ZAHTEVAMO HEMIJSKU KASTRACIJU SILOVATELJA DECE
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ZAHTEVAMO HEMIJSKU KASTRACIJU SILOVATELJA DECE
|
Gost |
#12016-07-11 11:54Zato što imam tri kćerke - jednu punoletnu i dve maloletne ... Ja u takvom slučaju ne bih čekao na reakciju policije i pravdu države, već bih sam presudio - po Dušanovom zakonu. |
|
| |
|
Gost |
#22016-07-11 12:35kakvo je to pitanje? |
|
| |
|
Gost |
#32016-07-11 13:12Zato sto su silovatelji dece MONSTRUMI i licno sam ZA UVODJENJE SMRTNE KAZNE za takve MONSTRUME, s ne samo za hemijsku kastraciju i odsecanje saka! |
|
| |
|
Gost |
#42016-07-11 13:13Zato sto moramo uciniti sve sto je u nasoj moci da sprecimo ponavljanje ovakvih zlodela. Osakatiti i oznaciti zlocince za sva vremena. Cini mi se da je medju muskarcima sve vise zlocinaca koji "nisu" poremeceni, vec ovo cine veoma svesno. Zato sto sam zena, sto me rodila zena, zato sto imam sestru i zato sto imam cerku!!! |
|
| |
|
Gost |
#52016-07-11 14:00Treba da se uhapse ti debili sto siluju i malu i veliku decu |
|
| |
|
Gost |
#6 Re:2016-07-11 14:36Ceo dan sam lose volje,nakon ovakvog dogadjaja.Sama bih mu presudila,sekla bi mu na zivo svaki deo tela dok ne crkne stoka.Vernik sam,ali za ovakav zlocin nema prastanja,ni milosti!Tito je bio zakon,mrak ih je jeo preko noci. |
|
| |
|
Gost |
#72016-07-11 14:38Lepo se kastrira pa mu se ruke do lakta osakate,pa tetovaza trajna na sred cela ZLOSTAVLJAC da kad monstrum izadje iz zatvora bude lepo obelezen,i da svi znaju kakvo je govno...
|
|
| |
|
SUDIJA DRED |
#82016-07-11 15:14PEDOFILA TREBA JAVNO KASTRIRATI NA TERAZIJAMA, KAO PRIMER DRUGIM MANIJACIMA... |
|
| |
|
Gost |
#92016-07-11 15:24Monstuma svakog treba najsurovije kazniti radije sam pobornik najvirepijeg kamenovanja i javnog muckog ubijanja nego hemiske kastracije jer zlotvor treba da oseti istu patnju kakvu je pricinio zrtvi ! |
|
| |
|
Marija Wingless Potkonjak Gost |
#10 Re:2016-07-11 15:25Da i to prenositi na svim televizijama i to ne hemiski kastrieati nego grickalicom za nokte! |
|
| |
|
Gost |
#112016-07-11 15:30Monstrume treba naj surovije kazniti, kastracija ili smrt.. oko za oko, zub za zub.. |
|
| |
|
Gost |
#122016-07-11 17:10 Za ovakve monstruozne postupke i smrt je blaga kazna!!! |
|
| |
|
Gost |
#132016-07-11 17:21Za momstrume je svaka kazna blaga. Daj da ucinimo sto je u nasoj moci da im bar ostatak zivota zagorcamo kao sto zasluzuju. |
|
| |
|
Gost |
#152016-07-11 17:27Majka sam troje dece,od kojih su dve devojcice,od 2 i 10god.,i sin 13god,i hocu da moja deca i sva druga kao i mi svi zivimo bez sutra |
|
| |
|
Gost |
#162016-07-11 17:55Zato što od kada znam za sebe vesti javljaju da manijak vreba u nekom kraju, sada vedti javljaju samo kada manijak uradi nešto ovakvo monstruozno. Zato što sam roditelj, ćerka, sestra... Zato što treba da ih čeka strašna sudbina a ne klima uređaj |
|
| |
|
Gost |
#172016-07-11 18:13Nemogu ni da zamislim sta bi uradio coveku koji pokusa da naudi mom detetu! |
|
| |
|
Gost |
#182016-07-11 18:37zašto? eto zato! |
|
| |
|
Gost |
#192016-07-11 18:47Mala je to kazna, treba da rade u rudniku do smrti!!! |
|
| |
|
Gost |
#202016-07-11 18:47Pozdravljam peticiju Uz ovo trebalo bi potpisati peticiju za ukidanje "emisija" kao sto su Parovi, Veliki Brat i boga pitaj kojeg smeca koje bukvalno propovjeda: pornografiju, blud, daje seksualno eksplicitne radnje na TV itd. Nikada prije u Srbiji nisu bili zabiljezeni ovakvi monsturozni i perverzni zlocini ne nad zenama nego djeci i djevojcicama. Peticija za ukidanje HARP pomocnih sistema koji su uspostavljeni na vise mjesta u Srbiji treba unistiti jer ocito je da nesto utice na nasilno ponasanje ljudi. Ovo sto se desava u Srbiji u posljednjih 5 godina (teska kriminalna djela ubistva i silovanja) je nezamislivo normalnom covjeku.
|
|
| |
|
Gost |
#212016-07-11 18:47Zašto? Kakvo je to pitanje? |
|
| |
|
28 |
#22 Re:2016-07-11 18:49Slazem se potpuno sa vama to bi bio spas za njih,treba ih strpati u zatvor sa ostalim zatvorenicima pa da njih siluju i tuku da vide kroz kakavpalao su ta decica prosla!!! Tuga do neba |
|
| |
|
Gost |
#232016-07-11 18:52Svaki pojedinac je odgovoran za svoj život i svoje okruženje. Svi mi činimo društvo u kome živimo. Zaustavimo nasilje jednom i za uvek. |
|
| |
|
Gost |
#242016-07-11 18:58udruzimo se i zajedno unistimo ove bolesne besramnike i debile. |
|
| |
|
Gost |
#252016-07-11 18:59Hiljadu Z A S T O????????? I BESKONACNO ZATO!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.