#182012-04-24 03:32DA NAM ALLAH OLAKSA A POSEBNO NASIM BRATU FADILU BEKTASU. |
|
| |
|
Gost |
#192012-04-24 03:36"Nema čovjeka muslimana koji će stati u odbranu časti svoga brata, a da Allah neće uzeti Sebi u obavezu da ga zaštiti od Džehennemske vatre na Kijametskom danu." (Ahmed) |
|
| |
|
Islam je moja vjera |
#202012-04-24 19:52Ako i ode iz travnicke medrese uvazenom hafizu nece biti tesko pronaci angazman u nekoj drugoj medresi.To je, sportskim rjecnikom receno, igrac kojeg svaka ekipa zeli. Mozda njegov nacin igre ne odgovara sadasnjem rukovodstvu EIPM, ali zasigurno je hfz. Bektas Fadil kroz svoj dosadasnji angazman u medresi i sire dokazao svoj neosporni kvalitet. Nije mi jasno kako takav covjek institucija i mumin moze smetati u EIPM. Podrska uvazenom profi Bektasu! Neka zna da na svojoj strani ima citavu armiju onih koji ga podrzavaju. Selam |
|
| |
|
muhamed |
#21 Muhamed2012-04-24 20:25Samo hrabro, hafize, nek samo probaju da ti naude, ja sam mislio djecu upisati u medresu ali sigurno ih ne bih nikad upisao ako tebe tamo nema. |
|
| |
|
direktor |
#222012-04-24 22:26puna podrška |
|
| |
|
Gost |
#232012-04-24 23:29NO COMENT |
|
| |
|
walter |
#242012-04-25 12:39vratice se walter, bacice im bombu... |
|
| |
|
Hamza |
#25 Re:2012-04-25 16:13Naravno da ce ga svako objerucke prihvatiti jer njegovo znanje i sposobnost mu niko ne moze uzeti sem Uzvisenog Allaha dz s.Sto se tice svega ovoga smatram da je dosao vakat za smjenu generacija a to je uvijek bolan proces.Zalosno jeste ali je,izgleda,moralo biti i otvoriti svakom oci.Porediti naseg hafiza sa pojedinim iz ove price je bespredmetno jer moje poznavanje Bekte je za mene nesto veliko a ostalih sto se tice neznam dal bih mi bilo tako,mada ih poznajem veoma dobro. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.