Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Quoted post

Dušan Spasić
Autor peticije

#154 Re: Re:

2013-11-07 20:21

#153: NIK NEJM - Re:

Kao prvo, ne treba nikoga da vređate. Studetni jesu upisali po zakonu koji reguliše školstvo posle 10. septebra 2005. ali programi nisu menjani. Studentima se nameđu petogodišnje studije, a to što vi navodno cenite stare četvorogodišnje više od novih je vaše lično mišljenje. Ukoliko ste zainteresovani pogledajte broj predmeta, obim studija i videćete da se ništa nije menjalo u odnosu na studije pre 2005. Ja shvatam da ste ogorčeni iz nekog razloga, ali Vas ipak molim da ako želite da postavljate dalje komentare ne vređate potpisnike. Svako mišljenje se ceni, ipak ova peticija služi i da se saslušaju mišljenja. Ako smatrate da ste kulturna, obrazovana i emancipovana osoba nećete više pribegavati ovako blatatnom iskazivanju mišljenja.

Odgovori

NIK NEJM

#161 Re: Re: Re:

2013-11-08 19:46:39

ISTINA NIJE VREDJANJE! VI VREDJATE MOJ INTELEKT A JA DA SE PONASAM EMANCIPOVANO DOK DEFECIRATE PO BLOGU? SRAM VAS BILO! O KAKVOM MISLJENJU PRICAS? DA SKRIVATE ISTINU? DA SU OSNOVNE STUDIJE (DO 2005) I OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE (POSLE 2005) ISTO? DA LI STE VI NORMALNI? UCITELJICE SU U RANGU MASTERA JOS OD KRAJA PROSLOG VEKA A VI DA NE BUDETE? NIJE OVDE REC O MENI I KOLIKA SAM JA BUDALA? JA MOGU DA SE PRAVIM AKO HOCU DA SAM NAJVECA BUDALA NA SVETU ALI NECU VAMA DA DOPUSTIM DA PRAVITE BUDALU OD MENE I DRUGIH KOJI RAZMISLJAJU SVOJOM GLAVOM!!!!!!!!!!!!!!!!

 

NIK NEJM

#171 Re: Re: Re:

2013-11-09 21:25:45

SPASIĆU, JA NE CENIM UOPŠTE STUDIJE U NAŠOJ ZEMLjI! I RANIJE JE BIO HAOS A TEK SADA JE LUDILO! NEGATIVNA SELEKCIJA JE U DRUŠTVU UOPŠTE, TAKO DA JE I VISOKO OBRAZOVANjE UZDRMANO DO TEMELjA! RETKU SU PROFESORI KOJI OSTAVE UTISAK TOLIKO DUBOK NA STUDENTE I DA IH STUDENTI PAMTE CEO ŽIVOT. SISTEM JE TOLIKU URUŠEN DA NAM POVRATKA NA BOLjE NEMA! O KAKVOJ KULTURI TI PRIČAŠ? DA BUDEM KULTURAN I DA KLIMAM GLAVOM I DA ME VI ''OBRZOVANI'' UBEDITE DA STE SA 1. STEPENOM VISOKOG OBRAZOVANJA USTVARI 2. STEPEN VISOKOG OBRAZOVANJA I DA STE VI USTVARI STARI 7/1 STEPEN KOJI JE IZJEDNAČEN SA MASTEROM? DA LI STE VI NORMALNI? PA KAKO DA SE IZRAŽAVAM? DA GLUMIM DA SAM IDIOT KAO VI? I DA PUSTIM DA LAŽETE CELU NACIJU? BORIĆU SE PROTIV VAŠIH LAŽI DO KRAJA I NEMOJTE OČEKIVATI DA PORED TAKVIH VAŠIH MALOUMNIH I ZATUCANIH KOMENTARA MOGU DA SE PONAŠAM NORMALNO I EMANCIPOVANIO! PONAŠAĆU SE OK KADA ZAVRŠITE SA OVOM UJDURMOM I PREKINETE ISPIRANjE MOZGA ONIMA KOJI ZNAJU ISTINU! MOŽETE DA KUKUMAVČITE I JADIKUJETE JEDNI DRUGIMA KAKO STE OŠTEĆENI OD STRANE DRŽAVE I DA VAM NE TREBA MASTER I DA ZAKON NE TREBA POŠTOVATI I DA .... MA MUKA MI JE NE MOGU VIŠE NI DA VAM OBJAŠNjAVAM!