Za izgradnju terena za basket u Bavanistu
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Za izgradnju terena za basket u Bavanistu
|
skrapa |
#12012-03-22 13:03Svaka cast na ideji... |
|
| |
|
Gost |
#22012-03-22 13:03Trebalo bi' i za Kovinsko kupalište da se raspise neka peticija za uređenje. |
|
| |
|
Stefan |
#32012-03-22 13:05Širite dalje peticiju. Od ovog će koristi imati celo selo. |
|
| |
|
Gost |
#42012-03-22 13:09Red bi bio da se nesto konacno izgradi do kraja u tom selu! |
|
| |
|
Stefan |
#52012-03-22 13:13Koševi su kupljeni pre više od 5 godina, u vlasništvu su osnovne škole, a ona ne želi da ih postavi. Sve što želimo jeste da dobijemo mogućnost da postojeće resurse iskoristimo. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2012-03-22 13:36- Date of removal: 2012-03-22
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#72012-03-22 13:37S obzirom da je moje naselje MOZDA i jedino u Podgorici koje nema bilo kakav poligon, iako je udaljeno svega 4km od samog centra grada,potpuno razumijem ovaj vas potez i podrzavam ga! |
|
| |
|
Jaka |
#82012-03-22 13:37Slazem se sa Stefanom! |
|
| |
|
Stefan |
#9 Re:2012-03-22 13:41Hvala ti na tome! Ako u budućnosti započnete neki sličan poduhvat, rado ćemo ga podržati. A do tada, pozvan si da dođeš na partiju basketa kada se naš teren završi! :) |
|
| |
|
Teretana LIFE |
#102012-03-22 16:22koliko je potrebno skupiti glasova da bi ova ideja uspela?:))) |
|
| |
|
Stefan |
#11 Re:2012-03-22 16:24Što više. Jer je ideja da se lista sa potpisima preda uz plan kako bi teren izgledao mesnoj zajednici. Iskreno, mislim da bi najmanje 200 glasova bilo potrebno da se smatramo ozbiljnim. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2012-03-22 19:23- Date of removal: 2012-03-23
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#132012-03-22 21:40bice extra .... |
|
| |
|
Gost |
#142012-03-22 22:50Odvojte decu od kompjutera i facebook-a...izgradite teren da imaju gde da se igraju i da provode slobodno vreme... :D :D :D |
|
| |
|
Srbica |
#152012-03-22 23:05mislim da je ovo dobra prilika da krenu neke novine u nasem selu... nadam se da ce uspeti... i ja sam u projektu, sta treba zovite :) |
|
| |
|
Gost |
#162012-03-22 23:07ooo |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2012-03-22 23:09- Date of removal: 2012-03-22
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#182012-03-22 23:52Samo da uspemo..:) |
|
| |
|
Gost |
#192012-03-23 00:08:) |
|
| |
|
Jaka |
#202012-03-23 00:11Sada samo da se nadamo da cemo uspeti, ja se iskreno nadam da hocemo, ali videcemo sta ce odluciti iz uprave sela! |
|
| |
|
Srbica |
#212012-03-23 00:16... ako uspe... kada zavrsimo radove... pravimo veliku zurku na terenu... :) |
|
| |
|
Gost |
#222012-03-23 00:25Samo napred, borite se za taj teren. Jedan vise na terenu,jedan manje na ulici. Imate moju punu podrsku. Danijel Kokora |
|
| |
|
Srbica |
#232012-03-23 00:27... slazem se Danijele sa tobom... ovakvim nacinom mozemo promovisati zdrav zivot u svakom pogledu... |
|
| |
|
Stefan |
#242012-03-23 00:42Ovo je za jedan dan fenomenalan uspeh. Hvala svima koji su ostavili svoj potpis i koji će ga tek ostaviti! Svi ste pozvani na partiju basketa, ako nam ova akcija donese željeni rezultat! |
|
| |
|
D.G. |
#252012-03-23 00:52Stefane, u tom slucaju spremi se da organizujes turnir, jer ce nas ocigledno biti dosta... |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.