Ukinimo gej paradu u Beogradu.
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ukinimo gej paradu u Beogradu.
|
Gost |
#12015-08-27 16:27Зар треба наводити разлог? |
|
| |
|
Gost |
#22015-08-27 16:55To samo donosi smanjenje populacije i to treba u posebne reyervate zatvarati. odobravam samo raznopolne veze. Tako je hiljadama godina tako neka ostane i doveka. |
|
| |
|
Gost |
#32015-08-27 16:58Ne znam zasto sve ovo ranije nije pokrenuto,moje i mladje generacije sve gledaju propale gejeve..Treba time da se ponosimo,njima??! Srbija je u svakom smislu pala nisko.. |
|
| |
|
Gost |
#42015-08-27 17:03Стоп болести у Србији!!! |
|
| |
|
Gost |
#52015-08-27 17:24jednostavno; MRZIM PEDERE I LEZBEJKE to su bolesne osobe , njima ne treba parada nego LECENJEEEEE |
|
| |
![]() Anonymous |
#62015-08-27 17:26Коментар би био сувишан ... |
|
| |
|
Gost |
#72015-08-27 17:34Treba spreciti tu infekciu. |
|
| |
|
Gost |
#82015-08-27 17:54,,,nastrano,bolesno,odvratno,fuj,bljak,,, |
|
| |
|
фантом |
#92015-08-27 18:31За здраву и јаку Србију... Деца нек се рађају порука је Југа нећемо да Србијом влада бела куга! Гробари Космет 1389¡ |
|
| |
|
Gost |
#102015-08-27 18:57Nemam komentara, potpis govori sve! |
|
| |
|
Gost |
#112015-08-27 18:57Zato sto ne zelim taj debilizam u svojoj drzavi! |
|
| |
|
Gost |
#122015-08-27 19:13NEMAM NISTA PROBTIV DA ONI SVOJU INTIMU PRAKTIKUJU U SVOJIH 4.ZIDA,ALI DA TIME JAVNO PARADIRAJU, MNOGO JE RUZNO !!! RUZNO MI JE I KAD DVOJE RAZLICITIH SPOLOVA NEDOLICNO SE PONSAJU NA JAVNOM MESTU !!! ZA INTIMU POSTOJI MESTO, SOBA, ZATO I JESTE INTIMA A NE JAVNA MANIFRESTACIJA !!! SMETA STARIJOJ POPULACIJU KOJA JE KOD NAS IPAK U VECINI, A SMETA I MLADIMA KOJIMA JE I MALO STALO DO MORALA NA JAVNIM MESTIMA,ipak mi ne moramo u svemu da strcimo !!! |
|
| |
|
Бојан |
#132015-08-27 20:30Уз опште сиромаштво које постаје све масовније и безнадежније и неопходност спасилачких акција за целу нацију, ,,избегличка азилантска криза" и све материјалне обавезе које иду уз њу су превелики терет и без крајње провоцирајуће и за гладан свет без наде понижавајуће манифестације. Ничије сексуално опредељење не сме да буде толики приоритет да се претвара у изазивачки шамар целокупној јавности која, ма колико толерантна била, није спремна да трпи провокације финансиране од стране џелата наше земље и нације и њихових предобро плаћених ,,извођача јавних радова" на понижавању свега и свакога у Србији. |
|
| |
|
Gost |
#14 анонимус2015-08-27 21:39Да се разумемо-ја људе делим само на добре и лоше.Немам предрасуде према никоме,не осуђујем никога ко мисли другачије.Сматрам да геј популација угрожава наше право да живимо мирно.У осталом да ли нека друга група људи пропагира на улици своје сексуалне афинитете'?Неке ствари пристојни људи не раде на улици,зар не? |
|
| |
|
Gost |
#162015-08-27 22:16Ja sam protiv gej parade zato što smatram da je to bolest i da se bolest ne treba promovisati i prikazivati javno.Ipak je Srbija bila normalna i tradicionalna vjekovima i to ne treba da se naruši. |
|
| |
|
Gost |
#172015-08-28 02:51intimni zivot je privatna stvar,i svako neka pristojno i diskretno zivi. |
|
| |
|
Gost |
#182015-08-28 04:20zato što sam za normalnu porodicu gde će se rađati i odgajati normalna deca |
|
| |
|
Gost |
#192015-08-28 04:24поздрав... |
|
| |
|
Gost |
#202015-08-28 07:02Ne vidim ni jedan human i razuman razlog da se odrzava tako nesto u nasoj zemlji. Mislim da je to za decu i omladinu los primer odraslih, |
|
| |
|
Gost |
#212015-08-28 07:07za mene je porodica nesto najsvetije i propaganda gej populacije doprinosi samo razaranju porodice i spreman sam na sve vidove borbe protiv gej populacije |
|
| |
|
Gost |
#222015-08-28 07:09bplesnicima je mesto u bolnicama a ne na ulici ukoliko nemogu da seizlece onda neka umru
|
|
| |
|
Gost |
#232015-08-28 07:11TO JE DEGENERATIVNA POJAVA-BOLEST UMA ! |
|
| |
|
Gost |
#242015-08-28 07:11Pederi su sramota mislim nisam nikakav hejter ali to mora da prestane ovde i SADAA!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#252015-08-28 07:31ovo je uperereno protiv porodice i pravoslavqa. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
