Vratite GOCU BOZINOSKU na farmu
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vratite GOCU BOZINOSKU na farmu
|
Gost |
#12013-06-09 13:26nepravedno je izbacena Goca,vratite je! |
|
| |
|
Gost |
#22013-06-09 13:29goco vrati se |
|
| |
|
Gost |
#32013-06-09 13:33Pravda za Gocu! |
|
| |
|
Gost |
#42013-06-09 13:35 LOPOVI,FARMU VISE NE GLEDAMO I TREBA DA VAS TUZI STIDITE SE! |
|
| |
|
Gost |
#52013-06-09 13:36PRAVDA ZA GOCU!!!Vratite je na Imanje! |
|
| |
|
Gost |
#62013-06-09 13:38podrska velika kraljici GOCI |
|
| |
|
neda |
#72013-06-09 13:38nepravda VRATITE GOCU i ispravite gresku |
|
| |
|
Gost |
#82013-06-09 13:42zato sto je GOCA iskrenija od mnogih i zato sto je veliki covjek imala je pravo da brani sebe pvo je ona udarena a taj instikt za odbranu u svima nama proradi ipak je mnogi i sa farme podrzavaju MEMO ,EKREM ,DANIJEL ,JOKA,LJUBA,SAH,I JOS POJEDINI IMA Tu dvoje koje je nepodrzavaju a to su ERA, SASKA, a nista neodmice ni gos.tarot |
|
| |
|
Gost |
#92013-06-09 13:47Иста правила за све! Када се догодио претходни инцидент обе учеснице нису кажњене тако да кола не треба да се сруше на Гордану Божиновску, посебно што Гордана Божиновска није узвратила ударац, а Станија Добројевић јесте! Пре свега, Весна Ривас је требала бити кажњена сваки пут када је вређала породице учесника! Стоп психичком насиљу! Иста правила за све! |
|
| |
|
Gost |
#102013-06-09 13:56Ona apsolutno nie trebalo da se izbaci jer Zena nie prekrsila pravila,ona je samo malo zakacila za kosu (na zalost) onu kravetinu Vesnu to je nula nista prema Na sto je ona uradila njoj,GOCA NATRAG NA FARMU,TO BI BILO POSTENO I FER |
|
| |
|
Gost |
#112013-06-09 13:56Nepravedno je Goca izbacena vratite je... |
|
| |
|
Gost |
#122013-06-09 14:02Ja kao sportista apelujem,molim narod,i Gocino glasacko telo,da istrajemo u borbi za pravdu,udruzimo se svi za Gocu,ona je to zasluzila! |
|
| |
|
Gost |
#132013-06-09 14:29Ispravite svoju nepravdu,i vratite Gocu,zenu koja nije nista kriva,i koja je nepravedno izbacena!Da sam blize,kamenovala bi cijelu redakciju PINK-a,sram vas bilo!!!! |
|
| |
|
Sany |
#142013-06-09 14:31Gocooo,tuzi ih ako te ne vrate i ne isplate!!! |
|
| |
|
Gost |
#152013-06-09 14:56ziva sramota zar isto goca i vesna sramota .....goca zena za sve pohvale.... |
|
| |
|
Gost |
#162013-06-09 15:01pravda za gocu. samo se branila od napada. |
|
| |
|
Gost |
#172013-06-09 15:07Gordana Božinovska,je najveće ime na Farmi,dobra,vrijedna i iiskrena žena.Zaslužila je da bude pobjednik Farme a ne na ovakav način da je izbace ako su izbacili ono đubre zaslužila je ali su me do srca pogodili šta su Goci uradili |
|
| |
|
Gost |
#182013-06-09 15:14Divna peticija.GOCU VRATITI!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#192013-06-09 15:16ako ste i malo fer vraticete je uz izvinjenje. |
|
| |
|
Gost |
#202013-06-09 15:25Nema logike da se ovako zavrsi "Farma'.U 'Velikom Bratu' ista situacija je bila i opravdano izbacena je Nevena.Pa ovoliki broj komentara za vracanje Goce na "farmu' jasan je znak da ljudi imaju oci i da vide.Produkcija je dovela u pitanje sopstvenu objektivnost,kredibilnost...Ispravite gresku i vratite Gocu! |
|
| |
|
Gost |
#212013-06-09 15:28Goca nije zasluzila to sto joj je produkcija priredila |
|
| |
|
Gost |
#222013-06-09 15:30mkmk |
|
| |
|
Stefi |
#232013-06-09 15:31Ocemo nazad nasu Gocu,Gocu kraljicu |
|
| |
|
Dzonii Kula |
#242013-06-09 15:33VRATITE GORDANU BOZINOVSKU, ONA JE KRALJINA. NAJVREDNIJA JE NA FARMI, JEDNA JEDINA - GOCA ! :) |
|
| |
|
Gost |
#252013-06-09 15:49Vratite nam Gocu,ona je naše blago |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.