PRAVDA ZA PAVLA!
PRAVDA ZA PAVLA! / Saopštenja / PRAVDA ZA PAVLA / Komentari
|
Gost |
#12018-02-08 18:40Ovaj broj potpisa treba da je pet puta veci i nadam se da ce biti.Monstrume na dozivotnu robiju bez zastite u zatvoru. |
|
| |
|
Gost |
#22018-02-08 18:44To treba zapaliti zivi da gore!!!! Bozeeeee nemogu jos da vjerujem da je malo neduzno bice tako zavrsilo!!! Od Boga platili !!!! |
|
| |
|
Gost |
#32018-02-08 18:44Nema na čemu. |
|
| |
|
Gost |
#42018-02-08 18:45Trudim se koliko mogu na sve moguce nacine ko ne zna pomazem da potpise... Uspjecemo zajeno! |
|
| |
|
Gost |
#6 Emina2018-02-08 18:49Monstrumi poput njih itekako na dozivotnu!!! Izvini Andjelko sto nisi znao u cije ruke ces doci, borimo se za pravo i uspecemo. POCIVAJ U MIRU PAVLE ❤ Uskoro ce dobiti sto zasluzuju ! |
|
| |
|
Gost |
#72018-02-08 18:50Hvala ljudi, idemo sad jako i sto vise potpisa. |
|
| |
|
Gost |
#82018-02-08 18:51Nema na cemu samo da Pavlove ubice dobiju adekvatnu kaznu i ostali pedofili i silovatelji |
|
| |
|
Gost |
#102018-02-08 19:02Ako Bog da da se usvoji zakon !!!! |
|
| |
|
Gost |
#112018-02-08 19:03Šta da kažem za monstruma, tu ne treba ništa pričati, to treba ubiti ODMAH!!! |
|
| |
|
Gost |
#122018-02-08 19:07E tugo, tugo..... I njega I majku na dozivotnu kaznuu... Veliki sam protivnih nasilja, ali njih bi mucila do te mjera da mole boga da umru....evo sad cuh na vijesti, da je 6 I 7januara kad se svi radujemo bozicu I svojim najblizima mali Pavle bio primljen h bolnici zbog povreda.... DAbogda mu bog dao najgori kaznu I najgore Muke |
|
| |
|
Gost |
#132018-02-08 19:34Ne želim nikome smrt ali želim pravdu za Pavla ❤ |
|
| |
|
Gost |
#142018-02-08 19:50Ne mogu da verujem da ovo moze da ucini majka svog deteta!!! Da nije htela to odma prijaviti policiji uzas !! Najstoza kazna !! |
|
| |
|
Mare |
#152018-02-08 20:01 |
|
| |
|
Lola |
#162018-02-08 20:08Iznenadjena sam koliko moj fb prijatelja je lazno povrsno brzosjecajno trudim se i molim.za nesto sto bi svaka trezvena osoba bez razmisljanja ucinjela |
|
| |
|
Gost |
#172018-02-08 21:17Postovani ! Iako nisam majka , tetka sam 4-ri puta . Djecu obozavam , al dokle vise samo da cujemo o nasilju nad djecom ? To su monstrumi oni ne trebaju biti roditelji !!! Od mene smrtna kazna za oboje ili vijesanje usred grada i cupati im kozu pincetama... !!! STOP NASILJU NAD DJECOM |
|
| |
|
Gost |
#182018-02-08 21:43Nesretno dijete. Uzeo Bog malu dušu sebi,da ga ne muče oni koji su trebali da ga vole najviše na svijetu... Ne daj bože više nikome nikada.. |
|
| |
|
Gost |
#192018-02-08 21:57Nema na cemu. Za takve strasne stvari......ma nemam reci......Samo neka andjeo pociva u miru. A ovi monstrumi.......nemam reci...ne mogu.... |
|
| |
|
Gost |
#20 Re:2018-02-08 21:58Niko normalan i nece da ih stiti.......neka im se vraca svaki dan... |
|
| |
|
Gost |
#212018-02-08 22:37Pavle je zasluzio mnogo vise. Andjeo mali ❤ |
|
| |
|
Gost |
#222018-02-08 23:00Dalo nas je nekolicina i glasove iz Svedske. Zasto se to ne vidi u statistici? Jel se glasovi ne priznaju ili? |
|
| |
|
Gost |
#232018-02-09 07:13svaka čast na peticiji...uzas !!! |
|
| |
|
Gost |
#242018-02-09 09:25Hvala tebi u svima koji su ovo pokrenuli. Daj boze da istrajemo i uspijemo |
|
| |
|
Gost |
#252018-02-09 09:42Poštovana, Ovo se tiče svih nas... Pozdrav, Ivana |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.