ЗА уједињење Србије и Српске
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ЗА уједињење Србије и Српске
|
Gost |
#12012-10-14 00:50♥ СРПСКА - СРБИЈА ♥ |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2012-10-14 00:57- Date of removal: 2012-10-17
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#32012-10-14 01:11MI SMO JEDAN NAROD JEDNA VJERA TREBAMO TREBAMO DA SE DRZIMO ZAJEDNO!!!! |
|
| |
|
rade |
#42012-10-14 01:12VELIKA SRBIJA |
|
| |
|
Cipi Gost |
#5 Jedan narod jedna zemlja2012-10-14 01:23Da bude opet , ko nekad . :-* |
|
| |
|
Србенда |
#62012-10-14 11:07Дрина није граница, већ кичма Србске државе!!! |
|
| |
|
dare |
#72012-10-14 12:14Srbija <3 Rep. Srpska :) |
|
| |
|
ДУЛЕ |
#8 Душан2012-10-14 13:44Србска + Србија = КРАЉЕВИНА СРБИЈА |
|
| |
|
Wolf |
#9 ?2012-10-14 14:28Odlicna stvar! i bilo bi stvarno lepo! |
|
| |
|
Gost |
#102012-10-14 16:11ISTI NAROD ISTA DRZAVA !!! |
|
| |
|
Gost |
#112012-10-14 23:07Srbija Srbima! |
|
| |
|
Gost |
#122012-10-15 18:43Ако је Дрина граница, попићемо је.... |
|
| |
![]() Anonymous |
#132012-10-15 18:49:) |
|
| |
|
Gost |
#142012-10-15 20:03CCCCC ! ! ! |
|
| |
|
Gost |
#15 РЕПУБЛИКА СРПСКА2012-10-15 21:07Мука ми дође када морам у држављанство ставити (вјештачку и наметнуту) БиХ, од стране западњака и фашиста! Поздрав из Републике Српске! И дао Бог да се одцијепимо од Федерације, а да се ујединимо са Србијом, Федерација нам је кочница велика по сваком питању, извућемо ми и Србију из кризе :) |
|
| |
|
СрбинРС |
#16 РЕПУБЛИКА СРПСКА2012-10-16 18:42Какво уједињење, шта би Срби из РС добили тиме? Власт Србије, је ли? Ма луди смо за влашћу Србије! Независност или ништа друго! Ионако не зависимо ни од Београда, ни од Сарајево, имамо своју власт, ко живи у РС знаће о чему причам. Тако да, независност или како јесте.... |
|
| |
|
Gost |
#172012-10-16 18:53Сви Срби у једну државу ,под један барјак +++ |
|
| |
|
Pravoslavac |
#182012-10-17 00:26Zasto jedan narod mora da zivi u 2 drzave ? Sta se time postize ? Mi smo jednaki , mi smo Srbi , mi nikada nikome ne ostajemo duzni ! Realnost i izvinjavam se sto nemam cirilicu na racunaru , al' morao sam komentarisati . |
|
| |
|
Beki |
#19 #192012-10-17 18:52Srpsko carstvo <33 |
|
| |
|
Gost |
#202012-10-17 19:55Уједињење!!!!!! |
|
| |
|
НемањаСрБл |
#21 Re: Имате ћирилицу2012-10-18 03:38Имате ћирилицу, сваки компјутер има! Покушајте Start > Control Panel > Датум, вријеме и језик > изабериите језик Српски (ћирилица) и биће вам додан у језике у доњем десном углу на монитору! |
|
| |
|
REALNO |
#22 Re: РЕПУБЛИКА СРПСКА2012-10-18 12:46#16: СрбинРС - РЕПУБЛИКА СРПСКА KRATKOVIDAN SI! |
|
| |
![]() Anonymous |
#232012-10-19 00:39:) |
|
| |
|
Gost |
#242012-10-19 00:42Да дође напокон до уједињења Србског народа и свих Србских земаља |
|
| |
|
Pozdrav iz Sombora |
#25 Pozdrav iz Sombora2012-10-22 12:23daće Bog pa ćemo se ujediniti..s verom u Boga,da dodje srpska sloga! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
