Zelimo bazen u nasem gradu
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zelimo bazen u nasem gradu
|
Anonymus |
#1 Gdje je logika ?2013-07-31 17:55Toliko nam je bitnijih stvari potrebno koje nemamo, a vi biste da gradite bazen. Djeco, počnite da razmišljate malo o nečemu drugom, bitnijem, ne samo o zabavi. |
|
| |
|
Nase Visoko |
#2 Re: Gdje je logika ?2013-07-31 18:28#1: Anonymus - Gdje je logika ? Prije svega veliki pozdrav vama koji jedini dajete negativan komentar na ovu incijativu.Prije svega ovaj profil nevode djeca vec 5 ljudi stariji od 25 godina.Isto tako se nadamo da ce ovo uspjesno biti zavrseno kada bude i javna peticija u centru grada.Od neceg moramo krenuti pa smo mi mislili da je to bazen sto i jest nedostatak vec duzi niz godina.Ako uspijemo rijesiti ovaj problem bacamo se na neki drugi.Mi smo ti koji smo postavljali ljude u opstinske fotelje koji uzimaju budjetske plate za svoj nerad i nemar za omladinom i svemu normalnom sto jedan grad mora da ima.Uzivajte i prijatno...Ako Bog da docete na bazen da se okupate..
|
|
| |
|
Gost |
#3 Re: Re: Gdje je logika ?2013-07-31 21:46 |
|
| |
|
Angibanahtic |
#4 Re: Gdje je logika ?2013-08-02 09:41#1: Anonymus - Gdje je logika ? hajde ne serii majmune i ti ces doc da se kupas |
|
| |
|
Gost |
#52013-08-02 10:37ISTINA je da nasem gradu teba puno toga ,a zasto to nebi bio bazen za pocetak?dovoljno je bilo odlaska u druge gradove a od svog pravimo ZONU SUMRAKA |
|
| |
|
Gost |
#62013-08-06 12:39 ! |
|
| |
|
Tare |
#7 Tarik-Vizija2013-08-07 18:33Cijena bazena 8x4x2m iznosi oko 3, 000KM. To znaci da se u Visokom moze napraviit fenomenalan bazen za nekih cca. 30 000KM |
|
| |
|
Bubaraa |
#8 Re: Gdje je logika ?2013-08-10 09:10#1: Anonymus - Gdje je logika ? haj ne seri,da hodaš po bazenima vidio bi gdje je Breza. |
|
| |
|
Gost |
#92013-10-07 17:11:D |
|
| |
|
Gost |
#102014-05-24 18:28Vrlo je pohvalno što su se mladi ljudi odvažili da javno zatraže nešto konkretno. S obzirom da sam općinski vijećnik imate moju punu podršku u cilju realizacije ovog projekta. Našem gradu zaista treba bazen. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)
2014-05-24 19:14- Date of removal: 2010-05-29
- Razlog uklanjanja: spam
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.