Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

Aj sad drvlje i kamenje

#25 Re:

2013-04-27 12:56

#24: Nepoznat Korisnik -

DEco,ova prica je gotova,zavrsena...hocu da kazem, ZAKASNILI STE, ne bunis se za nesto po gotovom poslu. Da me je briga sta cete da mislitre o meni ne bih ni komentarisao nista. Zapamtite, bilo da ste se sami uzeli u pamet ili vas je neko drugi uzeo u korist svoje pameti, kasno je. Da ste stvarno hteli nesto bitno da uradite vi biste se organizovali na vreme. Pa ja znam za ovu inicijativu odavno tako da ne mozete da kazete da niste znali sta se sprema.  I jos nesto, niko vas se, NAZALOST, ne plasi. Jer da se plase oni bi juce bar dva puta razmislili pre nego sto su doneli odluku. Ovi sto vas uzdizu i daju vam krila vas,opet nazalost,lazu. Ima jedna lepa poslovica koja ce biti primenljiva na ovaj slucaj vrlo brzo "Tresla se gora,rodio se mis". Nije bitno ko sam ni ispod kog kamena zivim,razmislite o mojim recima pre nego sto ponovo pocnete da Me vredjate.I nemojte da psujete. Eto, ovo bih sve rekao mom detetu da je na vase mestu.

Odgovori

marakana

#26 Re: Re:

2013-04-27 13:01:02

#25: Aj sad drvlje i kamenje - Re:

Kao prvo i prvo, receno je da ce se o promenu imena skole razmatrati 1. septembra i mi nismo znali na vreme vec smo tek u cetvrtak saznala ovo. Kao drugo i drugo naravno da nas se plase. Da nas se ne plase, ne bi stavili 4 policajca na ulaz opstine i dvojicu koji su sedeli u kolima pored ulaza. Alo bre, plase se dece, obicne dece! P.S. Treba i ti s nama u REVOLUCIJUUUUUUUUU

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-04-27 14:03:25


Cvece i hleb

#50 Re: Re:

2013-04-28 08:37:37

#25: Aj sad drvlje i kamenje - Re:

Vazno je da deca imaju svoje misljenje i da nauce da se bore za svoje stavove. Bore se ovde sa mnogo jacima od sebe ali imaju srca da im izadju na crtu, sto je dobro.

To sto su ljudi glasali za neku opciju ne oduzima im pravo da se (kada vide da oni ne ispunjavaju obecano i ocekivano) istima suprotstave. Naprotiv, imaju OBAVEZU da ih sprece da naprave vece zlo.

Ako ste Vi odlucili da se predate ili nemate volju, znanje ili hrabrost da se suprotstavite zivotu i ljudima, nemojte svojom malodusnoscu trovati mlade duse. Deco, ne slusajte ljude koji ovako govore. Ljudi poput njega su samo puzali kroz zivot i nisu ucinili nista veliko ni za svoje bliznje ni za svoju zemlju. Danasnji virtualni svet je pun hrabrih ljudi koji se kriju iza tastatura, a ne smeju da se suprotstave svojim zenama. Ili onih koji u svakoj dobroj nameri nadju zadnju misao i niski poriv. I onih koji ne daju krv jer ce neko na njoj da zaradi. I onih koji se plase da ako potpisu karticu za donora da ce ih neko bogat ubiti zbog njihovog bubrega. Paranoja, malodusnost i zle misli su svuda oko vas. Naucite na vreme da to prepoznajete i klonite se takvih spodoba.

Da su Kaplari, Tesla, Misic, Desanka Maksimovic, Milunka Savic razmisljali ovako kao gospodin "Ispod kamena" nikada ne bismo dobili u nasledje njihova velika dela. Pred vama je deco buducnost i imate pravo da je krojite po svojim merilima. Postujte one koje treba postovati i ignorisite one koji zele da vam skrate krila i zavezu jezike. Borite se za pravdu i ne dozvolite da vam bilo ko cije su stope ostale na pogresnom putu govori kuda treba ici.


Gost

#121 Re: Re: Nikada nije kasno za dobra i eticki opravdana dela. Niko se nije rodio pametan,

2013-05-02 06:51:40