Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

Aj sad drvlje i kamenje

#15 Re: Re: Ogorcen na sve

2013-04-27 11:52

#13: marakana - Re: Ogorcen na sve

Mene nije sramota,zapitajte se da vas treba da bude sramota. Znaci bio sam u pravu da su Dveri iskoristile decu. Sami kazete dsa ste delili propagandni materijal koji su potpisale Dveri. SRAM VAS BILO!!!! Gde ce Srbija sa takvom omladinom koja se poistovecuje sa fasistickom organizacijom kao sto su Dveri. Sta ste radili,srednjoskolci, pa niste imali vremena da ukljucite mozak SAMI....opet SRAM VAS BILO VASE MLADOSTI.

I jos nesto BAS ME BRIGA GDE CE MI DUSA.

P.S. ZABORAVILI STE DA PISETE CIRILICOM A TO JE ZA VAS VEOMA VAZNO, ZIVOTNO PITANJE.

 

Odgovori

marakana

#16 Re: Re: Re: Ogorcen na sve

2013-04-27 12:01:39

#15: Aj sad drvlje i kamenje - Re: Re: Ogorcen na sve

Sram tebe bilo! Hoces i ti kao tvoj srodnik Vladan da samaras decu i da im branis da sami odlcuuju o svojoj sudbini? Alo bre, nemas ti prava njima da pricas o tome! Ta deca za razliku od tebe imaju obaveze, ta deca uce, ta deca nemaju vremena da skupljaju ostale drugove koji jedni zive u A drugi u B treci u C, a cetvrti u Z mestu bre! Dveri nemaju nikakve veze, a i da imaju, pitam se sta se svi toliko plase tih Dveri? U cemu je problem? Ja glasam za MARAKANU, ali vidim da ovi sto glasaju za vlast, da se mnogo plase ovih iz DSS i Dveri... Ja ne razumem razlog...

P.S. Cirilicom se ne odgovara onima koji to ne zasluzuju!

cccccccccc

#22 Re: Re: Re: Ogorcen na sve

2013-04-27 12:39:10

#15: Aj sad drvlje i kamenje - Re: Re: Ogorcen na sve

kakav ti covece imas problem,..?? O.o

okani nas se....

nemoj odmagatiii.......


Gost

#45 Re: Re: Re: Ogorcen na sve

2013-04-27 23:21:15

dr Radovan Kovacevic

#135 Re: Re: Re: Ogorcen na sve

2013-05-19 11:58:36

#15: Aj sad drvlje i kamenje - Re: Re: Ogorcen na sve

Sad te nije briga,ali da li ce biti kasnije..zato poslusaj cuvenu P..skalovu opkladu: "Verujte u Boga,jer ako verujete,a na kraju ispadne da On ne postoji,nista niste izgubili...ali ako ne verujete,a ispadne na kraju da On postoji,onda ste u gadnom problemu!"

 

Mislim da ti stojis iza te promene imena,jer svoj palanacki politicki rejting ne mozes drugacije da popravis,pa pravis skandale, malogradjanski i palanacki,ali sad si resio da polemiku prebacis na drugu stranu,pa si pomenuo cirilicu,mislis da svi koji nisu nisu za promenu naziva pisu cirilicom? Eh,da mi je tvoj mozak jedno dva-tri danas,pa da se odmorim kao covek. :)

 

P.S. Administratori zasto je zabranjena rec "P..ska" pa ni Bleza P..skala ne mogu da pomenem???? Sta znaci uopste ta rec??? Pa ne sme da se pomene???

 

Ako se ne bojis nikoga,zasto se nisi potpisao? Krijes se iza monitora? Treba da te je sramota.