PETICIJA PROTIV PROGONA ULIČNOG SVIRAČA-ILIĆ ZORANA-TAMBURE
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA PROTIV PROGONA ULIČNOG SVIRAČA-ILIĆ ZORANA-TAMBURE
|
Gost |
#12016-11-09 09:25ostavite ljude da posteno i na miru zarade neku kintu |
|
| |
|
Gost |
#22016-11-09 13:57Ova vlast, guši umjetnike i umjetnost...odobravaju samo one koji njima štimaju...svugdje u svijetu postoje ulični svirači, zašto kod nas to ne bi moglo..ako treba da reguliše neki svoj status to je ok i to je normalno... |
|
| |
|
Gost |
#32016-11-09 17:18Nek bar neko peva u Pančevuuu ... |
|
| |
|
Gost |
#42016-11-09 20:27Zato sto svi svetski gradovi imaju ulične muzicare |
|
| |
|
Gost |
#52016-11-10 12:33Jer Zokiju treba pomoci da zaradi za zivot |
|
| |
|
Gost |
#62016-11-10 14:13Decko ne svira preglasno,nije nekulturan,jednostavno se izdrzava od toga a sto je bolje nego da je kriminalac...mislim da uz malo volje moze da mu se odobri svirka na ulici da moze da prezivi... |
|
| |
|
Gost |
#72016-11-10 14:15Bruka i sramota! Kome smeta gitara? Samo bolesnom umu! |
|
| |
|
IzabraoSamNadimak |
#8 Komunalci-specijalci2016-11-11 00:33Kad vidim one komunalce prškave kako smaraju muzičare po Knezu, okrene mi se želudac 29 puta! Toliko ih organski ne podnosim, da sanjam trenutak da se nekad zateknem negde kad ih šljepaju neki navijači ili tako neko, i da stojim sa strane i vrištim od sreće. :) |
|
| |
|
Gost |
#92016-11-11 07:55Ulični svirači ... lepo raspoloženje , lepe emocije :) |
|
| |
|
Gost |
#102016-11-11 23:34Da li treba nesto reci..!? Umetnike hapse..,a vozovi ,puni gamadi prolaze. Tuzno!!! |
|
| |
|
Gost |
#112016-11-12 14:31jer smarate |
|
| |
|
Gost |
#122016-11-16 12:42Ulični svirači bi trebali biti lice svoga grada a ne predmet progona |
|
| |
|
Drizzt |
#132016-11-28 17:03Omiljeni muzicar u knezu... Zvuk njegove gitare se fenomenalno prostire knezom i nije glasan. Prija za razliku od npr. one falsh narikace u narodnoj nosnji na pocetku kneza, laznih popova prosjaka kod zare...
|
|
| |
|
Gost |
#142016-11-29 04:01Postao je jedan od simbola Kneza. Obozavam da cujem zvuk njegove gitare. |
|
| |
|
Studentkinja Filozofskog |
#152016-12-01 17:06Sram ih bilo! Dokle vise terorisanje naroda koji posteno zaradjuje??? Kome smeta muzika!?! Podrska za gospodina, uzivam da Vas slusam kada se vracam sa fakulteta. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.