Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima?
Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima? / Saopštenja / Molim vas potpisite sl peticiju / Komentari
|
Gost |
#12015-06-05 21:48Ova peticija je zastarela i oroslo je dosta vremena od tada!!! Ja sam na CARE2 isto napravila peticiju za ta divna bića skupila masu potpisa i rezultat- pojeo vuk magarca!!!! NE ZNA SE NI GDE SU NI DA LI SU JOS ZIVI !!! SVUDA U SVETU TO SU HEROJI SAMO SE KOD NAS RASHODUJU KAO KOMADI NAMESTAJA!!!!!!!!! TO JE LICE I NALIČJE JEDNE ZEMLJE!!!!!!! ODNOS PREMA ŽIVOTINJAMA-PROPAST I GENOCID NEHUMANOST I PROFITERSTVO!!!!!!!! SRAMOTA JAD I BEDA LJUDSKOG RODA KOME SU OVA BOŽIJA BIĆA SPAŠAVALA ŽIVOTE!!!!!!!!!
|
|
| |
|
mirjana |
#2 zvanicna informacija2015-07-25 05:41
|
|
| |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
#1: -