Stop trovanju pasa i drugih životinja!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Stop trovanju pasa i drugih životinja!
|
ivanaaa_ |
#12013-01-21 19:58Za trovanje zivotinja se najcesce koristi otrov KREOZAN, koji je zabranjen u Srbiji od 2002. godine. Ovaj otrov spada u bojne, a moze i dete da ubije!!! |
|
| |
|
Snežana |
#2 Stop trovanju pasa i drugih životinja!2013-01-21 20:07Sve pohvale organizatorima ove peticije! |
|
| |
|
Kristi |
#3 Stop trovanju kucica i drugih zivotinjica2013-01-21 20:17Obozavam zivotinje i jako sam tuzna kada cujem da ih neko povredjuje ili,ne daj Boze,ubija,tada,od nemoci,pozelim da iskocim iz sopstvene koze,i zato sam potpisala ovu peticiju.Veliki pozdrav svima |
|
| |
|
sanja |
#4 Stop trovanju kucica i drugih zivotinjica2013-03-11 16:55Meni je pas uginuo pre par dana zbog tog glupog otrova,i zato sam potpisala peticiju,obozavam pse,i zelim da pomognem da to trovanje prestane,da se zivotinje zastite. |
|
| |
|
Gost |
#52013-03-13 22:24LJUdi,dal ima neke sanse da se nadju zlocinci koji truju pse??I odmah ih poslati u zatvor!!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#62013-04-04 21:18I treba da se zaustavi trovanje,zivotinja,pogotovo one vrste koje su krajnje ugrožen!!! |
|
| |
|
Gost |
#72013-04-05 09:53Za žaštitu nam treba pmoć,da bi smo spasili preko 10000 životinskih vrsta u srbiji!!! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2013-04-10 10:08- Date of removal: 2013-04-10
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#92013-05-08 20:56Molim vas da u ovim peticijama kao prvo imamo pravilan naziv svoje Zemlje, a sto se ove teme tice, predlazem krivicnu odgovornost za ovakvo ugrozavanje zivotinja i kazne jednake kao za isto delo u kom je ostecena strana covek. Nadam se da neko ovo cita. |
|
| |
|
Gost |
#102013-05-24 16:12komentar |
|
| |
|
Gost |
#112013-05-27 10:59Trovače u zatvore, a životinje na slobodu! |
|
| |
|
box |
#122013-05-27 13:41i moje ljubimce su otrovali, a deca se igrala u blizini bacenog otrova... |
|
| |
|
Gost |
#132013-05-27 17:28Nisu životinje krive ni za šta.Njihovo ponašanje je mnogo bolje od ponašanja mnogih ljudi.A one sirote ne mogu da se brane. |
|
| |
|
Gost |
#14 Naziv države2013-05-27 17:34#9: - Potpuno se slažem.Pa dovoljno dugo je Srbija bez Crne Gore,bez ikakve mržnje i netrpeljivosti,samo,prosto Srbija i dovoljno.Hvala.
|
|
| |
|
Gost |
#152013-05-30 18:52i pas je živo biće,kao i čovek. |
|
| |
![]() Anonymous |
#162013-06-05 21:12Zaista nemam komentar za ovako nesto. Ko ne voli zivotinje,taj ne voli ni ljude! |
|
| |
|
Gost |
#17 Re: slazem se u potpunosti,ljudi su postali sve gori i gori,za razliku od ljudi,zivotinje imaju dusu2013-06-16 10:50 |
|
| |
|
Gost |
#182013-07-05 20:16STOP TROVANJU PASA. Ja sam izgubila psa,zenku francuskog bulodoga koja bi 03.09.2013. napunila 10 godina.Molim,preklinjem nadlezene da nadju krivca i da odgovara za to delo. MOLIM VAS |
|
| |
|
Gost |
#192013-07-17 21:43svaka peticija sama po sebi neznaci nista....samo je prvi korak u bilo kojoj nameri.Ali je veliki korak, i treba ici dalje, ostvariti je. Namere su vise nego humane kada su u pitanju zivotinje, ta nemocna divna bica-psi.....potpuno je podrzavam i svaku slicnu akciju, nadam se samo da ce dati konkretne vidljive rezultate, inace ce ostati samo ,,mrtvo slovo na papiru,,....nazalost |
|
| |
|
Gost |
#202013-08-14 00:13A ja bih da se digne Hitler,zbog takvih gamadi.Eh,nije on bio toliko lud! |
|
| |
|
Lady Gaga |
#212013-08-16 12:28Hajde da zajedno štitimo pse i druge životinje od zlih ljudi koji im ne žele dobro :) |
|
| |
|
Gost |
#222013-09-27 11:13Uvek molim Boga da onaj koji baca otrov, oliže prste posle...Trovati nekog ko se bori za život, za parče hleba je najveći zločin! |
|
| |
|
Gost |
#232013-10-25 20:29Slazem se sa peticijom narocito zato sto mi komsinica (starija baka) malo, mal pa ubaci zatrovanu hranu u dvoriste. Pored sto je jako strasno za mog psa, jos strasnije je sto zna da imam malu decu koja mogu to da diraju i da se ne daj boze oni otriju. Ko ce onda biti kriv i za sta? |
|
| |
|
Gost |
#242013-11-16 06:19Mislim da otrovi ne smeju da se nalaze u slobodnoj prodaji. |
|
| |
|
Gost |
#252013-12-06 22:16:-( |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
