Stop rusenju autobuske stanice u Velikom Gradistu!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Stop rusenju autobuske stanice u Velikom Gradistu!
|
Gost |
#12016-04-24 18:24Nezamislivo je ostaviti grad bez autobuske stanice iz razloga vec navedenih u pismu autora!Nesto sto je bilo smisao grada i sto je postojalo 40 godina moze da se zameni savremenijim i novijim objektom i ako do toga dodje poslednja stvar bi bila rusenje!!!!Prvo zidajte pa onda rusite!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#22016-04-24 18:33Smatram da nema logike rusiti autobusku stanicu koja je sinonim grada tolike godine,ne vidim razlog da se ljudi koji redovno koriste autobuse lise osnovnih ljudskih prava!!!!!????? |
|
| |
|
Gost |
#32016-04-24 18:58Nelogican gest,smatram da gradjani imaju pravo da budu obavesteni o razvoju dogadjaja!!!! |
|
| |
|
Gost |
#42016-04-24 19:04Zanima me kome smeta autobuska stanica!!!!????? Ne mogu da podrzim tu ideju koja nema logicne osnove!!! |
|
| |
|
Gost |
#52016-04-25 04:38veliko gradiste ,kao turisticki grad,treba da se unapredjuje,a ne da mu se uzima nesto,sto pomaze turizmu.... |
|
| |
|
Gost |
#62016-04-25 06:07Rusite onog knigovodju! Mislim da se Slajd zove. Svejedno Gospodja samo gluposti prica! A ne autobusku stanicu! P.S Rusimo rugla a ne lepote naseg grada. |
|
| |
|
Gost |
#72016-04-25 07:03Postovani, Potpisala sam ovu peticiju, zato sto se u potpunosti slazem sa razlozima za pokretanje iste. Snezana Citakovic |
|
| |
|
Gost |
#10 Re:2016-04-25 08:18Naravno! Trebalo je da budemo svi obavešteni, a ne ovako ruši se, a ne nudi se nikakva alternativa! To je tek poražavajuće. Hvala Vam! |
|
| |
|
Gost |
#112016-04-25 09:07Hvala svima koji su potpisali peticiju! Zaista nam puno znači. |
|
| |
|
Ljiljana |
#122016-04-25 10:13Definitivno sam protiv rusenja. Gradiste treba da ima autobusku stanicu i razgovor je morao da bude u opstini sa gradjanima prvo i zajedno sa privatnikom, da se nadje solucija koja je dobra za sve nas. Evo sto ne bi imali sredjeniju autobusku stanicu, sa uslugama za karte, cekaonica, kafe, turisticka agencija sa ponudama za nase mesto i regiju, pa stanovi iznad nje ili kancelariije, da bude dobro i za gradjane opstine i za privatnika (cujem da je u privatnoj svojini, zaista sam bila iznenadjena, jer to je po prirodi usluga drustveno dobro). Posebno sto potenciramo na turizam kao vazniju granu, ovako nesto uraditi je suludo. Sve sto se tice generalnog razvoja naseg 'malog mista', svaka tema (posebno ovakva - prevoz gradjana, studenata, poljoprivrednika itd..) mora da bude transparenta, dostupna i dobro objasnjena gradjanima na vreme, da bi se ukljucili i doneli pravu odluku.
|
|
| |
|
alek |
#13 Re:2016-04-25 10:16Pa,sad jos cika milic da nam ugasi gimnaziju kao sto je hteo pre par godina,ali to nije prestalo jos se suska i prica o tome, i pravo smo selo!Bez gimnazije i sta ce nam autobuska,grad nam je ziv samo zbog dece iz gimnazije a vecina puttuju i dolaze sa strane.Tako da je to to u principu...ja smatram da niko nije lud da onoliku silnu decu stavi pored puta da cekaju autobus i da se smrzavaju vec ce polako u medjuvremenu opet da se pokrene prica gasenja gimnazije...ne znam ljudi,velika tuga,zlo i naopako! |
|
| |
|
Gost |
#142016-04-25 11:01Ovo je van svake pameti. Ako vec ruse neka bolje naprave fabriku neku gde ce mladi da se zaposle, gde ce sutra dan nasa deca da rade kad stignu. Ko ce da kupi stanove kad prvo nema gde da se zaposli u Gradistu. Lopovska posla mora da stave u džep a građane ko jebe. |
|
| |
|
Gost |
#16 Re: Re:2016-04-25 11:24Hvala Vama! |
|
| |
|
Gost |
#17 Re:2016-04-25 11:26Hvala na komentaru i podršci! |
|
| |
|
Gost |
#18 Re: Re:2016-04-25 11:28Nadamo se da do gašenja gimnazije neće doći! Ovom peticijom pokušaćemo da sprečimo rušenje autobuske stanice i utičemo na odluku da se izgradi odgovarajuća autobuska stanica sa svim propratnim sadržajima. |
|
| |
|
Gost |
#192016-04-25 12:42RUŠITE JE DO TEMELJAAAAAAAAAAAAA! |
|
| |
|
Gost |
#20 Re: Re:2016-04-25 13:03Koliko potpisa mora da skupimo, da bi postigli kriticnu masu? Ili to nije bitno? |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2016-04-25 13:15- Date of removal: 2016-04-25
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#222016-04-25 13:31ja mislim da je neophodna autobuska stanica zbog prevoza a i ljudi koji su navikli godinama na ovaj rezim i stajaliste |
|
| |
|
Gost |
#232016-04-25 13:32Ko ste bre vi da bi vas neko pitao da li se stanica moze rusiti ili ne?!?! Ovo ce ulepsati vas "grad" , jer je stanica bila obicno RUGLO!!! |
|
| |
|
Gost |
#24 Re:2016-04-25 14:18Kako vas nije sramota tako da pricate???? Pricate da su lopovi ljudi koji svojim trudom ulepsavaju "grad" (Gradiste nikad nije bilo, niti ce biti grad), treba da vas bude sramota, niko vama nije kriv sto vi ne radite, da niste neradnici sve bi bilo kako treba!!! Za postene ljude pricate da su lopovi koji svojim trudom i radom imaju ovo sto imaju!!!! Bruka i sramota za vas!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#25 Re:2016-04-25 15:36Gradjani kojima je stalo da imaju autobusku stanicu, gradjani se itekako prvo pitaju . To je osnovna kultura, a ne 'ko ste vi'. Ako Vam nije lepa (slazem se da treba da se obnovi), sta ste uradili po tom pitanju? |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.