PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE

Quoted post

Mikica

#37 Poslednja opomena pred utuzenje

2011-07-18 17:20

Danas sam dobio opomenu pred utuzenje sta da radim ljudi lako je potpisati al sta ako me tuze za neplacanje?
Ima li konkretnih predloga sta dalje dali da posaljem zalbu ili sta da radim

Odgovori

Zeljko Majstorovic

#86 Re: Poslednja opomena pred utuzenje

2011-09-02 02:36:39

#37: Mikica - Poslednja opomena pred utuzenje

Sigurno ako bi covek bio uporan i sa advokatom, dobio bi spor.

To bi sigurno dugo trajalo, a  troskovi za advokatsku uslugu bi bili skupi.

Pojedinac tesko moze sam izaci na kraj sa bilo cime sto je u vezi sa drzavnim

zavrzlamama. Ako se supi veca masa nezadovoljnih, od toga moze biti pomaka.


Gost

#93 Re: Poslednja opomena pred utuzenje

2011-09-07 00:21:49

#37: Mikica - Poslednja opomena pred utuzenje

I ja sam još davno dobio opomenu i pocepao je i bacio. I ništa.


Gost

#334 Re: Poslednja opomena pred utuzenje

2012-06-26 00:36:02

#37: Mikica - Poslednja opomena pred utuzenje

nisi ti jedini koji je dobio takvu opomenu!! Dosta je bilo vise,neka poslanici se odreknu svojih plata zarad ovog napacenog naroda,Tijanic je jedna obicna dzukela i nista vise! zaglavilo mu se dupe u fotelju,j...ga mrtva!!!kod mene se vodi tv i struja na pokojnog dedu a dedu ako pitaju znam sta ce im reci!!! Ma sta da placam kada nam gase struju non stop, sta da placam kada nema nista da se gleda??? Pa imam internet i kblovsku,kome jos treba pretplata i sta rade omi sa tim parama?Objasni ti meni??? Koliko mima prijavljenih domancistava u Srbiji,i zamisli ako bi svi platili po 500 dinara,koliko je to para??? Eto penzije i plate..nemojte da ste ludi,oni koji su pozivali na gradjansku neposlusnost sada traze da se placa ,sta bre da se placa bre stoko smrdljiva??/ Zar da placa onaj sto je proveo 10 mescei u rovu,onaj so je krvario,da placa onaj sto ima 8-9 dece a jedna plata,da polacaju oni koji imaju preko 70 godina i cak i ne cuju?Da placaju one msamohrane majke,bolnice,sirotista i svi ostali?? Pa oni salju racun od struje i u manastire u kojim i nema tv!!!! Dosta je bilo sranja,vreme je za ustanak!!! Narodni odgovor potrazi..tako se zove  udruzenje gradjanja.tu se prikljuci i daj svoj doprinos i nemoj da placas a niko ne sme da uzima nista na silu!!!Ti si gradjanin ove zemlje kao i svi ostali i imas svoja prava,nase pravo je da ne placamo ono sto nam ne treba!!!Neka on dokaze da iko od nas gleda rts???? Kako? drugo ko ima kablkavsku i ne gleda glupi rts tijanica...oni kazu bio sloba los???pa ovi su izrodi kakvih nije bilo od pamtiveka,sve juda do jude!!!!Izdali su svoj narod i prodali veru za veceru i slusaju sta im naredi nemci,ameri i francuzi!!! Ustaj srbijo,budi se!!! Vreme je za ustanak!!!!!!! SRBIJAAAAA


Gost

#407 Re: Poslednja opomena pred utuzenje

2013-03-14 23:10:18