PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2011-06-30 21:54- Date of removal: 2011-06-30
- Razlog uklanjanja:
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2011-06-30 21:55- Date of removal: 2011-06-30
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#32011-06-30 21:56Neka mi se javi osnivač,zvaliste radi dogovora o saradnji. |
|
| |
|
Gost |
#52011-06-30 22:38! |
|
| |
|
Jasmina Baškot Autor peticije |
#6 Re: U cemu je problem?2011-06-30 22:47Recite sta hocete, ja sam tu... |
|
| |
|
Gost |
#72011-07-01 17:10Nadam se da ce cela Srbija potpisati.!!! |
|
| |
|
Gost |
#9 ЗОРАН ЂУРЂЕВИЋ2011-07-01 18:29ДА ЛИ ПОСТОЈИ МОГУЋНОСТ САРАДЊЕ,БИТИ АДМИНИСТРАТОР? |
|
| |
|
Gost |
#10 Re: ЗОРАН ЂУРЂЕВИЋ2011-07-01 19:05Verujte mi da to ne znam, svejedno i ako niste trebace nam posle zavrsetka potpisivanja velika saradnja, sa medijima, nekim ko zna poslanike itd... |
|
| |
|
Gost |
#112011-07-03 14:37Zasto da platimo nesto sto negledamo. Nije dosta sto vazdusarinu placamo. |
|
| |
![]() Anonymous |
#122011-07-05 01:37ja sam za |
|
| |
|
MIRKO SNS |
#132011-07-05 01:41pa zar to još nije ukinuto MOJ GLAS JE ZA UKIDANJE PRETPLATE |
|
| |
|
Gost |
#14 Re:2011-07-05 12:04Malo nas je za sada, nadam se da ce se vise ljudi prikljuciti tj potpisati peticiju. |
|
| |
|
поштено Gost |
#152011-07-05 12:17мислим да треба масовно да крене лавина потписа они и онако узимају паре из буџета а ово је још један вид пљачке народа који једва имају плату 130 евра.а нисам баш приметио да јавни сервис грађана што се мене тиче ртс ни негледам плаћам па то нема нигде нек оставе људима слободан избор па нек плаћају ,ако оће да гледају мислим да је то ок ,ако немам тв .и негледам ртс зашто да плаћам |
|
| |
|
Gost |
#16 Re:2011-07-05 14:19Kada bi svako podelio ovo sa svojim prijateljima tako bi i bilo, slabo napreduje a ima ih po raznim grupama najmanje 200 hiljada |
|
| |
|
Gost |
#172011-07-05 16:34Ucinimo nesto za nas! Stop pljackanju srpskog naroda! |
|
| |
|
Gost |
#182011-07-06 09:37Da li je potreban komentar!!!??? |
|
| |
|
Gost |
#192011-07-06 16:45Necu da placam nesto sto ne koristim!! |
|
| |
|
Gost |
#202011-07-06 17:34Mislim da nije uredu da se na taj nacin uzima novac gradjanima. Ono sto mi je takodje totalno nelogicno jesta da iako imate "Totat TV", "IPTV" ili nesto slicno gde pacate mesecno i imate rts kanale morate i dalje da placate obicnu rtv pretplatu, mislim zasto!!! |
|
| |
|
Gost |
#212011-07-06 20:50Sta ce biti sa novcem koji su mnogi vec dali u tu nesvrhu ? |
|
| |
|
Gost |
#222011-07-06 22:58samo napred |
|
| |
|
Jasmina Baškot Autor peticije |
#232011-07-06 23:53IDEMO DALJE, SIRITE PRIJATELJIMA OVO, DOSTA JE BILO PLJACKE! |
|
| |
|
Gost |
#242011-07-07 00:11Nećemo da plaćamo više za dezinformacije... |
|
| |
|
Gost |
#252011-07-07 17:36Svi nas pljackaju, pa moze i RTS!!!!!! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
