Ukidanje master studija kao uslova za rad u skolama

Quoted post


Gost

#212 Re: Re:

2013-11-12 21:25

#209: НИК НЕЈМ - Re:

Prekrsicu obecanje koje sam dao ali ne mogu da izdrzime da ne odgovorim... Sta tebe briga pajseru stari i istroseni za nase studije i zvanje ako si studirao osamdesertih godina a ne sada kada nemas pojma kakav je program studija pa si doso da napadas. Tih tvojih osamdesetih si mogo da se pojavis na fakultetu 5 puta godisnje i da ispunis uslov  z aispite a doso msi sada govedo jedno smrdljivo da nama tu popujes.,tvoje komplkese idi lecenje tipa bacanjem u nesvest. zavrsaval ste o dve godine posle srednje skole i predajete u skolama a nama trazite  master i  ta sranja... Da si neko mudo  da si neki intelektua;laca i covek  koji ce podrzati stav stao bi iznad svog identiteta a ne ovog retardiranon nadimka za koji neznas kad ces latinicom a ka d cirilicom da napises... idi bre voli se sa palmom care...

 

Odgovori

nИk NEJM

#215 Re: Re: Re:

2013-11-13 08:15:24

#212: - Re: Re:

POPUJEM VAM JER NE ŽELIM DA MI TAKVI DEGENERICI UČE DECU!

НИК НЕЈМ

#216 Re: Re: Re:

2013-11-13 08:26:17

#212: - Re: Re:

OMLADINKO, VIDIМО IZ SVEGA NAPRED NAVEDENOG DA SAM DO DETALjA UPOZNAT SA ZAKONOM O VISOKOM OBRAZOVANjU! TI NE ZNAŠ NI PO KOM SITEMU TI STUDIRAŠ I KOJA TI PRAVA PROISTIČU IZ ODREĐENOG NIVOA VISOKOG OBRAZOVANjA A PRIČAŠ O NEČEMU KADA TE NIJE NI BILO! VIDI JA SAM SAVREMENIK I ONDA I SADA I JA MOGU DA POVUČEM PARALELU IZMEDjU NEČEGA U SADAŠNjOSTI I U PROŠLOSTI! TI NE ZNAŠ NIŠTA NI O SADAŠNjOSTI A KAMO LI O PROŠLOSTI! NE VERUJEM DA ĆEŠ MOĆI U ŠKOLI DA PREDAJEŠ JER JER ĆE JEDNOG DANA MOĆI SAMO ZDRAVE, ZRELE LIČNOSTI DA SE BAVE TIM POZIVOM!