Peticija za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji
|
vladimir |
#12011-07-13 22:53vreme je!!! |
|
| |
|
Gost |
#22011-07-13 22:58Pravda za zivotinje :) |
|
| |
|
knoxville |
#32011-07-13 23:00sve za zivotinje ... GO VEGAN |
|
| |
|
Gost |
#42011-07-13 23:00Napokon da smo se i ovoga setili.. |
|
| |
|
Marina |
#5 Re:2011-07-13 23:01go vegan, indeed :) |
|
| |
|
dunja |
#62011-07-13 23:08ima mnogo ljudi koji ne zasluzuju da zive a zive i izivljavaju se i to nad jadnim i bespomocnim zivotinjama,dokle vise DOSTA JE BILO ,HOCEMO DA ZIVOTINJE U SRBIJI BUDU ZAKONOM ZASTICENE HOCEMO POLICIJU ZA ZASTITU ZIVOTINJA !!! |
|
| |
|
Gost |
#72011-07-13 23:15Obozavam zivotinje i nadam se da cemo uspeti ! :) |
|
| |
|
Gost |
#82011-07-13 23:26meni su sinoc otrovali 2pekinezera duse moje malene.. :( s' moje strane nece proci nekaznjeno, uzecu pravdu u svoje ruke pa nek' mi sude.. Al' zakon mora da postoji, boricemo se svim silama za to.. |
|
| |
|
Andie |
#92011-07-13 23:32Samo da ovo uspe! |
|
| |
|
Gost |
#112011-07-13 23:39Samo napred. Zelimo da ovo zazivi. |
|
| |
|
Gost |
#122011-07-13 23:51Drzim vam fige da uspe! |
|
| |
|
jepur0 |
#132011-07-13 23:52Hocemo srpski ASPCA ! :) |
|
| |
|
Gost |
#142011-07-13 23:52Samo napred!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#152011-07-13 23:56ako bespredmetne politicke stranke sakupljaju potpise na ulicama, mozemo i mi da se organizujemo i da u svim vecim, a mozda i manjim, gradovima organizujemo potpisivanje peticije, cisto da bi se privukla jos veca paznja. |
|
| |
|
Gost |
#162011-07-14 00:06Svim srcem uz ovakvu peticiju ! |
|
| |
|
Gost |
#172011-07-14 00:10Mislim da je ova ideja za peticiju dobra i nadam se da ce se realizovati. |
|
| |
|
Gost |
#182011-07-14 00:15Kao veterinar, bio bih u stanju bili pripadnik redova ove vrste policije i rado bih obavljao tu duznost. Pruzicu svaku vrstu podrske. |
|
| |
|
Gost |
#192011-07-14 00:22Ovo treba uraditi sto pre! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2011-07-14 00:24- Date of removal: 2011-07-14
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#22 zana2011-07-14 00:33uz vas sam,iako ne iz vase drzave ali sve za zivotinje,gdje god da su trebale bi biti zasticene |
|
| |
|
Gost |
#23 Mirjana J.2011-07-14 00:34http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpmp91j0ozjvi1OOkMJFLEuK-ChYGgo0moURlGM... Nadajmo se da ce se ovim nesto postici.... I zivotinjice su ziva bica, nisu zasluzile da se glupavi ljudi izziljavaju na njima :( |
|
| |
|
Gost |
#242011-07-14 00:36Svaka cast za sve ovo!!! Samo da se ne odustaje! |
|
| |
|
Gost |
#25 Radmila Tesanovic2011-07-14 00:41Ponosna sam na nase izuzetke od veterinara.Eto srece da svi iskreno stoje iza svojih profesija i obecanja-lepsi bi svet bio!Nema odustajanja-borimo se za necije zivote,a to se nikad ne dovodi u pitanje! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.