STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi
STOP koncertu cece na novosadskoj tvrdjavi / Saopštenja / 2000+ potpisa & vest se siri / Komentari
|
Gost |
#12014-04-21 21:48Samo napred! |
|
| |
|
Gost |
#22014-04-21 22:59Lako je samo zato sto ljudi, u ovom slucaju, nisu sasvim indiferentni. Pozz Sima |
|
| |
|
Skinite moje ime sa peticije molim, inače!! |
#3 ??2014-04-21 23:16Blokirali ste me na vašoj dragoj FB stranici..zbog mog prava na slobodan govor..želim da se moje ime skine sa ove peticije koju sam potpisao..ili ću da potegnem neke legalne poteze!najozbiljnije..niste ozbiljni..u svojim namerama a i ne stojite iza svojih reči--vaši potezi su kontradiktorni. |
|
| |
|
Gost |
#42014-04-22 00:11Odlično, samo napred. I dajte link do facebook stranice |
|
| |
|
Gost |
#52014-04-22 06:00bravo ! :) |
|
| |
|
Gost |
#62014-04-22 06:53Neka bar deo ovih prostora ostane postedjen njenih arlaukanja. Postala je socioloski fenomen, kako sa takvim glasom, muzickom neobrazovanoscu da se vine u orbitu po broju svojih obozavalaca. Naprosto ne znam kako oni cuju tu muziku i pevanje, ako im prija onda ko su svi ti ljudi. |
|
| |
|
Gost |
#72014-04-22 08:10Ne slušam Cecu, ali ne slušam ni Mumina, pa ne pišem peticije da ne nastupa... Novosadski je... |
|
| |
|
Gost |
#82014-04-22 08:21Svaka čast! :D |
|
| |
|
Lena NS |
#9 :D2014-04-22 08:22Samo napred! Ona ne bi trebalo da je na slobodi a kamoli da je jos pozivaju da nastupa! |
|
| |
|
Nebojša |
#10 Re: :D2014-04-22 08:31Tako je. :* |
|
| |
|
Gost |
#112014-04-22 08:37UZ VAS SMO!!! |
|
| |
|
Gost |
#122014-04-22 08:48Konacno! |
|
| |
|
Gost |
#132014-04-22 09:37A ti kao ne slusas Cecu i njene pesme?Sta onda slusas?''Od izvora dva putica''?Da vam nije Cece breee sta bi slusali,ostali bi gluvonemi!ee Srbijoo propala drzavooo! |
|
| |
|
Debili steeee najveciiii |
#142014-04-22 09:41Vala vi Novosadjani ste najvece ustase i kriminalci!Za jedan dan-najmanje 5 ubistava,pa neko je silovan,pa drug ubio druga...I vi cete nesto da kazete za Cecu?!Ceo Balkan slusa Cecu,a vi ste protiv nje sad! A ko treba da vam dodje da peva?Vera Matovic?! |
|
| |
|
oknarb |
#152014-04-22 10:34Vi ste idioti i sirite govor mrznje sramots |
|
| |
|
Gost |
#162014-04-22 14:07Radujem se!Zadovoljstvo mi je da bar malo pridonesem tome da se zaustave osobe poput Ražnjatovićeve, pozdrav,Mirjana |
|
| |
|
Gost |
#172014-04-22 14:141.Od 2148 potpisa,svega 1251 je iz Novog Sada i gradskog podrucja (Temerin,Sremski Karlovci...).Podatak iz statistke peticije. |
|
| |
|
Gost |
#18 Re: ??2014-04-22 14:19#3: Skinite moje ime sa peticije molim, inače!! - ?? Niste jedini koje blokiran na njihovoj Fb stranici.Ko god nije podrzao ideju Vojvodina - Vojvodjanima blokiran je na Facebook-u.Ova peticija i grupa izgubili su smisao kulturne peticije,vezu sa Tamburica festom i otisla je u pravcu sirenja secesionisticke ideje.Procitajte ko i sa kakvim komentarima se jos samo nalazi u grupi! |
|
| |
|
Novembar |
#19 Subjekt2014-04-22 19:42vojvodjani ,Ljudi da li ste vi u opste normalni, sto se igrate vatrom, sta vam to znaci svakodnevno provociranje Srbije, nije ovo, Ceca Srbija, nego uopsteno sve vam smeta sto je Srpsko.Opametite se malo , ako ste depresivni ne morate svoju depresiju da iskaljujete na ostalim gradjanima Srbije, od kuda vam tolika mrznja .Pa vi mrzite sami sebe i svoje roditelje ,pradede koji vam omogucise da imate mirnu drzavu. |
|
| |
|
Gost |
#202014-04-22 20:08Lepo je to sto postoje ljudi koji brinu o Vojvodini. Potpisala sam peticiju, ali nemojte zenu razapinjati. Sprecite takve nakaradne naslove. Od nas Vojvodjana pocinje da se stvara potpno kontra slika u javnosti. NISAM ZA TO. Jasno je da sve ima svoje vreme i mesto (kao razlog potpisivanja) ali necemo preterivati! |
|
| |
|
Gost |
#212014-04-22 22:34Nisam za Cecu na tvrđavi ali nisam ni za Tamburica fest on treba da se vrati Deronjama |
|
| |
|
Enko |
#22 Re:2014-04-23 06:15Da mi je da vidim toga ko je rešio da zabrani nekom da održi koncert. Idem ja sad da zapevam na tvrđavu, pevam katastrofa, ajmo peticija... Ma daj bre... |
|
| |
|
Vojvođanin |
#23 Re: Subjekt2014-04-23 06:18Nije to do Vojvođana, veruj mi. |
|
| |
|
Svakom svoje |
#24 Re:2014-04-23 06:19Difinitivno. To je festival koji pripada Deronjama, a ne Novom Sadu, jasno ko dan... Više ne idem na taj festival od kad je u Novom Sadu. |
|
| |
|
Gost |
#252014-04-23 06:26delimo! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.